Skocz do zawartości

Orlando Magic 2019/20 - marsz w górę?


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja dzisiaj Orlando broniło, to faktycznie było coś. Tyle, że nie idzie to w parze z ofensywą. Dzisiaj, mając tak dużą przewagę w końcówce, niemal nie przegrało "wygranego" meczu. Taka to drużyna. Pewnie z Oladipo i Sabonisem mogłoby to wyglądać nieco lepiej, ale też nie przesadzajmy, że to byłoby nie wiadomo co.

Nadal się zastanawiam, pomijając całość drużyny, czy naprawdę ktoś wierzy, że Isaac będzie gościem, który pociągnie wózek. Osobiście w to w żaden sposób nie wierzę, jak go oglądam w tym sezonie (jeżeli znajdę wolny czas). Będzie pewnie w miarę solidnym grajkiem, ale nic więcej.

I jeszcze jedno: nie wiem, czy faktycznie w Orlando wierzą w Bambę, ale - niestety - wystarczy spojrzeć, jak wygląda gra Magic z nim, a z Vukiem. Nie podejrzewam, że Bamba dojdzie kiedykolwiek do aktualnego poziomu Vucevica, o poprzednim sezonie nie wspominając. Owszem, chciałby zobaczyć go, gdyby zagrał tak z pół sezonu w S5 po 30 min, tyle że gość nie daje w ogóle pretekstu, aby go wstawić do startowej piątki. Jest cienki, jak barszcz. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan Isaac is walking and bending his left knee and feels his MRI on Thursday in Orlando will come back clean. He is confident that he avoided a major injury and might not have to miss any time of game action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

W sumie ulga trochę, że tylko 2 miesiące. 

Fakt, więzadła całe to najważniejsze, ale mimo wszystko dla tak młodego chłopaka, który naprawdę fajnie się rozwija, każda dłuższa przerwa jest hamulcem, straconym czasem. Oby to nie wpłynęło na jego dalszy rozwój. No i szkoda tego Orlando, bo znowu ważne ogniwo wypada ze składu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bogans2 napisał:

Aha czyli troche wolnego hajsu do wykorzystania przy ewentualnym trejdzie

Widze ze nie podali daty kiedy wroca. To mozna tak? Jezeli ktos ma season ending injury to zrozumialbym ten przepis a tak to troche naciagane

Aminu w tym tygodniu miał operację łąkotki i to jest przynajmniej 5 miesięcy ;) 

Isaac podany nie jest, ale skoro wystąpili o DPE to oznacza, że przynajmniej do PO jest out 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie oglądam na co dzień Magic, a jedynym momentem kiedy mogę się im przyjrzeć jest mecz z Lakersami, mam do Was - fani Orlando - pytanie: ten Fultz to jest for real? W sensie jest szansa, że chłopak dojdzie do takiego poziomu do jakiego był hajpowany? All-star, czy zwykły roles? A może SS?

Pytam poważnie, bo mu gorąco kibicuje po tym co przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość w lato nie trenował dalej niż 15ft a wygląda bardzo legit, tylko zespoły nauczyły się go bronić, jednak mimo to dobrze napędza atak i pokazuje szeroki wachlarz umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kore napisał:

Jako że nie oglądam na co dzień Magic, a jedynym momentem kiedy mogę się im przyjrzeć jest mecz z Lakersami, mam do Was - fani Orlando - pytanie: ten Fultz to jest for real? W sensie jest szansa, że chłopak dojdzie do takiego poziomu do jakiego był hajpowany? All-star, czy zwykły roles? A może SS?

Pytam poważnie, bo mu gorąco kibicuje po tym co przeszedł.

Raczej do poziomu do jakiego był hajpowany nie dojdzie (brak rzutu u rozgrywajka AD 2020 to jednak dość duża przeszkoda) - ale powinien być bardzo fajnym grajkiem z bdb obroną.

Abstrahując od Fultza - po kontuzji Isaaca Gordon znów wygląda fajnie. No gryzą się ze sobą chłopaki i Magic powinni chyba jak najszybciej zdecydować na kogo stawiają (połamaniec z mega DPOTY sufitem czy solidniak+ z bardzo fajnym D) - dla dobra drużyny i samych graczy.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/16/2020 at 4:57 PM, kore said:

Jako że nie oglądam na co dzień Magic, a jedynym momentem kiedy mogę się im przyjrzeć jest mecz z Lakersami, mam do Was - fani Orlando - pytanie: ten Fultz to jest for real? W sensie jest szansa, że chłopak dojdzie do takiego poziomu do jakiego był hajpowany? All-star, czy zwykły roles? A może SS?

Pytam poważnie, bo mu gorąco kibicuje po tym co przeszedł.

Ciezko powiedziec co z niego bedzie... bo ten sezon to trzeba jak jego rookie traktowac i to po powrocie po kontuzji barku którym rzuca... musi pracowac nad rzutem poki co wyglada tak sobie poldycha zalezy od meczu trojki marnie... natomiast atletyzm, panowanie nad gałą, umiejetność dostawania sie w pomalowane jest. 

Orlando jest bardzo ostrożne z nim. Najpierw miał minutes restriction... ogólnie nie ma na nim żadnej presji, wiadomo że liczy się to gdzie będzie za 2/3 lata... 

Nie pomaga zapewne to że gra koło fourniera który lubi poklepać i grać z vucevicem, oraz to że czasami gra z djem i wtedy augustin klepie a markelle bez pilki.

z lakers był pierwszy mecz bez evana i dj i gość zaliczył triple dbl... ja jak on gra mam ochote aby klepał cały czas dać mu klucze do tego zespołu nawet gdyby miało to kosztować PO w tym roku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.