Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kore napisał:

Ciekawa zależność, granicząca z truizmem; fani najbardziej gównianych drużyn w tej lidze są największymi hejterami Lakers ;)

 Ale zdajesz sobie sprawę, że LAL są o ewentualną kontuzję Lebrona od niemożności wyrwania się z grona gównianych drużyn, w których goszczą od tylu lat. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, steve napisał:

Tymbardziej kto jak kto ale Klay to jest bad ass motherfucker i raczej jak wroci to zmotywowany i od razu bedzie grac na ~80% i to pewnie jako 2 opcja jak to byl przyzwyczajony pre 2017. Jesli nie dojdzie do pelnej sprawnośc na PO to rzeczywiście bedzie ciezko ale w serii z Lakers i Rockets to nawet bez Klaya ze zdrowa reszta skladu bym ich nie skreslal  bo jednak DLO to nie joke kto wie jak dobrze sie wkomponuje a jakby nie wpasowal sie to i kogos dobrego za niego wyciagna. TYmbardziej ze Rockets to absencji nawet KD nie potrafili w jakikolwiek sposob wykorzystać i w tamtej serii to nawet DLO w miejsce Klaya by spokojnie wystarczyl. A ja tam licze ze przy Kurze i Kerze Russell zaliczy kolejny duzy skok. 

Ciekawo narracje budujesz. Jest jedno ale, a raczej kilka małych ale. Warriors jak przegrali w 2016 roku, to Green zrekrutował KD, aby do nich dołączył. Przegrali w tym roku, nie ma kogo zrekrutować. KD odszedł.

Klay był Ironmanem w ostatnich 5 sezonach praktycznie był bez kontuzji, szczególnie w PO. A teraz doznał dość poważnej kontuzji. Pisanie, że wróci zmotywowany i  będzie grał na 80% to myślenie życzeniowe. Każdy inaczej reaguje na kontuzje. A z Ironmanami generalnie jest tak, że jak coś się staje to zaczynają się sypać. A w długofalowym interesie Warriors jest by nie wypuścić Klay-a za szybko, zainwestowali w niego zbyt duże pieniądze. Nie mówiąc już o pewnym smrodku, który będzie się ciągnął za Warriors, związanym z wpuszczeniem zawodnika zbyt szybko po kontuzji.

"DLO to nie joke."

DLO był All-Star, ale wybrany jako zastępstwo za kontuzjowanego Oladipo. 1,5 miesiąca bardzo dobrej gry w CY. I takie sobie PO.

Dodatkowo stracili też Iggiego, który był niezwykle ważnym elementem układanki.

Nie wiadomo co z Cousinsem, chociaż wątpię by wrócił (gdyby nie kontuzja Duranta to w G5 stał przed widmem DNP)

Jest Curry, Green i Looney.  + DLO to trochę mało. Strenght in numbers (czy raczej w stars jak to było ostatnich 3 latach) to nie do końca tak będzie.

Warriors już nie mają tej aury co kilka lat temu, że zespół gospodarzy przegrywały spotkania w szatni.

Green to duża nie wiadoma, w poprzednim sezonie do marca był zatłuszczony, schudł i był w PO w formie, CY i potencjalna szansa na supermax gdyby został DPoY. Jak dla mnie to powinnni go pchnąć gdzieś w trakcie tego sezonu, bo idea płacenia mu supermaxa czy maxa to wielbłąd.

GSW przed tym sezonem to bardzo duża niewiadoma.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że większość ludzi z tego forum się cieszy, że Leonard poszedł do Clippers. Mam wrażenie, że to idzie na zasadzie - dobrze, że nie Lakers, bo je*ać Lakers. Też nie byłem za tym żeby poszedł do LeBrona, ale wybór z Clippers, którzy na dokładkę zyskują PG13 znowu tworzy zły trend. Na Wschodzie są Sixers, Bucks i reszta, a na Zachodzie po tym trejdzie mamy Clippers, GSW, Houston, Utah, Denver, Portland, Lakers plus groźni Spurs, Kings, Mavericks. Jeśli to dla was równowaga i powrót do normalności to się mijamy w tej wizji. Wschód znowu się stanie zaściankowym, bo stracił contendera w postaci Raptors więc moim zdaniem najlepszą decyzją było zostać w Toronto i próbować obronić tytuł. A przecież z Leonardem mieli by na to spore szanse. Wybrał jak wybrał, nadal nie wiem co o tym sądzić, ale bliżej mi do tego, że takie pogrywanie przede wszystkim z Raptors jest słabe. Traktowali go tam  jak króla, fani mieli tylko miłość, wygrał mistrzostwo i spierdolił do  Clippers. Okej, ale Clippers to PO Team wzmocniony PG13, to już faworyt numer jeden w lidze. A Wy tu piszecie o najbardziej wyrównanym sezonie od dawna, gdzie na Wschodzie zostały dwie ekipy, które realnie mogą powalczyć, a na Zachodzie przez Clippers jest taki tłok, że będzie ciężko się będzie dostać do PO tym naprawdę dobrym drużynom. Powinienem się cieszyć, bo Pistons będzie trochę łatwiej, ale nie mogę. To nie jest wyrównany poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jack napisał:

Jest spora różnica pomiędzy przewidywaniem, że mistrzem:

1) będą Lakers a

2) będzie jedna z 8-10 drużyn (6-7 z zachodu lub 2-3 ze wschodu) 

Ja piszę o konferencjach, a nie o sile drużyn. Przecież jego pozostanie w Toronto, a jednocześnie transfer PG13 do Clippers było by lepsze dla ligi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Gdyby nie było kałaja w lac to i pg13 by nie było

A teraz jest 7 mega mocnych drużyn na Zachodzie i 2 mega mocne na Wschodzie. Równowaga. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, Kawhi to niezły spryciarz ; )

 

kazał lakersom czekać 6 dni i wykończył prawie całą listę FA. 

Ściągnął sobie ”back up” a’la scottie pippen. 

 

kawhi > lebron jako gm, zobaczymy w tym sezonie kto jest lepszym playerem ? Na miejscu lebrona wziąłbym sobie do serca ten match-up w tym roku! 

 

A wiec bedzie fajny sezon? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

A teraz jest 7 mega mocnych drużyn na Zachodzie i 2 mega mocne na Wschodzie. Równowaga. ;) 

Są 4 megamocne drużyny na Zachodzie ( Clippers, Lakers, Warriors, Rockets) i 2 megamocne drużyny na Wschodzie ( Bucks i 76ers), do tego są jeszcze 3 mocne na Zachodzie ( Jazz, Blazers i Nuggets) i 4 mocne na Wschodzie ( Celtics, Nets, Raptors i Pacers).

Zachód ma sporą przewagę, ale to nie jest 7-2.

 

Bet 365 ma taką kolejność:

1. Clippers

2. Lakers

3. Bucks

4. 76ers

5. Warriors

6. Rockets

7. Jazz

8. Celtics

9. Raptors

10. Nuggets

11. Nets

12. Blazers

13. Pacers ( kurs na nich jest 33 i tu się właściwie kończy stawką z szansami na tytuł, bo kolejny zespół ma już kurs 55)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

@fluber

Okej, ale co jest lepszą opcją dla ligi i dla fanów, Kawhi w Toronto broniący tytułu, czy Kawhi w Clippers jako faworyt ligi? ;)

Dla ligi? Oczywiscie ze kawhi w clippers:)

Dla fanow pewnie raptors ale ja i tak ciesze sie ze to nie lakers bo nie ma jednej druzyny ktora jest zdecydowanym faworytem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Dla ligi? Oczywiscie ze kawhi w clippers:)

Dla fanow pewnie raptors ale ja i tak ciesze sie ze to nie lakers bo nie ma jednej druzyny ktora jest zdecydowanym faworytem. 

Nie dogadamy się, bo ja patrzę pod kątem Wschód/Zachód i nie podoba mi się ta rzeźnia na Zachodzie i spacerek na Wschodzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.