Skocz do zawartości

Orlando Magic 2019/20 - marsz w górę?


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze Aaron byłby ostatnim z trójki AG/EF?NV którego bym wymieniał. Tak było przed kontuzją Isaaca i tym bardziej teraz. W przyszłym roku chciałbym zobaczyć/wypromować Aarona jako pf z Okeke/Innym sf/sg koło niego. Dać Fultzowi gałe wymienić spadający kontrakt Evana( obstawiam że nie będzie testował rynku w to lato/jesień) jak się uda Nikole to też nie bałbym się próbować grać Gordonem jako 5 w small ballu. Mamy dodatkowy rok gdzie akurat nie bedzie się kolidował pozycjami z Isaakiem wiec warto było by to wykorzystać. Osatnio fajny filmik onośnie Bama zrobił Kevin O'connor fajnie było by w taki sposób probować wykorzystać Aarona. Jeżeli doszło by do wymiany na pewno chciałbym kogos na pozycje obroncy fajnie byloby dostac starting sg/sf. Ogólnie wszystkie pick&rolle jakie graja Evan i Nikola dałbym Fultza i Gordona/Bambe/Okeke.  Zdecydowanie nie pchałbym się w DeRozana gość żyjący w midrange w wieku 31 lat to nie ktos to bedzie mógl grać kolo Fultza. Jeżeli nie było by zmian w skladzie na nastepny sezon to ja dałbym fourniera na ławkę i przesunął Rossa do pierwszej piątki. T-ross jest lepszym fitem kolo Markelle... Evan jeżeli chce mieć gałę w rękach a nie byc spot up shooterem to może to robić na jako rezerwa. Obstawiam też że Clifford tego nie zrobi Evan by się na to w Orladno nie zgodził i dlatego uważam że trzeba go oddać na cokolwiek innego.

Ten transfer z Warriors to ja się obawiam że oni to by pewnie chcieli wymienić Wigginsa na Gordona bardziej niż kogoś z młodych plus pick... Jak dla mnie ten kontrakt to jednak pass wolałbym aby próbowali ugrać coś z Nets...czy to lavert czy spencer... o ile nets sa zainteresowani.


Fanom magic marzy się Beal ale na niego nie ma szans.


Tak wspomniałem priorytet to wymienienie kontraktu Nikoli ale nie mam pojecia gdzie on mógłby iść... mi się marzyła wymiana za Haywarda Vucevic byłby ciekawym dodatkiem do tamtego teamu, poza celtics to nie wiem kto mógłby być zainteresowany... Spurs? Ja bym go za spadający kontrakt Aldrige oddał. Lamrcus mógłby pograc u nas przez rok potem niech spada i mamy miejsce dla Bamby albo Isaac/Gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U Porzingisa zajęło to trochę dłużej niż rok. Jeśli sezon 2021/22 zacznie się w październiku, to będzie 14 miesięcy przerwy, więc powinien się wyrobić. Zawsze istnieje obawa, że zerwie drugie. Jak Milik zerwał to pamiętam, że podawali jaki odsetek ma problem z drugim kolanem po powrocie, ale nie pamiętam liczby :), ale była niemała. W każdym bądź razie nie warto nic przyspieszać. I co ciekawe w tym kontekście, to poprzednia kontuzja miała go wykluczyć na 3 miesiące, Magic chcieli go posadzić do końca sezonu i starali się wyjątek od NBA, którego nie dostali. Wrócił po 7 miesiącach, a i tak mu strzeliło. Błąd czy pech?

Szkoda bo zagrał po powrocie 2,5 meczu i wyglądał świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.