Skocz do zawartości

Orlando Magic 2019/20 - marsz w górę?


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno kontrakt Vucevica jest malejący: 28/26/24/22, zaś Rossa nierówny, coś po 12,5-13,5 mln za sezon. Po wykupieniu Mozgova Orlando jest 3,5 mln poniżej salary cap, przy uwzględnieniu 1,8 mln na Bircha. Nie znam się dokładnie na tych wszystkich wyliczeniach, wyjątkach itd., ale wygląda na to, że wykupienie kontraktu Mozgova coś dało.

Kontrakt Vucevica w sumie nienajgorszy. Zakładając, że będzie grał na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dalej niegotowy.

Czytałem, że leczenie urazu Fultza tylko rehabilitacją to według części ekspertów metoda , która nie zawsze się sprawdza. IMO dawno powinni go pokroić, to już trwa dwa lata i co chwilę jest niby progres, a gość nie gra.

Dla zainteresowanych:

https://www.mp.pl/pacjent/choroby-ukladu-krazenia/choroby/164017,zespol-uciskowy-gornego-otworu-klatki-piersiowej

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzemo napisał:

Jest dalej niegotowy.

Czytałem, że leczenie urazu Fultza tylko rehabilitacją to według części ekspertów metoda , która nie zawsze się sprawdza. IMO dawno powinni go pokroić, to już trwa dwa lata i co chwilę jest niby progres, a gość nie gra.

Dla zainteresowanych:

https://www.mp.pl/pacjent/choroby-ukladu-krazenia/choroby/164017,zespol-uciskowy-gornego-otworu-klatki-piersiowej

To w koncu nie mial jakiegos zabiegu zeby to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyszło info o tym co mu dolega to wlasnie cos czytalem ze  to sie operuje takze chyba musialem zalozyc ze mial opercje.... nie widze teraaz w sumie nigdzie info...

W sumie jak nie mial opracji to sie juz rehabilituje 9 miesiecy... i dalej nie wiedza kiedy bedzie gotowy... nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na  IG widziałem jakąś namiastkę rzutu jak jakiś jego ziomek wrzucił, jeżeli nie była to ściema to wyglądało to legit, ale rok temu też na początku sezonu wielkiego problemu nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 20:56, bogans2 napisał:

Z tego co czytalem to nie ma konkretnej daty jego powrotu na parkiet. Podobno wyglada dobrze fizycznie i trenuje.. no i niby jest jakis progres. Co to znaczy nie wiadomo😊

to znaczy ze jest regres fc***, bo w tamtym roku we wrzesniu to mial byc James Harden meets Russel Westbrook, a teraz tylko 'podobno wyglada dobrze fizycznie' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się ogląda to co pokazuje nickeil alexander-walker w summer league, bo jest to wszystko czego brakuje w orlando na obwodzie... Wbija sie pod kosz trafia jumpery ladnie widzi ziomkow... Nie wiem jak dobry musi byc okeke zeby ten wybor byl lepszy niz NAW.

A tu butler mowi ze Fultz zdrowy... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo Bambe ztrejdowac za jakis pick i bylby NAW i Okeke. Vuc i Birch by wystarczyli na C plus jakis z dleague

Problem w tym ze draft byl wczesniej i nie bylo wiadomo czy Vuc, Ross czy Birch wroca🙄

W dniu 11.07.2019 o 13:24, polishllama69 napisał:

 

 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bogans2 napisał:

Trzeba bylo Bambe ztrejdowac za jakis pick i bylby NAW i Okeke. Vuc i Birch by wystarczyli na C plus jakis z dleague

Problem w tym ze draft byl wczesniej i nie bylo wiadomo czy Vuc, Ross czy Birch wroca🙄

 

 

Albo zwyczajnie wybrac NAW z 16 skoro planowali podpisac aminu. Wtedy nikeil smigalby pomiedzy 2 i jedynka ross miedzy 2 i 3 aminu 3 i 4 do podzialu z iwandu. Zaleznie od druzyn mozna by bylo probowac grac birchem albo bamba obok vucevica wtedy aminu na 3. Okeke na dwojeczke wydaje sie za wolny do tego nie speclajnie potrafi grac na kozle... Przynajmniej na tyle co widzialem... Ja wiem ze pewnie i tak bedzie niezlym grajkiem ale w przypadkj gdy taki gracz jak NAW jesy dostepny moze to byc bledem... Zwlaszcza ze chlop straci rookie sezon zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
12 minut temu, ely3 napisał:

Tak z ciekawości jaki jest powód ,że Okeke jeszcze nie jest podpisany

Gdzieś czytałem, że Magic nie wiedzą, czy gość będzie sprawny w tym sezonie, a raczej spodziewają się, że nie, stąd wstrzymanie decyzji. Bo podobno tylko on niepodpisany z pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomaszan napisał:

Gdzieś czytałem, że Magic nie wiedzą, czy gość będzie sprawny w tym sezonie, a raczej spodziewają się, że nie, stąd wstrzymanie decyzji. Bo podobno tylko on niepodpisany z pierwszej rundy.

Dzięki ale to trochę dziwne bo jeśli nie podpiszą go to nie moze z nimi trenować ani być leczony przez ich sztab medyczny a cap hold i tak będzie się liczył za rok w lecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.