Skocz do zawartości

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Gdzie zagra Durex?

2. 2. Co zrobi Irving?

3. 3. Davis pójdzie w dealu do...

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, josephnba napisał:

d. Do Lakers 

Uważaj J. czego komu życzysz, bo Lakers nie mają jak go ściągnąć, w przeciwieństwie np. do Twoich Bulls ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, dapunk20 napisał:

na 76ers czy bucks raczej na pewno braknie im pewnego scoringu w serii lecz na rs to nadal super roster przeciez

Zwłaszcza, że tam cały roster jest w contract year.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu sezon, gdzie nie ma wyraźnego faworyta, jaram się jak c***.

Kawhi w Clippers miał dla mnie najwięcej sensu parę tygodni temu ale później czytając różne teksty w sieci zacząłem wierzyć, że sprawa rozstrzygnie się między Raptors a Lakers. Jeden z lepszych poranków w tym roku:)

George w Clippers to jeszcze większa niespodzianka. Russell w OKC ma teraz Gallinariego, SGA i tuzin picków ale raczej dalekich, ciekawe czy jest jakaś szansa na zmiane teamu i przez niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Bogut napisał:

ciekawe czy jest jakaś szansa na zmiane teamu i przez niego.

Heat...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Dnc napisał:

Ja wiem że James nie grał poważnie od roku ale wielu za szybko go odsyła na emeryturę. 

Clipps mają swietny skłąd na papierze a LAL w porównaniu do nich taki sobie ale ja bym tak lekką ręką nie stawiał przeciw LBJ

35 lat.. tu jest potrzebna masa wsparcia i ograniczenie minut. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Sebastian napisał:

35 lat.. tu jest potrzebna masa wsparcia i ograniczenie minut. 

i potrzeba, żeby Davis nie łapał 25 drobnych kontuzji w sezonie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, memento1984 napisał:

Hellou

Ciekawa zależność, granicząca z truizmem; fani najbardziej gównianych drużyn w tej lidze są największymi hejterami Lakers ;)

Co do transferu; żaden fan Lakers nie powie że się nie wku**ił, ale z drugiej strony, jako stary koń dostrzegający bardziej piękno basketu niż jaranie się jak dzieciak jakimś zespołem, zajebiście się cieszę, jak ułożył się rozkład sił w lidze. Poprzedni sezon był pierwszym w blisko 30-letniej historii mojego śledzenia ligi, w którym nie obejrzałem ani jednego CAŁEGO meczu.  Fajnie, że teraz to się zmieni :)

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lebron lepszy już nie będzie i piszę to nie dlatego że typa nie trawie tylko zwyczajnie on ma już tyle w nogach ze nawet taki freek musi kiedyś spuścić z tonu. Może i ma 35 lat ale przebieg i tyle po w nogach to pewnie pod 40stke.

Oczywiście James to ideał jeśli chodzi o połączenie fizyczności i etyki pracy dlatego nawet jako 35latek z Davisem robiącym robotę w rs na PO standardowo może być gotowy na 110%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, josephnba napisał:

Lebron lepszy już nie będzie i piszę to nie dlatego że typa nie trawie tylko zwyczajnie on ma już tyle w nogach ze nawet taki freek musi kiedyś spuścić z tonu. Może i ma 35 lat ale przebieg i tyle po w nogach to pewnie pod 40stke.

Oczywiście James to ideał jeśli chodzi o połączenie fizyczności i etyki pracy dlatego nawet jako 35latek z Davisem robiącym robotę w rs na PO standardowo może być gotowy na 110%

Wiesz, że LeBron w poprzednim sezonie miał lepszą średnią w punktach, zbiórkach i asystach niż z całej kariery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co z tego?

Wiesz że Lebron pierwszy raz od rookie season nie wszedł do po i opuscił najwięcej spotkań w karierze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Dante napisał:

Niestety wschód odstaje ale nadal są silni Bucks, Brooklyn, a coś czuję że Westbrook zmieni klub.

Brooklyn to w tym roku moze nie wejsc do PO - nawet na tak slabym wschodzie.

No chyba, ze LeVert zrobi dalszy postep + bedzie zdrowy.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kore napisał:

Ciekawa zależność, granicząca z truizmem; fani najbardziej gównianych drużyn w tej lidze są największymi hejterami Lakers ;)

Ale zdajesz sobie sprawę, że LAL są o ewentualną kontuzję Lebrona od niemożności wyrwania się z grona gównianych drużyn, w których goszczą od tylu lat. 😎

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, julekstep napisał:

Brooklyn to w tym roku moze nie wejsc do PO - nawet na tak slabym wschodzie.

No chyba, ze LeVert zrobi dalszy postep + bedzie zdrowy.

Jakie 8 drużyn mogłoby ich wyprzedzić? Ja tylu nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bullsi już złożyli swój dream team czy dalej bida gorsza niż Lakersi mający w składzie połowę zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć Presti oferował PG13 i Westbrooka za Siakama i picki.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, steve napisał:

Tymbardziej kto jak kto ale Klay to jest bad ass motherfucker i raczej jak wroci to zmotywowany i od razu bedzie grac na ~80% i to pewnie jako 2 opcja jak to byl przyzwyczajony pre 2017. Jesli nie dojdzie do pelnej sprawnośc na PO to rzeczywiście bedzie ciezko ale w serii z Lakers i Rockets to nawet bez Klaya ze zdrowa reszta skladu bym ich nie skreslal  bo jednak DLO to nie joke kto wie jak dobrze sie wkomponuje a jakby nie wpasowal sie to i kogos dobrego za niego wyciagna. TYmbardziej ze Rockets to absencji nawet KD nie potrafili w jakikolwiek sposob wykorzystać i w tamtej serii to nawet DLO w miejsce Klaya by spokojnie wystarczyl. A ja tam licze ze przy Kurze i Kerze Russell zaliczy kolejny duzy skok. 

Ciekawo narracje budujesz. Jest jedno ale, a raczej kilka małych ale. Warriors jak przegrali w 2016 roku, to Green zrekrutował KD, aby do nich dołączył. Przegrali w tym roku, nie ma kogo zrekrutować. KD odszedł.

Klay był Ironmanem w ostatnich 5 sezonach praktycznie był bez kontuzji, szczególnie w PO. A teraz doznał dość poważnej kontuzji. Pisanie, że wróci zmotywowany i  będzie grał na 80% to myślenie życzeniowe. Każdy inaczej reaguje na kontuzje. A z Ironmanami generalnie jest tak, że jak coś się staje to zaczynają się sypać. A w długofalowym interesie Warriors jest by nie wypuścić Klay-a za szybko, zainwestowali w niego zbyt duże pieniądze. Nie mówiąc już o pewnym smrodku, który będzie się ciągnął za Warriors, związanym z wpuszczeniem zawodnika zbyt szybko po kontuzji.

"DLO to nie joke."

DLO był All-Star, ale wybrany jako zastępstwo za kontuzjowanego Oladipo. 1,5 miesiąca bardzo dobrej gry w CY. I takie sobie PO.

Dodatkowo stracili też Iggiego, który był niezwykle ważnym elementem układanki.

Nie wiadomo co z Cousinsem, chociaż wątpię by wrócił (gdyby nie kontuzja Duranta to w G5 stał przed widmem DNP)

Jest Curry, Green i Looney.  + DLO to trochę mało. Strenght in numbers (czy raczej w stars jak to było ostatnich 3 latach) to nie do końca tak będzie.

Warriors już nie mają tej aury co kilka lat temu, że zespół gospodarzy przegrywały spotkania w szatni.

Green to duża nie wiadoma, w poprzednim sezonie do marca był zatłuszczony, schudł i był w PO w formie, CY i potencjalna szansa na supermax gdyby został DPoY. Jak dla mnie to powinnni go pchnąć gdzieś w trakcie tego sezonu, bo idea płacenia mu supermaxa czy maxa to wielbłąd.

GSW przed tym sezonem to bardzo duża niewiadoma.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą to ciekawy świat, w którym Harris dostaje od Philly dłuższą i i dającą więcej rocznie (36 vs 35,5) umowe niż Kawhi w Clipsach:)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi mnie to, że większość ludzi z tego forum się cieszy, że Leonard poszedł do Clippers. Mam wrażenie, że to idzie na zasadzie - dobrze, że nie Lakers, bo je*ać Lakers. Też nie byłem za tym żeby poszedł do LeBrona, ale wybór z Clippers, którzy na dokładkę zyskują PG13 znowu tworzy zły trend. Na Wschodzie są Sixers, Bucks i reszta, a na Zachodzie po tym trejdzie mamy Clippers, GSW, Houston, Utah, Denver, Portland, Lakers plus groźni Spurs, Kings, Mavericks. Jeśli to dla was równowaga i powrót do normalności to się mijamy w tej wizji. Wschód znowu się stanie zaściankowym, bo stracił contendera w postaci Raptors więc moim zdaniem najlepszą decyzją było zostać w Toronto i próbować obronić tytuł. A przecież z Leonardem mieli by na to spore szanse. Wybrał jak wybrał, nadal nie wiem co o tym sądzić, ale bliżej mi do tego, że takie pogrywanie przede wszystkim z Raptors jest słabe. Traktowali go tam  jak króla, fani mieli tylko miłość, wygrał mistrzostwo i spierdolił do  Clippers. Okej, ale Clippers to PO Team wzmocniony PG13, to już faworyt numer jeden w lidze. A Wy tu piszecie o najbardziej wyrównanym sezonie od dawna, gdzie na Wschodzie zostały dwie ekipy, które realnie mogą powalczyć, a na Zachodzie przez Clippers jest taki tłok, że będzie ciężko się będzie dostać do PO tym naprawdę dobrym drużynom. Powinienem się cieszyć, bo Pistons będzie trochę łatwiej, ale nie mogę. To nie jest wyrównany poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, eF. napisał:

To nie jest wyrównany poziom. 

Jest spora różnica pomiędzy przewidywaniem, że mistrzem:

1) będą Lakers a

2) będzie jedna z 8-10 drużyn (6-7 z zachodu lub 2-3 ze wschodu) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, jack napisał:

Jest spora różnica pomiędzy przewidywaniem, że mistrzem:

1) będą Lakers a

2) będzie jedna z 8-10 drużyn (6-7 z zachodu lub 2-3 ze wschodu) 

Ja piszę o konferencjach, a nie o sile drużyn. Przecież jego pozostanie w Toronto, a jednocześnie transfer PG13 do Clippers było by lepsze dla ligi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi