Skocz do zawartości

Orlando Magic 2019/20 - marsz w górę?


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, ptak napisał:

niektórzy nie i zrobili na tym niezły interes.

Tak z 1,5 roku temu ten interes wyglądał dużo lepiej. Masz pewność co będzie za 2-3 lata?

Swoją drogą ciekawi mnie jak będzie wtedy wyglądał redraft 2017. Przede wszystkim ze względu na Isaaca, którego dziś brałbym z trójką, aczkolwiek, to nie jest jego ostatnie słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elwariato napisał:

Fultz dla Magic to jak Mundiay dla Jazz :) śmieszy mnie tylko jak to ten Fultz jest teraz work in progres, a jak w dzień draftu był studem i Sixers, zresztą nie tylko oni, się zabijali, żeby go zgarnąć,

nie, Mudiy nigdy nie bł blisko aby byc tak dobrym w ataku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 22:47, polishllama69 napisał:

nie, Mudiy nigdy nie bł blisko aby byc tak dobrym w ataku 

tutaj to mi chodziło raczej o sprawę tych dwóch top prospectów których teraz nie jeden nazwał by bustami, niż o porównywanie ich, ale robiąc bezsensowny off zapytam jak Mundiay mógł nie być blisko czegoś co jak narazie i tak nie wypaliło, przecież to większego sensu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz to był full pakiet, świetny jumper,wjazdy,trójka,pull upy, dobrze kreujący miernoty które miał na uniwerku. Mudiay to natomiast gość który zamiast do NCAA poszedł do Chin kosić sianko,bardzo atletyczny guard,bazujący na wjazdach z wątpliwą trójką i obroną.  Właśnie przez to co sobą Fultz prezentował w NCAA tyle na niego czekano,jakby to Mudiay tak się skoślawił to by go spuszczono z pół roku wcześniej za o wiele mniejszą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu się nie wk*rwić po takich żniwach, Gordon zapewne liczony w tygodniach a Vucek dzisiaj będzie zapewne dokładne info a szkoda, bo tu kalendarz na natrzaskanie zwycięstw jest bardzo dobry i w zdrowiu mieliby pewnie 5-3 a raczej 6-2 a tak 3-5 może być sukcesem

@Pacers 

@Pistons  

@CAVS

Raptors

GSW

@Wizzards 

Suns

@CAVS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bedzie szansa zobaczyc Isaaca w wiekszej ofensywnej roli... Jak birch sie pokaze z dobrej strony to moze po powrocie voocha wyslemy w koncu bambe do g league... Z drugiej strony wiecej minut dla aminu mnie przeraza... Chetnie zobaczylbym wiecej iwandu i jakies minuty dla Fraizera... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że Birch da radę to jest praktycznie pewny, martwią mnie postaci zwane DJ Bamba, bo oni prezentują poziom bliski dna. Myślę, że coś im kompletnie przypadkowo wygra Ross. Isaaca w większej roli niż 4ta opcjato ja nie wiem czy chcę oglądać 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, polishllama69 napisał:

to że Birch da radę to jest praktycznie pewny, martwią mnie postaci zwane DJ Bamba, bo oni prezentują poziom bliski dna. Myślę, że coś im kompletnie przypadkowo wygra Ross. Isaaca w większej roli niż 4ta opcjato ja nie wiem czy chcę oglądać 😕 

Dj musi zaczac trafiac rzuty rok temu rzucal 47 z gry 42 za 3 teraz nie przekracza 40% z gry i jest w okolicach 30 za 3 ale watpie aby to trawalo caly sezon mecz z toronto marny ale wybil palucha mecz wczesniej i toronto defensywnie jest zajebiste.  Mówimy od poczatku ze glownie trojki kosztuja magic wygrane... Evan mial marny piczatek ostatnie mecze rzuca juz ponad 50 z gry i ponad 50 za trzy i wynik jest 5-2 Vucevic sie poprawil... Ross dalej daleko od tego co dawal rok temu i to samo dj... Ale to dopiero 14 meczow beda mieli szanse sie odbic... W sumie to teraz beda miec zajebista bo nie bedzie gordona i vuca wiec musza :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dannygd napisał:

Patrząc na jego kontuzję, to raczej 6-8 tyg szacuję... powrót za szybko, to będzie kolejna kontuzja na 2 m-ce

 

Nie zdziwiłbym się. Najgorsze jest to że jego potencjalne zastepstwo które miało być przyszłością na centrze w orlando gra tak że nie wiem czy by w lakeland startował na chwile obecną... Chcialbym zobaczyc isaaca na 5 wiecej... Albo nawet amile jeffersona bamba wyglada tak slabo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.