Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Jendras napisał:

Masz przecież zaraz powyżej dyskusję na ten temat. 

nie. mam dyskusje na calkiem inny temat, bo kontekst byl calkiem inny. jedynym elementem, ktory laczy owa dyskusje z zamieszczona przez ciebie informacja, jest nazwisko agenta. twoja wrzutka nie przedstawia zadnej wartosci dla tego tematu. pozdro!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często zastanawiam się po co oni to robia? Na koniec kariery grają po jakiś dziwnych klubach Gasol nie jest pierwszy ani nie jest ostatni tak samo ewing czy inni. Jeszcze liczą że mogą coś siebie dać? Przecież to już swit żywych trupów Oni już ledwo chodzę ani przecież to nie jest nawet ekipa licząca się poważnie w czymkolwiek. Chcą jeszcze grać dla przyjemności czy po prostu chcą być mentorem? jeżeli chcesz być mentorem to chyba lepiej zakończyć karierę i zostać już jakąś trenerem w jakimś porządnym klubie czy porządną młodzieżą do nauki? A to wygląda jakby jeszcze chcieli grać jakby jeszcze chcieli pokazać że coś potrafią jakby jeszcze chcieli zarobić a dodatkowo jeszcze wygrali mistrzostwo  przecież nie spełnią ani jednego z tych punktów dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

bo fajnie być koszykarzem NBA, a na "resztę życia" z żoną będzie jeszcze czas. poza tym każdy dodatkowy milion też piechotą nie chodzi.

Z tą żoną to raczej będzie odwrotnie i statystyki z popularnych lig pokazują, że po zakończeniu kariery, to będzie koniec żony i rozwód.  Przyjdzie czas na 15-20 lat młodszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wyparlo napisał:

Z tą żoną to raczej będzie odwrotnie i statystyki z popularnych lig pokazują, że po zakończeniu kariery, to będzie koniec żony i rozwód.  Przyjdzie czas na 15-20 lat młodszą wersję.

mozesz miec racje acz akurat Gasol to dopiero co sie hajtnął, więc może te parę lat wytrzyma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet jest spełniony, ma tytuły, ma gotówkę, ma świetną karierę więc teraz może po prostu wybierać tam gdzie chce. 

W Bux nie miał szans na minuty, w Blazers po odejściu Kantera tę szansę na stałą rotację w ograniczonych minutach są. Do tego dobrze zarządzany i fajny klub z bardzo fajnym rosterem

Ja mu się nie dziwię. Nie musi już latać z wywieszonym jęzorem za mistrzostwem więc dogorywa na lajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 23:40, kcp78 napisał:

nie. mam dyskusje na calkiem inny temat, bo kontekst byl calkiem inny. jedynym elementem, ktory laczy owa dyskusje z zamieszczona przez ciebie informacja, jest nazwisko agenta. twoja wrzutka nie przedstawia zadnej wartosci dla tego tematu. pozdro!...

Nie - to ten sam temat. 

A wartości do niego nie wnoszą właśnie takie komentarze jak Twój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, josephnba napisał:

W Bux nie miał szans na minuty, w Blazers po odejściu Kantera tę szansę na stałą rotację w ograniczonych minutach są.

Ściągnęli Hassana, inwestują czas w Collinsa, a w trakcie sezonu wróci Nurkić. Bardzo ograniczone będą te minuty. 

Z innej beczki:

Cytat

Trey Burke has agreed to a one-year deal with the Philadelphia 76ers, according to Shams Charania of The Athletic.

Fajne uzupełnienie, podoba mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, matek napisał:

Ściągnęli Hassana, inwestują czas w Collinsa, a w trakcie sezonu wróci Nurkić. Bardzo ograniczone będą te minuty. 

Z innej beczki:

Fajne uzupełnienie, podoba mi się. 

No faktycznie, zapomniałem o hassanie

Dziwny ruch (Hassan, nie Pau)

Tak czy inaczej Hiszpan nie musi latać za tytułem a jeśli Collins na tym skorzysta, tym lepiej dla PTB, bo to będzie mniej HW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.