Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewaliśmy się Whitea ale w chwili kiedy Suns wymienili pick z Wolves pomyślałem sobie że chyba uda się wziąć Garlanda. Niestety Cavs nawet kiedy są gównem ligi psują plany Bulls! Po co przy sextonie kolejny PG skoro mają tyle braków na innych pozycjach?

 

Swoją drogą przy tylu wymianach fakt że Bulls nie skoczyli wyżej, choćby na szóste miejsce w wymianie z Suns to wg mnie porażka paxona! Były szanse na Garlanda i to duże. Dwa zespoły otwarcie chciały handlować pickiem. 

Oby White okazał się dobrym graczem!

Z

Brogdon może dostać od Bulls ofertę 80/4. Przynajmniej tak mi w nocy minęło na Twitterze, ale nie pamiętam kto to wrzucil, bo było blisko wyboru Byków. Fajna kasa ale wydaje mi się że Bux to bez zastanowienia będą chcieli wyrównać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Po 20 sekundach tego filmu mam wrażenie, że Bulls nie wybrali dobrze...

 

Spoko, spoko, jednego inteligenta harwardczyka już mamy w s5, więc i jeden luzak lubiący sobie pożartować się przyda, najważniejsze żeby robił takie rzeczy jak poniżej i potwierdził swoje boiskowe IQ, bo nikt go na MIT nie przymierza a do robienia rozpierdolu na parkiecie.

 

4 godziny temu, josephnba napisał:

Spodziewaliśmy się Whitea ale w chwili kiedy Suns wymienili pick z Wolves pomyślałem sobie że chyba uda się wziąć Garlanda. Niestety Cavs nawet kiedy są gównem ligi psują plany Bulls! Po co przy sextonie kolejny PG skoro mają tyle braków na innych pozycjach?

Swoją drogą przy tylu wymianach fakt że Bulls nie skoczyli wyżej, choćby na szóste miejsce w wymianie z Suns to wg mnie porażka paxona! Były szanse na Garlanda i to duże. Dwa zespoły otwarcie chciały handlować pickiem. 

Oby White okazał się dobrym graczem!

Z

Brogdon może dostać od Bulls ofertę 80/4. Przynajmniej tak mi w nocy minęło na Twitterze, ale nie pamiętam kto to wrzucil, bo było blisko wyboru Byków. Fajna kasa ale wydaje mi się że Bux to bez zastanowienia będą chcieli wyrównać. 

Powiedz skąd taka pewność, że Pax stawiał wyżej Garlanda od White'a? Ja tu żadnej porażki nie widzę, Chicago bez nerwowych ruchów wybrało najlepszego ich zdaniem grajka z grona, które pozostało. Handel nie wchodził w grę, bo ani nie chcieli oddawać 1rnd wyborów, ani tak realnie nie mieli dostępnego wartościowego grajka do oddania.

W wolnej agenturze mają celować w walczaków lubiących rywalizację, zobaczymy kogo podpiszą. 20 baniek dla Brogdona będzie przesadą.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie jest jakoś przesadnie duża, bardziej martwi mnie fakt że akurat na jego pozycji Bulls mają już gracza w S5, bo dla mnie to SG. 

I o ile wybór Whitea nie uważam za porażkę, bo wiele wskazywało na to że będzie top3 wyborem Bulls i martwiliśmy się czy dotrwa, o tyle brak tradu po wyższy pick uważam za porażke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie wiem, na razie nie ma żadnych rumoursów, ale jeśli nikt go nie wybrał to prawdopodobnie dokumentacja medyczna nie wygląda dobrze i możliwe, że nie przygarnie go nikt.

 Może tak być, to jakaś rodzinna przypadłość, 2 braci 2 siostry i wszyscy "połamani".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tego Whitea ogladalem jak siedzial przy stole, zero fonii, tylko gestykulacja, facial gesztalt - mysle jaki head case i co on robi w green roomie (nie sledze draftu ani prospektow a jedyny white jakiego zn to ten z draftu rok temu w sas). Jak typ sie odezwal, jest jeszcze lepiej :) tu nie chodzi o talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o White to nie powiem, że nie zadałbym mu pytania ile to jest 8x7, ale mimo wszystko gość na dość sporej próbce pokzał, że coś tam rozumie koszykówkę i w najgorszym przypadku będzie off-guardem z ławki. Krytyczne jest również to, że w szatni Boylena nie ma miejsca na pajacowanie o czym przekonał się właśnie Payne. White na warunki NBA jest surowy zarówno jeśli chodzi o skilla jak i podejście, ważne żeby dobrze go pokierować.

Daniel Gafford? Wow. Troche poczytałem, pooglądałem i z miejsca nasuwa się jedno pytanie: dlaczego poszedł tak nisko? Moim zdaniem super wybór.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mycek napisał:

Daniel Gafford? Wow. Troche poczytałem, pooglądałem i z miejsca nasuwa się jedno pytanie: dlaczego poszedł tak nisko? Moim zdaniem super wybór.

 Gafford to bardziej atletyczny Allen? Poszedł nisko podobno przez brak postępu jeśli chodzi o rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, BullsFaN napisał:

Wydaje mi się, że Gafford mógłby lepiej pasować do s5 obok Lavine'a i White'a, natomiast WCJ chyba bardziej by skorzystał grając z ławki dostając więcej posiadań.

Masz na myśli perspektywe następnych kilku lat tak? Nie wydaje mi się, że Gafford będzie dostawał regularne minuty w przyszłym sezonie. Dobrze będzie jak wejdzie na parkiet na jakieś 8-10 minut co mecz (uśredniając). Prognozuje, że WCJ będzie grał jakieś 20-28 w meczu, a to już jest dużo jeśli chodzi o niedoświadczenie. Bulls potrzebują jakoś sprytnie załatać dziurę pod koszem, żeby właśnie wnieść trochę doświadczenia, ale także, żeby młodzi mieli się od kogo uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2019 o 13:50, mycek napisał:

Masz na myśli perspektywe następnych kilku lat tak? Nie wydaje mi się, że Gafford będzie dostawał regularne minuty w przyszłym sezonie. Dobrze będzie jak wejdzie na parkiet na jakieś 8-10 minut co mecz (uśredniając). Prognozuje, że WCJ będzie grał jakieś 20-28 w meczu, a to już jest dużo jeśli chodzi o niedoświadczenie. Bulls potrzebują jakoś sprytnie załatać dziurę pod koszem, żeby właśnie wnieść trochę doświadczenia, ale także, żeby młodzi mieli się od kogo uczyć.

Z Gaffordem może być różnie, jeśli pokaże dobrą grę w SL podobnie jak WCJ rok temu, to kto wie czy nie dostanie tych powiedzmy 12-15 minut. Jakby nie patrzeć chłopak na start ma większe doświadczenie niż Allen (20mpg) wchodzący do ligi to raz, a dwa, że jego konkurentem będzie Felicio (10mpg) :). Jak dla mnie Gafford to talent spokojnie na poziomie Allena i co ważne za jego rozwój będzie odpowiedzialny nowo pozyskany Rogers. Jeśli już koniecznie jakieś mięso pod kosz to na pozycję PF, bo tam jest spora dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/KCJHoop/status/1143925943079178240

Generalnie K.C Johnson nie spekuluje, on wrzuca pewne informacje. Więc zgaduje, że Bulls nie beda pakować się w jakiś gruby kontrakt.

Darren Collison za 9mln na sezon

Terrence Ross za 14 mln na sezon

Room exception na jakiegos wysokiego (Gibson, Ed davis, Dedmon)

Kozlujacy: Collison, White, Arch

Podkoszowi: WCJ, Gibson, Gafford

Obwód: Lavine, Valentine, Porter, Ross, Markkanen, Hutchison

I walka o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.