Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki na zesłaniu troszkę pograli:

Valentine: 25 points, 4-9 from three, 18 rebounds, 8 assist

Gafford: 20 points(9-10 FG), 5 rebounds, 3 blocks, 3 steals

https://twitter.com/nbagleague/status/1192997352061251584  <<<<  😎

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Naprawdę jest tak źle, że ludzie na amerykańskich stronkach (realgm, reddit) o Bulls piszą, że tam Hutchison (yup śledzę go jak coś) jest 2-3 keeperem w Bulls, a Markkanena i LaVine'a wysyłają na Alaskę?

jest jeszcze gorzej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogarnięcia tej organizacji trzeba kogoś z charyzmą, niepodważalnym autorytetem, z twardą ręką, i zajebiście silną psychiką. Moim zdaniem takim kimś mógłby być @josephnba pod warunkiem, że na czas określony odstawiłby wszystkie leki, choć wcale bym się nie zdziwił jakby w celu ogarnięcia tej stajni Augiasza musiałby jechać na podwójnej dawce.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tak powiem, spierdalajcie! ;)

Nienawidzę hardena, ale ten człowiek ma taki arsenal zagrań ofensywnych że to aż niesprawiedliwe

Bulls byli w grze w pierwszej połowie, ale do tego już nas przyzwyczaili. 

Chandler powinien startować w miejsce Otto, jest zdecydowanie bardziej przydatny i wszechstronny. Porter mógłby grać jako lider second unitu

Lauri jest pasywny, jak już wchodzi w penetrację jest z tego sporo dobrych rzeczy, ale robi to zbyt rzadko.

LaVinea nie mogę już oglądać. Szanuję chłopaka za etykę pracy, ale poza szybkością i ciągiem na kosz niewiele dobrego można o nim napisać 

Korneta nie będę opisywał bo szkoda czasu

Piątki z Archim, Dunnem i White'em też nie skomentuję

Dunn swoją drogą kolejny dobry mecz. Ofensywnie średnio ale dobra współpraca i difens naprawdę robią wrażenie

Chandler podobnie. Bardzo aktywny, zadziorny i inteligentny gracz

Carter po raz kolejny najlepszym graczem. I chyba do tego trzeba się już przyzwyczaić. Chłopak ma papiery na elitarnego centra 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, josephnba napisał:

Porter mógłby grać jako lider second unitu

przecież on z piłką traci sporo walorów a parowanie go z Dunnem to jeszcze głupszy pomysł, ogólnie mam wrażenie, że z jednego cancerogennego środowiska spadł w drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z White'em już jest inaczej. 

Środowisko środowiskiem, ale Porter po prostu zaczął bardzo kiepsko sezon. Po graczu z zeszłego rs nie ma na razie śladu 

 

Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję graczy, ja będąc na miejscu Boylena S5 bym wyraźnie zmienił

Sato-Zach-Chandler-Young-Carter

Choć SG też mi nie leży, niestety tu nie ma szans na roszadę 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Środowisko środowiskiem, ale Porter po prostu zaczął bardzo kiepsko sezon. Po graczu z zeszłego rs nie ma na razie śladu 

zagrał 3 naprawdę dobre mecze i resztę raczej słabych, brakuje trochę srodka i to psuje opinię o nim, jednak jakby spojrzeć z drugiej strony to z nim ofensywa chodziła bardzo dobrze a bez niego to spore załamanie następowało

20 minut temu, josephnba napisał:

Sato-Zach-Chandler-Young-Carter

Choć SG też mi nie leży, niestety tu nie ma szans na roszadę 

ten Chandler to taki case Ntilikiny, nic nie pokazał a ludzie mają go za zbawcę a posty takie jak te uświadczają mnie, że cokolwiek by Lauri nie zrobił to fani w PL się nie zająkną, parasol ochronny dla tego typa to jest jawna kpina a co do ZLV jako 6th man to bardzo dobry pomysł, ale ego nie pozwala na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

Zacytowaleś post w którym nie mam lauriego w S5 i zarzucasz mi że mam nad nim parasol ochronny 

Chyba nie rozumiem

srry zajeb*łem się w akcji, bo za dużo fanów BUlls a byli tacy co go bronili XD 

ta twoja piatka to też a super spacing, Carter i Young tak rozciągają grę, że dosłownie nic tylko tam wbiegać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę to sprawdzić niż patrzeć na męczarnię Lauriego i Portera.

A tym bardziej od Archidiakono, White'a i Dunna razem na parkiecie

Ślepy by zrozumiał że Bulls przegrywają matchup kiedy oni są wszyscy razem w grze

Lauri ma najgorsze statystyki we wszystkich kategoriach i najgorsze w karierze procenty

Zach najgorsze w karierze w fg%, ft% i trzecie najgorsze w trójkach, do tego średnia strat też career high. Ast i rbs gorsze niż przed rokiem

To mieli być nasi główni dostarczyciele PTS 

Za to Wendell wyższa o 10% skuteczność, ale o 13% niżej z wolnych, 2.5 punktu i tyle samo zbiórek więcej niż przed rokiem, ósmy w lidze w średniej zbiórek w ataku!😕

Chyba jedyny który do tej pory nie zawodzi. 

jest też oczywiście solidny zawsze Tadek.

 

ogladanie Bulls w pierwszych połowach takich spotkań jak z Lakers czy Houston daje nadzieję że jednak jest ogromny potencjał, bo aktywnością wymuszają dużo strat, z czego rodzą się kontry, bardzo dużo grają w pomalowanym, ale zza łuku są koszmarni.

Nie wiem co musi zmienić Boylen. nie mam pewności czy ma czas na jakąś poprawę, choć żadnych przecieków o jego zagrożonej posadzie nie znalazłem

12 godzin temu, mycek napisał:

maxresdefault.jpg

Nawet James Harden nie moze uwierzyc w glupoty, ktore proboje sprzedac Jim Boylen

Zapewne Boylen mówił o defensywie, stąd ten szok na twarzy Hardena 😎

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Lauri ma najgorsze statystyki we wszystkich kategoriach i najgorsze w karierze procenty

Chciałem to samo wczoraj napisać odnośnie cyferek,  ale Lauri ma gorszy problem niż dołowanie w zdobyczach. Jeśli ktoś dokładnie śledzi karierę Markkanena to dostrzeże, że gościu się uwstecznia. W pierwszym sezonie próbował grać jakieś akcje zaczerpnięte z Dirka, dodatkowo czasem zarzucił jakąś pompką przy 3 i wykończył wsadem, teraz przypomina bardziej Andersona niż siebie wchodzącego do nba. Niestety ktoś postanowił zrobić z niego kolejnego Borata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

 

Nie wiem co musi zmienić Boylen. nie mam pewności czy ma czas na jakąś poprawę, choć żadnych przecieków o jego zagrożonej posadzie nie znalazłem

 

nie po to bierzesz faceta z doskonala renoma i bdb apanazami w ncaa [boylen wcale o nba nie zabiegal], zeby go spuszczac w kiblu po paru porazkach. tak krawiec kraje, jak mu materii staje, a kon - roster, znaczy - jaki jest, kazdy widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kcp78 napisał:

nie po to bierzesz faceta z doskonala renoma i bdb apanazami w ncaa [boylen wcale o nba nie zabiegal], zeby go spuszczac w kiblu po paru porazkach. tak krawiec kraje, jak mu materii staje, a kon - roster, znaczy - jaki jest, kazdy widzi...

ale roster Bulls to spokojnie na PO powinien styknąć a oni póki co grają tak, że Pistons SvG nazwałbym piękną grą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

ale roster Bulls to spokojnie na PO powinien styknąć a oni póki co grają tak, że Pistons SvG nazwałbym piękną grą

lol...to niezly progres zalozyles, zwazywszy na fakt, ze sezon temu mieli 20 winow, a przyszedl do nich bodaj jeno ten przechajpowany - tu, na forum - leszcz, satoransky...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

ale roster Bulls to spokojnie na PO powinien styknąć a oni póki co grają tak, że Pistons SvG nazwałbym piękną grą

Boston, Toronto, 76ers, Milwaukee, Miami, Detroit, Indiana, Nets. Od której z tych 8 ekip Chicago ma mocniejszy roster, że wg Ciebie tu PO powinno być na spokojnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kcp78 napisał:

lol...to niezly progres zalozyles, zwazywszy na fakt, ze sezon temu mieli 20 winow, a przyszedl do nich bodaj jeno ten przechajpowany - tu, na forum - leszcz, satoransky...

akurat ta piątka Sato - ZLV - Otto - Lauri - WCJ chodzi dobrze, ale problem pojawia się jak są jakieś jej wariacje a Satoransky jak ostanie piłkę i nie będzie władzy za bardzo oddawał ZLV to będą oni lepiej grać, zresztą ofensywa z nim i bez niego to i tak dwie różne bajki

1 minutę temu, ttr napisał:

Boston, Toronto, 76ers, Milwaukee, Miami, Detroit, Indiana, Nets. Od której z tych 8 ekip Chicago ma mocniejszy roster, że wg Ciebie tu PO powinno być na spokojnie ? 

Pistons bez Blake'a to zespół lekko wystający nad tankerów i tylko robota Casey'a i świetna gra Andre ich trzymają przy życiu póki co;

Nets nie mają obrony łuku i to widać i należało tego oczekiwać, same O to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ttr napisał:

Boston, Toronto, 76ers, Milwaukee, Miami, Detroit, Indiana, Nets. Od której z tych 8 ekip Chicago ma mocniejszy roster, że wg Ciebie tu PO powinno być na spokojnie ? 

Takie Nets, Pacers czy Pistons pod względem siły rosteru jest porównywalne. Także ciężko zrozumieć czemu Bulls grają obecnie najgorszą koszykówkę w lidze. Ale na pewno twój tekst o krawcu jest tutaj bezzasadny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

Pistons bez Blake'a to zespół lekko wystający nad tankerów i tylko robota Casey'a i świetna gra Andre ich trzymają przy życiu póki co;

Nets nie mają obrony łuku i to widać i należało tego oczekiwać, same O to za mało

Biorąc pod uwagę to co gra Kennard, Galloway czy Drose i powrót Blake'a to zdrowych Pistons stawiam wyżej niż Bulls i to zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.