Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Eld napisał:

Spuść z brzytwy. Nikt nie powiedział, że trade trzeba teraz robić to po pierwsze primo. Mogą poczekać do lutego. Po drugie primo West pokazał już jak można wykorzystać to co się ma aby ściągnąć PG. Po trzecie, Panie A, wystarczy znaleźć trzeci chętny team do dealu.

Argumenty traktuj z kategorii "blichtr, fame, sława a nie tytuł". Nawet siostry Godlewskie komuś się podobają, więc zakładam, że RW w Knicks to mógł by być taki klown Dolana nabijający mu swoimi TD w co drugim meczu dwa razy więcej do kabzy, niż teraz co Dolanowi by się na pewno podobało, turystycznym kibicom Knicks również, a RW był by wniebowzięty móc robić to co kocha najbardziej. Nabijać TD.

PS: dzięki, parskłem grubo jak to przeczytałem: "w ten summer czy before rozpoczęcie sezonu". Brzmi trochę jak bym czytał wywiad z Dżoaną Krupą.

Ja rozumiem ból pewnej części ciała, wczoraj położyłeś się spać z PG w swojej drużynie, a dzisiaj obudziłeś się już bez niego i teraz próbujesz swój ból przelać gdzieś indziej, na pierwszy rzut idą głupi Knicks Dolana, którzy wezmą Twojego Franshise Playera Rusela , Twojego Idola, oddadzą 4 picki 1st round i powtórzą trade Bargnaniego / Melo i ich stare grzechy. Nic takiego się nie stanie.

Mogę się założyć o dobrą whiskey. Mayor pewnie potwierdzi,  Dolan na prawdę nie musi mieć Russela, żeby było "szoł" o którym piszesz, ma pełną halę co mecz, koszulki sprzedają się bardzo dobrze (patrz koszulka Barretta) , a wejście do playoffs z Russem w roli "bohatera knicks" to nie jest coś, co spędza mu sen z oczu. 

Rozumiem kolejny ból, ten "cudowny" kontrakt 206 milionów i opcja gracza w 2022 za 47 milionów ! (którą z pewnością Russ wykorzysta) 

Te próby posiadania nadziei, że Knicks się na to nabiorą. Ciekawe swoją drogą, podobno nie chcieli dać Durntowi Maxa, żeby teraz wziąć Russa za 200 milionów ? Ależ to wymyśliłeś. 

Kontrakt Russela jest nie wymienialny, a to że nie potrafili z nikim osiągnąć za wiele, z takimi graczami jak Harden, KD, PG, a jego atrakcyjność w przyciąganiu kolejnego All-Stara, można porównać do samochodu po wypadku, jest bardzo ładny z zewnątrz, chcesz go kupić, ale wiesz, że może rozj....ć się w każdej chwili.

Myślę, że następne sezony będziesz mógł spać spokojnie, będziesz kład się spać z  Russelem i budził się z nim każdego ranka, martwiąc się o wejście do playoffs.  Na pewno trochę to potrwa, zanim znajdzie się ktoś kto weźmie taki kontrakt i takiego zawodnika. Coś jak niewymienialność CP3 i Walla. A pro po propozycja wymiany CP3 do Knicks z Houston podobno poszła, to teraz mieli by zrobić to samo według Twojego myślenia.  

Nie wiem czy to może być pocieszenie, ale ja przeżyłem podobną historię w Knicks, wiedziałem że mam Franhise Playera i w ciągu godziny go już nie miałem. 

Jest jedna dość istotna różnica, między stratą KP a PG, Paul po kontuzji stał się jeszcze lepszym graczem i otarł się o MVP w tym sezonie, a Kristaps to kot w worku po acl za 160 milionów dolców, i równie tykająca bomba szpitalna co Durant. 

Skoro rzucamy sobie tak absurdalne propozycję wymian, to może ja zaproponuję powrót Melo do Russa. Za minimum dla Veta, nie taki drogi jak po wymianie z Knicks, będzie miał więcej miejsca i więcej piłki bez PG, mi jego kandydatura pasuje do sytuacji w jakiej znaleźli się Thunder. 

Kogo klownem w OKC dzisiaj, jest Russ  ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Ja rozumiem ból pewnej części ciała, wczoraj położyłeś się spać z PG w swojej drużynie, a dzisiaj obudziłeś się już bez niego i teraz próbujesz swój ból przelać gdzieś indziej, na pierwszy rzut idą głupi Knicks Dolana, którzy wezmą Twojego Franshise Playera Rusela , Twojego Idola, oddadzą 4 picki 1st round i powtórzą trade Bargnaniego / Melo i ich stare grzechy. Nic takiego się nie stanie.

Mogę się założyć o dobrą whiskey. Mayor pewnie potwierdzi,  Dolan na prawdę nie musi mieć Russela, żeby było "szoł" o którym piszesz, ma pełną halę co mecz, koszulki sprzedają się bardzo dobrze (patrz koszulka Barretta) , a wejście do playoffs z Russem w roli "bohatera knicks" to nie jest coś, co spędza mu sen z oczu. 

Rozumiem kolejny ból, ten "cudowny" kontrakt 206 milionów i opcja gracza w 2022 za 47 milionów ! (którą z pewnością Russ wykorzysta) 

Te próby posiadania nadziei, że Knicks się na to nabiorą. Ciekawe swoją drogą, podobno nie chcieli dać Durntowi Maxa, żeby teraz wziąć Russa za 200 milionów ? Ależ to wymyśliłeś. 

Kontrakt Russela jest nie wymienialny, a to że nie potrafili z nikim osiągnąć za wiele, z takimi graczami jak Harden, KD, PG, a jego atrakcyjność w przyciąganiu kolejnego All-Stara, można porównać do samochodu po wypadku, jest bardzo ładny z zewnątrz, chcesz go kupić, ale wiesz, że może rozj....ć się w każdej chwili.

Myślę, że następne sezony będziesz mógł spać spokojnie, będziesz kład się spać z  Russelem i budził się z nim każdego ranka, martwiąc się o wejście do playoffs.  Na pewno trochę to potrwa, zanim znajdzie się ktoś kto weźmie taki kontrakt i takiego zawodnika. Coś jak niewymienialność CP3 i Walla. A pro po propozycja wymiany CP3 do Knicks z Houston podobno poszła, to teraz mieli by zrobić to samo według Twojego myślenia.  

Nie wiem czy to może być pocieszenie, ale ja przeżyłem podobną historię w Knicks, wiedziałem że mam Franhise Playera i w ciągu godziny go już nie miałem. 

Jest jedna dość istotna różnica, między stratą KP a PG, Paul po kontuzji stał się jeszcze lepszym graczem i otarł się o MVP w tym sezonie, a Kristaps to kot w worku po acl za 160 milionów dolców, i równie tykająca bomba szpitalna co Durant. 

Skoro rzucamy sobie tak absurdalne propozycję wymian, to może ja zaproponuję powrót Melo do Russa. Za minimum dla Veta, nie taki drogi jak po wymianie z Knicks, będzie miał więcej miejsca i więcej piłki bez PG, mi jego kandydatura pasuje do sytuacji w jakiej znaleźli się Thunder. 

Kogo klownem w OKC dzisiaj, jest Russ  ? 

 

Zacznijmy od tego, Kuzynie kogoś tam, że ani kładąc się spać, ani tym bardziej wstając nic mnie nie bolało. Również żadnego bólu nie stwierdziłem jak się dowiedziałem przy porannej kawie że Paul George nie jest już w OKC. A wiesz dlaczego? Zdradzę Ci mały sekret. Bo to tylko hobby. Hobby na które dodatkowo nie mam wpływu. Lubię  oglądać mecze, utożsamiać swe sympatie z jednym a antypatie z drugim, ale czy oni w jakiś sposób ode mnie zależą albo ja od nich aby mnie coś bolało? Nie sądzę.

Więc element "bólu pewnej części ciała" mamy z głowy. Przynajmniej u mnie ale do tego jeszcze wrócę.

Co do drugiego akapitu. Jak byś miał choć szczątkowe pojęcie na czym polega biznes to wiedział byś, że stanie w miejscu to tak naprawdę cofanie się. Gdyby się pojawił choć cień szansy aby Dolan ściągnął Westbrooka to głęboko wierzę, że nie wahał by się ani chwili. Dlaczego? Od razu z miejsca skoczyła by liczba meczów pokazywana w national TV, o wiele więcej sprzedawało by się koszulek ( sprawdź ile koszulek sprzedało się z Westbrookiem w zeszłym roku, a ile sprzedał "najlepszy gracz Knicks ). O pozostałych korzyściach dla gościa tak nastawionego na trzepanie waszyngtonów jakim jest Dolan chyba już nawet Tobie nie muszę tłumaczyć.

Akapit trzeci - kontrakt Russella. Gdybyś "był" na forum, a nie tylko "bywał" to byś znał moje podejście do Westbrooka i do jego kontraktu. Szczególnie po wydarzeniach z ostatnich playoffs. Więc z szacunku dla innych czytających po prostu nie będę pisał tego po raz kolejny. Szanuję ich czas. Ty natomiast jak jesteś ciekawy to sobie znajdź. Dodam może do swojego podejścia tyle, że Dolan zapewne ten kontrakt odrobił by z grubą nawiązką. Stąd taka, a nie inna moja teza nie mająca nic wspólnego z aspektem sportowym. 

Akapit czwarty - sen. Akurat o mój sen to się kompletnie nie musisz martwić. Raz, że NBA to hobby, a hobby z definicji ma sprawiać przyjemność, a jak coś sprawia przyjemność to się po tym dobrze śpi. Dwa - jak już kiedyś komuś napisałem tutaj. Dbam o higienę snu. Nie wiem jak Ty, ale ja się nie kładę spać z wizerunkiem KOGOKOLWIEK płci męskiej, ale skoro sam przytaczasz takie praktyki to oznacza, że musisz je skądś znać. Z autopsji? Nie wnikam. Co do wejścia do PO. Nawet dzisiaj pisałem coś o tym, czyli o OKC w PO i zgadnij co. Tutaj też nie mam zamiaru się znów powtarzać. Napiszę tylko tyle. Z tyloma pickami to ja się o nic nie martwię.

Akapit piąty: słowa "Knicks" oraz "Franichse Player". Oksymoron. No chyba, że Ci chodzi o Ewinga ale jak go wybierali to ja miałem 3 latka więc wybacz, marny ze mnie partner do rozmowy w tym temacie.

Akapit szósty - doczytałem, że chodzi o KP. No tak. Strasznie to udowodnił. Musisz się zdecydować czy to franchise, czy w kot w worku.

Akapit siódmy - Carmelo Anthony nie ma aktualnie kontraktu w NBA więc taka wymiana nie mogła by przejść. No chyba, że nadal używasz Internet Explorera i u Ciebie jak włączasz składy NBA Melo jest nadal w Knicks.

------------------------------------------------------------

No i jeszcze obiecałem, że wrócimy do "bólu pewnej części ciała". Przypominam sobie jaki ból miał pewien user który to dostał ignora od jednego z Naczelnych fanów Knicks w Polsce. Za co? Za przysłowiowe męczydupstwo które sprawiło, że przez jakiś czas do tematu Knicks nie dało się wejść. Ból w skali spuchniętej dupy musiał być niewyobrażalny bo to co ten user wypisywał świadczyło a straszliwym cierpieniu na skutek odrzucenia. Jak mogłeś @Przemek_Orliński?

A kimże ten user był? 

Kuzynem kogoś tam

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, Eld napisał:

Zacznijmy od tego, Kuzynie kogoś tam, że ani kładąc się spać, ani tym bardziej wstając nic mnie nie bolało. Również żadnego bólu nie stwierdziłem jak się dowiedziałem przy porannej kawie że Paul George nie jest już w OKC. A wiesz dlaczego? Zdradzę Ci mały sekret. Bo to tylko hobby. Hobby na które dodatkowo nie mam wpływu. Lubię  oglądać mecze, utożsamiać swe sympatie z jednym a antypatie z drugim, ale czy oni w jakiś sposób ode mnie zależą albo ja od nich aby mnie coś bolało? Nie sądzę.

Więc element "bólu pewnej części ciała" mamy z głowy. Przynajmniej u mnie ale do tego jeszcze wrócę.

Co do drugiego akapitu. Jak byś miał choć szczątkowe pojęcie na czym polega biznes to wiedział byś, że stanie w miejscu to tak naprawdę cofanie się. Gdyby się pojawił choć cień szansy aby Dolan ściągnął Westbrooka to głęboko wierzę, że nie wahał by się ani chwili. Dlaczego? Od razu z miejsca skoczyła by liczba meczów pokazywana w national TV, o wiele więcej sprzedawało by się koszulek ( sprawdź ile koszulek sprzedało się z Westbrookiem w zeszłym roku, a ile sprzedał "najlepszy gracz Knicks ). O pozostałych korzyściach dla gościa tak nastawionego na trzepanie waszyngtonów jakim jest Dolan chyba już nawet Tobie nie muszę tłumaczyć.

Akapit trzeci - kontrakt Russella. Gdybyś "był" na forum, a nie tylko "bywał" to byś znał moje podejście do Westbrooka i do jego kontraktu. Szczególnie po wydarzeniach z ostatnich playoffs. Więc z szacunku dla innych czytających po prostu nie będę pisał tego po raz kolejny. Szanuję ich czas. Ty natomiast jak jesteś ciekawy to sobie znajdź. Dodam może do swojego podejścia tyle, że Dolan zapewne ten kontrakt odrobił by z grubą nawiązką. Stąd taka, a nie inna moja teza nie mająca nic wspólnego z aspektem sportowym. 

Akapit czwarty - sen. Akurat o mój sen to się kompletnie nie musisz martwić. Raz, że NBA to hobby, a hobby z definicji ma sprawiać przyjemność, a jak coś sprawia przyjemność to się po tym dobrze śpi. Dwa - jak już kiedyś komuś napisałem tutaj. Dbam o higienę snu. Nie wiem jak Ty, ale ja się nie kładę spać z wizerunkiem KOGOKOLWIEK płci męskiej, ale skoro sam przytaczasz takie praktyki to oznacza, że musisz je skądś znać. Z autopsji? Nie wnikam. Co do wejścia do PO. Nawet dzisiaj pisałem coś o tym, czyli o OKC w PO i zgadnij co. Tutaj też nie mam zamiaru się znów powtarzać. Napiszę tylko tyle. Z tyloma pickami to ja się o nic nie martwię.

Akapit piąty: słowa "Knicks" oraz "Franichse Player". Oksymoron. No chyba, że Ci chodzi o Ewinga ale jak go wybierali to ja miałem 3 latka więc wybacz, marny ze mnie partner do rozmowy w tym temacie.

Akapit szósty - doczytałem, że chodzi o KP. No tak. Strasznie to udowodnił. Musisz się zdecydować czy to franchise, czy w kot w worku.

Akapit siódmy - Carmelo Anthony nie ma aktualnie kontraktu w NBA więc taka wymiana nie mogła by przejść. No chyba, że nadal używasz Internet Explorera i u Ciebie jak włączasz składy NBA Melo jest nadal w Knicks.

------------------------------------------------------------

No i jeszcze obiecałem, że wrócimy do "bólu pewnej części ciała". Przypominam sobie jaki ból miał pewien user który to dostał ignora od jednego z Naczelnych fanów Knicks w Polsce. Za co? Za przysłowiowe męczydupstwo które sprawiło, że przez jakiś czas do tematu Knicks nie dało się wejść. Ból w skali spuchniętej dupy musiał być niewyobrażalny bo to co ten user wypisywał świadczyło a straszliwym cierpieniu na skutek odrzucenia. Jak mogłeś @Przemek_Orliński?

A kimże ten user był? 

Kuzynem kogoś tam

 

 

Zacznijmy od tego, Eldzie że nie musisz wszystkiego brać dosłownie do siebie, "ból pewnej części ciała" to przenośnia,  przecież mogłeś to odczytać jako "zrobiło Ci się smutno" :)

 

Akapit drugi, mam jako takie pojęcie o biznesie i wiem, że piszesz totalną bzdurę o wymianie Westbrooka do Knicks i Dolanie, dlatego że tej tezie zaprzecza totalnie to lato. Czyli nie podpisanie Duranta, które miało być spowodowane stanem jego zdrowia. Koszulki i oglądalność Knicks w 2021 z Duranetm osiągnęło by apogeum nie wyobrażalne.  To czemu się nie udało, bo Kyrie,  czy Dolan nie dał swoich dolców, może wiesz lepiej ? To samo CP3 , próba podjazdu do wymiany odrzucona. Teraz Dolan dla większej oglądalności i sprzedaży koszulek, miałby pozbyć się sporej ilości składu i picków (ciężko zbieranych w wymianie z KP na przykład), dla Twojego Westbroka, bo Ty stwierdziłeś "że to pasuje" Na prawdę argument za tą wymianą, z pogranicza znajomości biznesu na najwyższym poziomie...                                                           

Akapit trzeci, ja nie muszę czytać wszystkich Twoich postów, żeby wiedzieć że ... "jest Ci smutno" z powodu podpisania przez Twojego Russa takiego kontraktu, po prostu sobie to napisałem, tak jak Ty pewnie często pozwalasz sobie na wymienianie jakiś złych decyzji Knicks, prosta sprawa. 

 

Akapit czwart - sen. Znów przenośnia, którą bierzesz zbyt dosłownie, żeby bardzo postarać się o ripostę. Dobrze, to odczytaj to inaczej, Twoje hobby i Twoja przyjemność będą miały swoją ciągłość w postaci Russela Westbrooka w Oklahoma City Thunder przez długi czas. 

 

Akapit piąty - no właśnie o tym pisałem, swobodne myśli o Knicks, każdy widzi to co chce, proste. Dla wielu w tym mnie, Kristaps Porzingis był sporą nadzieją na Franichse Playera tej organizacji. 

 

Akapit szósty - jeśli nie rozumiesz, że kontuzję takie jak ACL i AHILLES mogą zmienić wszystko po powrocie na parkiet, to widać że posiadasz szczątkowe pojęcie o medycynie. W gwoli wyjaśnienia, Kp był dla mnie nadzieją na FP nawet po kontuzji, ale nadzieją z mocnym znakiem zapytania i obawami, takim samym kotem w worku jakim jest teraz w Dallas, tylko nie takim drogim kotem, z tymże to nie jest już problem Knicks. 

 

Akapit siódmy - i znów czepiasz się słowa, no tak inaczej nie mogłeś, ja też mogłem napisać - proponujesz wymianę z Russelem, to ja zaproponuję Wam podpisanie Melo. Czy teraz jest ok ? 

 

Drogi Eldzie, ja nie wiem czy dostałem ignora od Przemka, przecież nie siedzę u niego w domu, więc co mogło mnie boleć przepraszam. Mieliśmy różnicę zdań, jakieś wymiany, były emocje, nie neguję tego, było minęło, nie ja pierwszy i nie ostatni. Widzisz, coś się przynajmniej działo, a nie tak jak w Twoim temacie "będzie ci smutno" teraz że zapełnicie tylko 20 stron, smuteczek...

Co do "Naczelnego kibica Knicks w Polsce" Nie wiem czy mu się spodoba to, że tak o nim piszesz i nie wiem po co do naszej dyskusji wrzucasz jego osobę, zabrakło Ci argumentów, żeby mnie przekonać że Dolan weźmie Westbrooka w ciemno ? 

 

Martwię się o higienę Twojego snu, żeby o 00.30 nie mieć nic lepszego do roboty w fazie rem, tylko odpisywać Kuzynowi jakiemuś tam... 

 

                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuzyn Kalondzelo no i elegancko. Wszystko wyjaśnione.

Lekkie doprecyzowanie. O Przemku napisałem "jeden z Naczelnych", a nie "Naczelny". Napiszę też po raz kolejny. Nie boli mnie dupa nie jest mi smutno, że PG odszedł. Humor poprawia mi stojący u Prestiego w gabinecie wór z pickami i swapami.

A co do higieny snu. Sobota to jedyny dzień w tygodniu, kiedy pozwalam sobie dłużej pozamulać przy kompie. Ot zwyczaj, rytuał. Takim samym jest wstawanie w niedziele po 10 rano. Bo mi wolno i mogę i już 😏.

I jeszcze co tam do sprostowania? Dla mnie wartość biznesowa Westbrooka a wartość CP3 to tak jak by porównywać coca-colę do coli tesco. To syf i to syf, ale jednak "sprzedawalność" coca-coli większa. Ale co ja w ogóle piszę. Na biznesie nie znam się kompletnie.

P.S: "Nie wyobrażalne" piszemy razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakiś deal w spurs 

bo nie ma ani słota wolnego ani kasy na Morrisa. 

Beli Bertans Metu ?

To make the signing of Morris possible, the Spurs had to jump through a number of hoops. First, San Antonio traded Davis Bertans to the Washington Wizards in exchange for a trade exception. 

Secondly, the Spurs used the trade exception from the Bertans trade to complete a sign-and-trade deal with the Brooklyn Nets for DeMarre Carroll. Due to sign-and-trade transactions requiring a three-year contract, the Spurs agreed to a three-year, $21 million deal with Carroll. Originally, San Antonio had agreed to sign Carroll to a two-year, $12-13 million contract using the mid-level exception (MLE).

A dlatego była ta w nocy niezrozumiała zmiana kontraktu Carrolla gdzie dolozono więcej pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm nie wiem co to za koleś, ale:

Ross @LegionHoopsRoss
ObserwujObserwuj @LegionHoopsRoss
The first two teams to engage Oklahoma City on a Russell Westbrook trade? The Pistons and Timberwolves, per source. Detroit, the most aggressive.
 
ciekawe czy Reggie (nigdy więcej OKC) czy Blake wraca do rodzinnego miasta, ja wolałbym wysłać Drummonda, ale generalnie nie bardzo jest jak jakiś sensowny deal ułożyć

no i jeszcze taki kolo:

Mohamed Haji‏ @MohamedHajiNBA
ObserwujObserwuj @MohamedHajiNBA
Detroit Pistons are interested in acquiring PG Russell Westbrook and the package that was said to be sent is Reggie Jackson, Tony Snell & 2 first round draft picks (2021 top-5 protected and 2023 unprotected), per league sources
 
no i jescze OKC chce Sekou
Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Wstaję rano, a Ty mi @Eld jakieś tytuły do piersi przypinasz :] 

Wszak musisz zapytać wielkiej kapituły kibiców Knicks, czy możesz moje imię i nazwę zespołu pisać w tym samym zdaniu, a tu taka samowolka :D 

Co do Westbrożego w Knicks: idealny deal pod $$$ płynącą do MSG, koszulki, karnety i miejsca przy boisku sprzedawane na pniu, Spike Lee uśmiechnięty,  puste triple-double + jego wykrzywiona twarz od krzyku po jakimś dunku = $$$ 

A tak naprawdę: headcase po złej stronie 30tki z historią kontuzji, na pojebanym kontrakcie ze specyficznym stylem gry. Jeżeli DMC to były typowy "Knicks Move" (jak to było pisane kilka dni temu) to wyzbycie się ze wszystkiego co mają po "obecnego" RW, to byłoby .... sam nie wiem jak to opisać, bo aż zabrakło mi słów, a to zdarza się bardzo rzadko. A jeżeli do tego dojdzie i Knicks robią po niego ruch, to skoczę z okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 22:35, BMF napisał:

LeBron w 2010 ze sposobem podjęcia decyzji zrobił najbardziej lame rzecz ever, i niby zrobił to 8. lipca, ale on miał chyba spotkania z sześcioma teamami (Cavs, Heat, Knicks, Clippers, Bulls, Nets), dużo bardziej skomplikowana sprawa jednak, zwłaszcza, że trzeba było dogadać Wade'a i Bosha.

Jeszcze jeden dzień i Kawhi dojdzie do tego samego poziomu, a tamten LeBron (tzn. jego camp) potrafił wymusić usunięcie z sieci filmiku jakiegoś kolesia posterującego go na jakiejś gierce w offseason (coś w tym stylu) - wysoko postawiona poprzeczka jak nie prowadzić PRu.

1) Te spotkania to była sztuka dla sztuki, bo Wade mówił, że byli ugadani już wcześniej i była tylko kwestia wyboru drużyny, która jest w stanie podpisać ich trzech razem, a najlepsze warunki wg nich stworzyło do tego Heat.

2) Ten koleś, który zadunkował nad LeBronem to Jordan Crawford, który pograł kilka sezonów w NBA i zapewne doskonale go znasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ely3 napisał:

Thunder dostało 5 pierwszorundowy ale Miami z 21 i Clippers z22 będa niewiele warte.

A picki Lakers to beda duzo warte? Lepiej miec wiecej odleglych pickow 2 ekip niz mniej jednej.

Cytat

Gallo który jest wypełniaczem tylko.

Ktory w najblizszym sezonie bedzie lepszym graczem niz ktokolwiek z wymiany LAL -> NOP.

Cytat

Pakiet Lakers jest o wiele lepszy. 2 x nr 2 draftu,

Huh? Rok czy dwa po drafcie nie ma zadnego znaczenia jakim ktos byl pickiem tylko jakim jest prospektem. Ba! Im wyzej tym gorzej bo pensja i QO sa wyzsze.

Cytat

A tu masz jednego młodziaka który jest słabszy zarówno od Lonzo jak i Ingrama

Tu sie mocno nie zgodze... ale rozumiem jesli ktos ma inna opinie i dlatego napisalem, ze to porownanie mocno zalezy od oceny exLakersowych prospektow.

Cytat

Ale za co mają oddać tych weteranów ? Bo nie wiem do końca kto by się kusił na kontrakt Ibaki czy Gasola by jeszcze oddać za to młodzież czy przyszłe wybory draftowe.

Przy trade deadline beda chetni bo jest jasne kto walczy i komu czego brakuje... patrz co dostali Grizzlies za MGasola i sie to ladnie oplacilo obu stronom.

23 godziny temu, january napisał:

Czy Thunder powinni oddać gdzieś Brickogibona?
a Tak
b Raczej Tak
c Oczywiście

A to jest ich wybor? Wg mnie tu nie jest pytanie czy powinni sprzedac Russa tylko czy znajdzie sie chetny, ktory zaoferuje cos wartosciowego, a nie wlasne kiepskie kontrakty.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Ja rozumiem ból pewnej części ciała, wczoraj położyłeś się spać z PG w swojej drużynie, a dzisiaj obudziłeś się już bez niego i teraz próbujesz swój ból przelać gdzieś indziej, na pierwszy rzut idą głupi Knicks Dolana, którzy wezmą Twojego Franshise Playera Rusela , Twojego Idola, oddadzą 4 picki 1st round i powtórzą trade Bargnaniego / Melo i ich stare grzechy. Nic takiego się nie stanie.

Mogę się założyć o dobrą whiskey. Mayor pewnie potwierdzi,  Dolan na prawdę nie musi mieć Russela, żeby było "szoł" o którym piszesz, ma pełną halę co mecz, koszulki sprzedają się bardzo dobrze (patrz koszulka Barretta) , a wejście do playoffs z Russem w roli "bohatera knicks" to nie jest coś, co spędza mu sen z oczu. 

 

Knicks na pewno nie wezmą Russa ,gdyż nie mają co za niego dać, przynajmniej do 15 grudnia  te  śmieszne "niby assety" NYK są nie do ruszenia.Mimo ,że Westbrook na tym forum ma delikatnie mówiąc zszarganą opinie to ja bym go chciał zobaczyć w koszulce Knicks nawet za te chore pieniądze.Dlaczego bym chciał ? Dlatego ,że Russ jest autentyczny w tym co robi a w Knicks byłby jedynym autentycznym gościem w całej menażerii.Na tle niby właściciela ,niby managementu,niby coacha i niby graczy Westbrook naprawdę by mógł błyszczeć jako jedyny prawdziwek- Mister TD i ch*j z PO i tak długo ich nie było i jeszcze dłużej nie będzie. Jeżeli chodzi o Dolana to o pełnej hali co mecz raczej musi zapomnieć , gdyż od nowego sezonu mecca będzie w nowej lokalizacji- na rogu Flatbush i Atlantic.Biznes Dolana nie polega na sprzedaży koszulek ,tylko na dojeniu miasta na 50 milionów rocznie od 34 lat.Jego stary Chuck i burmistrz NY ED Koch to byli najlepsi kumple i rodzina Dolana dostała prezent dzięki któremu pobrała z miejskiej kasy już prawie 2 miliardy i ciągle bierze.Wystarczy ,że City Council przegłosuje zakończenie tej farsy i Dolan kończy zabawę w udawanie właściciela teamu NBA, a szanse są duże bo na 51 radnych jest 48 demokratów i tylko 3 z GOP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hennenberg napisał:

Hm nie wiem co to za koleś, ale:

Ross @LegionHoopsRoss
ObserwujObserwuj @LegionHoopsRoss
The first two teams to engage Oklahoma City on a Russell Westbrook trade? The Pistons and Timberwolves, per source. Detroit, the most aggressive.
 
ciekawe czy Reggie (nigdy więcej OKC) czy Blake wraca do rodzinnego miasta, ja wolałbym wysłać Drummonda, ale generalnie nie bardzo jest jak jakiś sensowny deal ułożyć

no i jeszcze taki kolo:

Mohamed Haji‏ @MohamedHajiNBA
ObserwujObserwuj @MohamedHajiNBA
Detroit Pistons are interested in acquiring PG Russell Westbrook and the package that was said to be sent is Reggie Jackson, Tony Snell & 2 first round draft picks (2021 top-5 protected and 2023 unprotected), per league sources
 
no i jescze OKC chce Sekou

Mam nadzieję, że to tylko plotka. To już wolę Jacksona i picki w drafcie od Westbrooka. A od Sekou wypierdalać, że tak skończę nie ładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hennenberg napisał:
Eric Lauzin @Lauzin
ObserwujObserwuj @Lauzin`
WięcejFrom a Source/Good Friend. Yes that one. Heat are finalizing a deal to bring Russell Westbrook to Miami. Details aren't known yet on what goes back
 
Dragic, Justise, and DJJ and a future FRP will be my guess. 
 
Miami do it !

Ale Miami nie ma pickow wcale chyba do oddania. Swapy jakieś tylko mogą zrobić a i tak Thunder będą mieli niższe picki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Hennenberg napisał:
Eric Lauzin @Lauzin
ObserwujObserwuj @Lauzin`
WięcejFrom a Source/Good Friend. Yes that one. Heat are finalizing a deal to bring Russell Westbrook to Miami. Details aren't known yet on what goes back
 
Dragic, Justise, and DJJ and a future FRP will be my guess. 
 
Miami do it !

Kim ten koleś w ogóle jest?

Jeśli mamy zacząć nowy sezon z Winslowem i DJJ nawet bez picków to ja jestem stanowczo za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.