Skocz do zawartości

H2H FUCK 2019/20


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marzec napisał:

chociaz tyle ze nie tylko nasza trojka ma problemy ze skladem, bo widze ze u loraka ani jednego SF a u pewee nikogo na SG.

kiedy te fa wskocza jutro rano?

Jutro po 9.

Ja akurat nie mam kłopotów ze składem, mam pokryte wszystko od pg po c, więc rynek waiverów pod kątem fitu, a nie konieczności posiadania znaczków :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu nie mam za bardzo kogo wyrzucic aby rotowac graczami.

Różnica jest taka, że rok temu wszyscy w moim składzie byli równie dobzi a teraz wszyscy są równie przeciętni.

1 godzinę temu, marzec napisał:

chociaz tyle ze nie tylko nasza trojka ma problemy ze skladem, bo widze ze u loraka ani jednego SF a u pewee nikogo na SG.

kiedy te fa wskocza jutro rano?

 

Marzec, gdybys zamiast Kemby mial Simmonsa, ktory przy okazji byl jakos 2 razy tanszy niz Kemba, to powiedzialbym, ze masz znakomity sklad do h2h. A tak ten Kemba jak piesc do nosa. Dealuj go za Simmonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob, ale ja nie chcę Kemby. Never. Już mam Roziera i wystarczy kaleczenia FG, w szczególności, gdy mam Hardena. 

Dziś już erekcja składem mi minęła. Nadal liczę na jakiś megafart i to, że w kilku matchupach Drummond nie zjebie procentów Hardena z FT, a Harden nie pokaleczy FG Drummonda. Zamiast zatem iść w poprawienie elite statsów, poszedłem w ich uśrednienie. Co wyjdzie, zobaczymy. 

Aha, faworyci: jak co roku Chytry i cwebb. Do tego wysoko powinni być Jendras i Bołdas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.