Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

Owszem, ja ostatnio pisałem na priv, że co tam (bardzo dużo gry bez piłki, zmiana techniki rzutu!, pół roku+ treningów z Kurą) DLO miał w GS dla siebie ogarnąć to ogarnął już i niech  stamtąd już ucieka,  bo życie na walizkach tu słabe mocno było,a jeszcze oddali Burksa+Robinsona, koszmar tam grać teraz dla takiego DLO.

Jednocześnie od lipca pisałem, że Sota go mega przepłaci ze względu na KATa i w sumie ciut kiepsko że do nich na FA nie poszedł, bo się Wolves tak pewnie uwalą z assetów, że czas będzie płakać. A tu jeb, deal złoty dla Wolves, taniutko w cholerę. No i dwaj psiapsiele już razem, fani Suns trochę się mogą zacząć niepokoić :) 

oby w Phoenix zagrali razem i niech nie każą Nam czekać do 2030 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Daleko jestem od zachwytów nad Sotą, bo z reguły te złote wymiany sprowadzają się do znalezienia debila, który ma ogląd na sytuację inny niż 98% świata

A potem nieraz się okazuje, że Ci "debile" wygrali wymianę... ;) Cousins i Oladipo mówią Hi!

Żeby nie było, ja też sądzę, że Wolves wygrali tutaj, ale powątpiewam w to co napisał Lucas, że na DLO czekałaby kolejka chętnych by za Niego dobrze zapłacić teraz czy latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Nie wierzę, że Warriors nie mają planu na Wigginsa. Nie musieli go brać, mogli rozmieścić Russell na drobne. Do tego pick Minnesoty, czyli pewna loteria. 

Warriors chyba wierzą, że Wiggins jest do odratowania. Może zachłysnęli się jego początkiem sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Geronimo napisał:

Dobra decyzja Lakers.

Fatalna. Takie rezygnowanie w trakcie kwotowania pomiędzy Clippers vs Lakers. Przecież danie w eter ze odpadają od razu obniżają cenę. Ergo pomagają clippers taniej wymienić. Na moje to durnota. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A kto się zna lepiej. Ty czy Popovich? :P

Obecnie ja bo Pop to chyba nie pamięta tych nazwisk u niego już. Dwa lata temu Pop. Tak do wymiany Leo. Od tego momentu już ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Może czas docenić wartość Wigginsa? Rozumiem ogólna bekę z gracza ale chyba gsw znają się lepiej niż paru chłopaków na forum z polski ? 

 

Teraz, ignazz napisał:

Fatalna. Takie rezygnowanie w trakcie kwotowania pomiędzy Clippers vs Lakers. Przecież danie w eter ze odpadają od razu obniżają cenę. Ergo pomagają clippers taniej wymienić. Na moje to durnota. 

Ale chyba Lakers znają się lepiej niż jeden chłopak z Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.