Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BullsFaN napisał:

Boylen, Jim Boylen, bo jak inaczej wytłumaczyć zjazd praktycznie wszystkich graczy?

c***owoscia tych graczy?! - przeciez na lavine'a narzekacie tu odkad pamietam. a tu nagle kolega marcus zdaje sie sugerowac, ze pistons z 2 all starami + rosem czy indy z dipo + 3-ka grajkow, powiedzmy, na poziomie borderline all star maja podobna do bulls jakosc rosterow. nikt nie odmawia talentu grajkom typu lauri czy zach, niemniej...no zarty to sa jakies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ttr napisał:

Czy my aby na pewno rozmawiamy o ekipie, która rok temu wygrała 22 spotkania z czego tylko 5 z plusowymi ekipami ? Co takiego się wydarzyło podczas offseason co przegapiłem, że ten roster ma z palcem w dupie robić playoffowy na wschodzie ?

a co takiego stało się w Suns, że grają lepiej poza przyjściem Rubio i jakiegoś back-up big z Cs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kcp78 napisał:

c***owoscia tych graczy?! - przeciez na lavine'a narzekacie tu odkad pamietam. a tu nagle kolega marcus zdaje sie sugerowac, ze pistons z 2 all starami + rosem czy indy z dipo + 3-ka grajkow, powiedzmy, na poziomie borderline all star maja podobna do bulls jakosc rosterow. nikt nie odmawia talentu grajkom typu lauri czy zach, niemniej...no zarty to sa jakies...

Tak tylko przypomnę, że najlepszy gracz 5 siły Wschodu zeszłego sezonu jest w Bulls rezerwowym. Jestem pierwszym antyfanem na forum Markannena, ale też w poprzednim sezonie nie grał z powodu kontuzji i teoretycznie jego powrót powinien dać dużo. Dodano do składu Otto Portera i Satoransky.

były tu powody, by bić się o PO. Na papierze ładne połączenie rutyny z młodością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kcp78 napisał:

satoransky przyszedl!...

Sato jest lepszym graczem od wszystkich rozgrywajacych Pistons (poza Blake) razem wziętych, nie rozumiem braku szacunku dl atego gościa

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak tylko przypomnę, że najlepszy gracz 5 siły Wschodu zeszłego sezonu jest w Bulls rezerwowym. Jestem pierwszym antyfanem na forum Markannena, ale też w poprzednim sezonie nie grał z powodu kontuzji i teoretycznie jego powrót powinien dać dużo. Dodano do składu Otto Portera i Satoransky.

drugim aby być dokładnym

2 minuty temu, kcp78 napisał:

masz na mysli jednego z lapszych back up centrow w lidze i jednego z lepszych 'kreatorow' i zestawiasz ich z satoranskim?! grubo!...

tylko, że ten back-up big to teraz wciąga nosem Brooka Lopeza w każdym aspekcie....

a Rubio wygląda tak, jak wszyscy chcieliby żeby Conley wyglądał, pytanie jak długu, but still

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Satoransky jak Satoransky, ale żeby Tadka Younga nie szanować...

nie no od Bojana był imo gorszy, ale jeśli szukac mobilnego bigmana to chyba najlepszy strzał by był, może Giannis to ta sama półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

a co takiego stało się w Suns, że grają lepiej poza przyjściem Rubio i jakiegoś back-up big z Cs ?

Ale Baynes'a to ty szanuj. Bulls nie mają też Bookera :) Zacznijmy od tego, że to dopiero 10 spotkań więc warto wstrzymać się z drastycznym ocenami. Nie wiem dla mnie Chicago było wśród ekip, które jeśli zrobią krok do przodu to mają szansę powalczyć o PO. Nie byli żadnym pewniakiem ani nie zbudowali rosteru żeby ich w takiej pozycji stawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

Ale Baynes'a to ty szanuj. Bulls nie mają też Bookera :) Zacznijmy od tego, że to dopiero 10 spotkań więc warto wstrzymać się z drastycznym ocenami. Nie wiem dla mnie Chicago było wśród ekip, które jeśli zrobią krok do przodu to mają szansę powalczyć o PO. Nie byli żadnym pewniakiem ani nie zbudowali rosteru żeby ich w takiej pozycji stawiać. 

przecież bardzo szanuję imperatora ;) co do Bookera, to może mają, ale niezaktualizowaną wersję :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

Sato jest lepszym graczem od wszystkich rozgrywajacych Pistons (poza Blake) razem wziętych, nie rozumiem braku szacunku dl atego gościa

tylko, że ten back-up big to teraz wciąga nosem Brooka Lopeza w każdym aspekcie....

ja go szanuje, ale w niczym ti nie zmienia faktu, ze ten gosc nigdy nie gral w swojej nba karierze w s5 [do obecnego sezonu]. ciekawe o czym to swiadczy? hm...no to chyba musze spakowac rose'a, kennarda i browna w paczce po tego znamienitego grajka?!...

skoro wciaga nosem lopeza, to tylko dobrze o nim swiadczy, czyz nie?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

ja go szanuje, ale w niczym ti nie zmienia faktu, ze ten gosc nigdy nie gral w swojej nba karierze w s5 [do obecnego sezonu]. ciekawe o czym to swiadczy? hm...no to chyba musze spakowac rose'a, kennarda i browna w paczce po tego znamienitego grajka?!...

bo się bardzo rozwinął w ostatnim roku w Wizz i były głosy, że Wizz są lepsi z nim niż z JW ;) ale iedy zejdziemy już na ziemię to jakby rzetelnie ocenić jego skillset to on ma odpowiedni dla rozgrywającego, bo np. świetnie kontroluje tempo akcji i zarządza grą zespołu a do tego potrafi bronić, jakby tak odbić piłeczkę to ten świetny Rose jest botem, bo gra z ławki :P 

4 minuty temu, kcp78 napisał:

skoro wciaga nosem lopeza, to tylko dobrze o nim swiadczy, czyz nie?!...

a zaprzeczyłem temu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ttr napisał:

Ale Baynes'a to ty szanuj. Bulls nie mają też Bookera :) Zacznijmy od tego, że to dopiero 10 spotkań więc warto wstrzymać się z drastycznym ocenami. Nie wiem dla mnie Chicago było wśród ekip, które jeśli zrobią krok do przodu to mają szansę powalczyć o PO. Nie byli żadnym pewniakiem ani nie zbudowali rosteru żeby ich w takiej pozycji stawiać. 

pewniakiem nie byli, ale w temacie typujemy tabelę dałeś ich na 9 miejscu czyli też prognozowałeś ich walkę o PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

 

a zaprzeczyłem temu ?

niepotrzebnie to napisales, jeno [potwierdzajac, tym samym, moja opinie]; jak to jest, ze jak facet byl w pistons, to uwazaliscie, ze jest 'lamusem', a teraz - choc gra na zblizonym poziomie [bo baynes wcale nie zrobil jakiegos wielkiego progresu] - uwazacie, ze jest 'legitny'?! heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kcp78 napisał:

niepotrzebnie to napisales, jeno [potwierdzajac, tym samym, moja opinie]; jak to jest, ze jak facet byl w pistons, to uwazaliscie, ze jest 'lamusem', a teraz - choc gra na zblizonym poziomie [bo baynes wcale nie zrobil jakiegos wielkiego progresu] - uwazacie, ze jest 'legitny'?! heh...

no póki co ciepie te trójki jak jakiś wariat i jest też chyba dużo bardziej agresywny niż za czasów Pistons

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

czułem, że ktoś lada moment odbije Bojanem, bo to on był GTG, ale ja osobiście wyżej ceniłem minimalnie Younga.

Bojan bardzo mocno poprawiał ofensywę i nie był kołem w D, to jednak dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.