Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wiadomo, że pre, ale Zach w tamten sezon też wszedł z buta, a dwa przepracowany ofseasony mogą w końcu dać wymierny efekt... pytanie co będzie dla Bulls sukcesem na tak nie za dobrym wschodzie

Biorąc pod uwagę zeszłoroczny bilans sukcesem będzie walka o po i ewentualny awans

Niczego więcej na te chwilę nikt nie oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Biorąc pod uwagę zeszłoroczny bilans sukcesem będzie walka o po i ewentualny awans

Niczego więcej na te chwilę nikt nie oczekuje.

No to ja się domyślam, ale  core Zach-Otto-Lauri-WCJ w moich oczach nie musi być gorszy od takich choćby Nets czy Magic, jakby to zaklikało oczywiście, a to jest już szansa na jakiś wyższy seed

bardzo dużo talentu w s5, oby to nie był tylko papier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam jestem ciekaw jak to zagra

Niby pod koniec zeszłego rs trio zach Otto Lauri współpracowało bardzo efektywnie...

...ale grali bez presji...

 

Ciekaw jestem też Cartera, początek obozu miał znów jakiś drobny uraz. Bardzo liczę na jego duży skok jakościowy 

Ale nie zapominam też o Chandlerze. Więcej u mnie wiary w niego niż w walentynkę 

 

Niech to się już cholera zaczyna

Dziś ostatni mecz w preseason

Jest szansa że gracz Bulls wystąpi w kazdym z eventów ASG 

Lauri trójki, może ASG

LaVine wsady może ASG 

White rookie, może skillsy 

Ostatnie ASG w Chicago było ponad 30 lat temu...

Myślę że graczom będzie bardzo zależało żeby jak najliczniejszą grupa reprezentować Bulls 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna i zarazem smutna chwila

 

Bulls podpisali Denga na jeden dzień, tylko po to, żeby zakończył karierę jako Chicago Bull

Jeden z najcichszych i najważniejszych architektów pierwszych sukcesów Bulls po odejściu Jordana

Bull4ever

 

Czy #9 powinien zawisnąć pod kopułą?

Wg mnie tak, choć przed jego uhonorowaniem są jeszcze inni z Rodmanem na czele 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Pytam czy stawiasz Noah na tej samej półce "zasłużonych" co Denga.

dlaczemu Rodman jeszcze nie wisi? 🤔

Czy Noah to ten sam level w Bulls? Wydaje mi się że tak, grał co prawda krócej ale był bez wątpienia jednym z liderów i też Chicago go kocha.

 

A dlaczego Dennis nie wisi? Bo w Bulls malo kto "zasłużył"

Przypomnę choćby Boba Love, który zawisnął ok 20 lat po odejściu z Bulls, w czasach kiedy #10 kojarzył się kibicom już tylko z BJem!

Jak widać nawet w czasach największych sukcesów z zarządem Bulls było coś nie do końca tak jak trzeba 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie skróty, i mam gościa w Bulls na ten sezon - Gafford to mój człowiek, podoba mi się. Szkoda, że pechowo trafił na akurat takie towarzystwo pod koszem, ale liczę na te kilkanaście minut, a w razie problemów Cartera okazyjne wskoczenie na odświętne ~30 minut. 

Szybki na nogach, instynkt do bloku, bardzo sprawny, dobra zbiórka. W innych Hornets czy Hawks miałby pole do popisu. 

Fajny backup, oby nie był w rotacji za tymi wackami Felicio i Kornetem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matek napisał:

Pooglądałem sobie skróty, i mam gościa w Bulls na ten sezon - Gafford to mój człowiek, podoba mi się. Szkoda, że pechowo trafił na akurat takie towarzystwo pod koszem, ale liczę na te kilkanaście minut, a w razie problemów Cartera okazyjne wskoczenie na odświętne ~30 minut. 

Szybki na nogach, instynkt do bloku, bardzo sprawny, dobra zbiórka. W innych Hornets czy Hawks miałby pole do popisu. 

Fajny backup, oby nie był w rotacji za tymi wackami Felicio i Kornetem. 

Już chciałem odpisać że felka pewnie zwolnią bo ma ostatni rok kontraktu 

Niestety po chwili się zorientowałem że jeszcze dwa lata... ☹️🤕

 

Co się tyczy Gaffirda, Bulls zasadzili się na niego już przed poprzednim draftem

Będzie z niego hajlajt co jakiś czas

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

Chyba w Knicks. 

Gafford zjada i wysrywa białasa. 

zależy co jest zespołowi potrzebne, jednak solidne rim protection i okej trójka to dobra wartość dla rezerwowego i za coś mu jednak płacili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Ci co mnie znają na forum z pisania o Bykach wiedzą, że jestem niepoprawnym optymistą i widzę dość często rzeczy w kolorowych barwach. Nie znaczy to jednak, ze nie zdarza mi sie ponarzekać... Rok temu chwaliłem zarząd za podjęcie ryzyka z dwoma perspektywicznymi graczami po kontuzjach, a sprawa wyjaśniła się dość szybko po "genialnych komentarzach" pana Parkera jeszcze w pre-season i potwierdzeniu tego co powiedział swą grą, ale mimo tego podpisanie Jabari dało nam Portera, więc ostatecznie zeszły offseason był zajebiaszczy... Portis i Parker to chyba najgorszy koszmar defensywny, jaki można sobie wyśnić, a dodatkowo jest mega niestabilny emocjonalnie po atakowanej stronie parkietu. Porter to ten, po którym wiesz czego sie spodziewać w każdym meczu. Poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, a czasami wznosi się na wyżyny.

Nowe nabytki, zarówno te z draftu, jak i z FA napawają optymizmem.

Satoransky, pomimo małego stażu w lidze i przystępnego wieku, to profesor na swojej pozycji, daje to czego trzeba, ma niski usage i w razie potrzeby może obsadzić kolejne dwie pozycje po oby stronach parkietu. #versatility vol.1

Young jest już w lidze lat dwanaście i jaja sobie z nim żywne robili przez ten czas - rzucaj za 3, nie rzucaj za 3, graj na SF, graj na PF, startuj, wchodź z ławki i nie wiem czy to wszystko miało dobry wpływ na jego rozwój jako zawodnika, ale wiem, że zawsze robił to czego od niego wymagano na zajefajnym poziomie. Full profesjonalista. Pomimo tego że pewnie jakieś 75% swojej kariery mimo wszystko spędził na PF, to ja chyba go wolę jako SF i uważam, że tam powinien grać więcej. Jestem niemal pewien, że w Chicago, jak nigdy w jego karierze split pomiędzy SF i PF będzie prawie jak fifty fifty. Ma do tego skilla i warunki. #versatility vol.2

White... Wreszcie Kobe Coby zawitał w Windy City. Z tą aparycją, fryzurą i techniką wysławiania się mógłby grać w jakimś dramacie, niepełnosprawnego z nizin społecznych, który ciężką pracą i uporem stawia się wszystkim i dąży do obranego sobie celu, ale aby nie było tak mrocznie i smutno, to równie dobrze mógłby grać postać drugoplanową we wszystkich reklamach Duracella. Po prostu w biegu ruchałby te wszystkie króliczki we wszystkie otwory, a one nadal by sobie zapierdalały jak szalone nie wiedząc, że są ruchane. Energia w chłopaku mi sie mega podoba, do tego jest trójka, wielkie serducho do defensywy, poparte afro do czelendżowania tych większych A'la Ben Wallace. Dawał radę jako full time PG na uniwerku, więc rozegrać też uważam, że potrafi (te prawie 4 asysty nie biora sie znikąd). Instant offens, ciąg na kosz. Oby to wszystko przełożyło sie na sezon regularny. Jestem dobrej myśli. #versatility vol.3

Drugorundowiec Daniel, co się popłakał na drafcie. Nowoczesny chłop - ja też sobie czasem poryczę na serialu, lub na reklamie PZU. Wszyscy tak mają, ale niewielu mówi o tym głośno. Ważne, że ma gabaryty i chęci...

Uogólniając

Chicago plays Bigs: check

Chicago shot threes: check

Chicago share the ball: check

Co najważniejsze według mnie, to fakt, że Bulls, że Bulls próbują zrobić dwa teamy i pierweszy jest lepszym odpowiednikiem drugiego...

 

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavine faktycznie zaczął się rozwijać jak należy (popracował mocno nad grą bez piłki z tego co tak sobie go obserwowałem) i nawet zdarza mu się fajnie podać, więc jego rola na boisku to nie jest tylko i wyłącznie jeżdzenie bez głowy byle  punkty zrobić. Jeśli to wszystko utrzyma (czyli 2 część sezonu + to co pokazał w preseason) to Bulls powinni zrobić PO, bo nawet tego wyżej wymienionego da się fajnie w obronie ukryć przy tym rosterze.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.