Jump to content
Sign in to follow this  
mycek

Chicago Bulls 19/20

Recommended Posts

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Kuźma to szrot, ale chętnie bym zobaczył co James wyciąga z Lauriego, tym bardziej że i trener jest z wyższej półki 

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

włączyłem Q4 z otworzenia i moje oczy zobaczyły cudo ❤️ 

Nie no gratuluję

Pisaliśmy że Bulls przez trzy kwarty grali jak równy z równym, że gafford w tym czasie wyglądał świetnie więc ty żeby potwierdzić swoją tezę obejrzałeś czwartą kwartę

Cwane!

Muszę przyznać bez bicia że nie obejrzałem Bulls dziś w nocy, miałem trochę dość 

Dlatego wstałem na Celtów z lac 

12 minut temu, josephnba napisał:

Muszę przyznać bez bicia że nie obejrzałem Bulls dziś w nocy, miałem trochę dość 

też to zrobiłem :D znaczy nie wstawałem, bo po kontuzji Vucka była pora spać

13 minut temu, josephnba napisał:

Nie no gratuluję

Pisaliśmy że Bulls przez trzy kwarty grali jak równy z równym, że gafford w tym czasie wyglądał świetnie więc ty żeby potwierdzić swoją tezę obejrzałeś czwartą kwartę

wszyscy tutaj stosują wybrane próbki, więc po co mam tracić czas, gdzie gra jest na pół gwizdka

Ot, i cały LaVine. 

Slump rzutowy z trzy mecze bodaj a dziś 13 trójek. Wariat-niestabilny

Cytat
Cytat

Cytat

Ten mecz to jakiś mindfuck. 3Q 25-13 dla Charlotte, a w 4 oba teamy postanowiły urządzić sobie allstar game i rzuciły ponad 40pkt :D Lavine bliski pobicia rekordu Thompsona.

W sumie smutne to że Lavine robi najlepszy  rzutowo mecz w historii a Bulls wygrywają jakimś okrutnym psim swedem z Hornets którzy są b2b

Edited by dapunk20
  • Sad 1

17 minut temu, dapunk20 napisał:

W sumie smutne to że Lavine robi najlepszy  rzutowo mecz w historii a Bulls wygrywają jakimś okrutnym psim swedem z Hornets którzy są b2b

Smutne jest to, że Boylen na siłę gra Markkanenem kiedy ewidentnie widać, że coś z nim jest nie tak i chłop się po prostu męczy

2 godziny temu, dapunk20 napisał:

a Bulls wygrywają jakimś okrutnym psim swedem z Hornets którzy są b2b

Technicznie to samiBulls też byli w b2b :)

52 minuty temu, Tyrion napisał:

Technicznie to samiBulls też byli w b2b :)

i techniczny z tą bandą dobrze że coś wygrywają .coby white na propsie

49 PTS LaVinea a co z resztą?

Carter i White na poziomie ale pozostały roster to jakaś porażka!

Dlaczego Denznel nie grał nawet minuty po takim meczu jak z Heat? 

Markannen powinien zostać przesunięty do ławkę lub nawet do windy city Bulls, żeby nabrał trochę pewności siebie bo żal patrzeć na tego chłopaka. Boylen go zabija

Markkanen to chyba najgorszy PF wśród startujących. 35% z gry, 27% za trzy. Zagrał w tym sezonie dwa dobre mecze - na otwarcie i z Pistons. A tak to wygląda jak zawodnik z G-League. Jeśli to Boylen jest problemem to co on tam jeszcze robi? Chyba, że Markkanen to taki trochę opóźniony bust (hehe). Szkoda by było...

8 minut temu, polishllama69 napisał:

jesczcze was piękny Luke uratuje i będzie dziękować mu, że zechciał zagrać w tak marnym zespole

W sumie jest równie bezużyteczny co Lauri więc mi wsio ryba 

Godzinę temu, josephnba napisał:

Carter i White na poziomie ale pozostały roster to jakaś porażka

A co nie podoba ci się w Satoranskym?

• Like 1

Godzinę temu, ely3 napisał:

W sumie racja, zapomniałem o nim. Ale moze dlatego że zagral po prostu poprawnie, bez wtop ale i bez rewelacji

2 godziny temu, ely3 napisał:

fakty i brak finezji :) 

Obraz może zawierać: tekst

Chociaż już wcześniej pisałem, że go mocno w górę ciągnie Wendell, ale to bez znaczenia, rollować na kosz też trzeba umieć ....

4 godziny temu, eF. napisał:

Markkanen to chyba najgorszy PF wśród startujących. 35% z gry, 27% za trzy. Zagrał w tym sezonie dwa dobre mecze - na otwarcie i z Pistons. A tak to wygląda jak zawodnik z G-League. Jeśli to Boylen jest problemem to co on tam jeszcze robi? Chyba, że Markkanen to taki trochę opóźniony bust (hehe). Szkoda by było...

No nareszcie dostrzegasz, że coś jest nie tak. 😎 Co do samego Fina to problem polega na tym, że komuś się w głowie pojebało i postanowił zrobić z niego Niko lub innego Ryana.  Najpierw Hoiberg następnie Boylen skutecznie zabijają w nim to z czym wszedł do ligi, a przecież chłopak pokazał kawał kosza w 1 sezonie. Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego Lauri atakując kosz nadal nie potrafi swobodnie kończyć akcji jedną dłonią, tylko często przybiera jakieś nienaturalne pozycje?

5 godzin temu, josephnba napisał:

Dlaczego Denznel nie grał nawet minuty po takim meczu jak z Heat?

Bo Boylen tak powiedział 🙄.

Ciężko cokolwiek napisać po takim meczu, bo dokładnie nie wiadomo z kim Chicago przegrało i czy był to mecz w ramach nba czy g-league? 🙄 Nieustannie Boylen potrafi zaskakiwać, chowa Lauriego na grube minuty by potem wrzucić go w momencie gdy mecz jest przegrany, tylko po co? Jednak jego największą sztuczką trenerską była akcja w 3 kwarcie, Byki robią run 10-0 i doprowadzają do remisu, Kerr bierze czas a Boylen wymienia 4 z 5 graczy, bo widać za dobrze im szło. Efekt taki, że GSW ponownie odjechało. Lubię tego gościa, prawdziwy wuefista pełną gębą...

...i BŁAZEN!

W dniu 20.11.2019 o 23:11, josephnba napisał:

@BullsFaN trochę pierdolisz o tym carterze na siłę

To kto tam pierdoli? Kolejny duet zrobił mu rozpierdol pod koszem, tym razem g-league duo Spellman & Chriss, z litości nie wspomnę nawet jak pokraczny był w ofensywie. No ale ważne, że może w następnym meczu zbierze kilka piłek, o które nikt nie walczy i dołoży kilka łatwych punktów TAK? OK! Jest zajebisty!!! 

Edited by BullsFaN

W piątce w której tylko on potrafi grać w defensywie oczekujesz że będzie contestował każdy layup, Dunka i rzut?

Nie ma na świecie gracza, który z powodzeniem będzie tyrał w D za cały skład!

On jako jedyny stawił się praktycznie w każdym meczu. Czego od niego oczekujesz? 25ppg? To nie ten typ gracza, on swoje robi na pickach po zbiorkach itp.

Nie oglądałem meczu, dlaczego chandler grał tak krótko? Nowy uraz?

Edited by josephnba

2 godziny temu, josephnba napisał:

W piątce w której tylko on potrafi grać w defensywie oczekujesz że będzie contestował każdy layup, Dunka i rzut?

Nie ma na świecie gracza, który z powodzeniem będzie tyrał w D za cały skład!

On jako jedyny stawił się praktycznie w każdym meczu. Czego od niego oczekujesz? 25ppg? To nie ten typ gracza, on swoje robi na pickach po zbiorkach itp.

Nie oglądałem meczu, dlaczego chandler grał tak krótko? Nowy uraz?

Popraw mnie, ale przecież on miał być kimś więcej przede wszystkim w ofensywie, nie z dupy stawiano mu porównanie do Ala. Wiem, że w aktualnej c***ni na siłę można szukać pozytywów i w takim wypadku WCJ jest ok, ale naprawdę nie oczekiwałeś od niego więcej? Spoko, potrafi zebrać czy dobić kilka piłek i to wszystko, a w defensywie w swojej bezmyślności często przypomina Dunna.

Oczywiście, że Hutch zaliczył kolejny uraz. 👍

Edited by BullsFaN

Czy ktoś mi wytłumaczy schemat wg jakiego Boylen bierze czasy?