Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, wiLQ napisał:

Gallo, Shai, 5 pickow z 1 rundy i 2 swapy uwazasz za tanio??? Przeciez to jedna z wyzszych cen za gwiazde w tym stuleciu!

Ba! W zaleznosci od opinii o prospektach to moze byc wiecej niz Lakers oddali za Davisa.

Lakers oddali 4 wybory pierwszorundowe i dwa swapy . Lonzo i Ingrama , którzy byli nr 2 i Harta.

Thunder dostało 5 pierwszorundowy ale Miami z 21 i Clippers z22 będa niewiele warte. Gallo który jest wypełniaczem tylko.

Pakiet Lakers jest o wiele lepszy. 2 x nr 2 draftu, Raz nr 4 i 3 przyszłe niechronione wybory . A tu masz jednego młodziaka który jest słabszy zarówno od Lonzo jak i Ingrama

51 minut temu, wiLQ napisał:

Przeciez maja swietna pozycje do przebudowy, oddadza weteranow na wygasajacych kontraktach i zaczna z Siakam, OG, Powell, picki/prospekty, ktore dostana w wymianach, topowy pick 2020 i masa cap space na nastepne ruchy.

Ale za co mają oddać tych weteranów ? Bo nie wiem do końca kto by się kusił na kontrakt Ibaki czy Gasola by jeszcze oddać za to młodzież czy przyszłe wybory draftowe. Cap space za rok ma wartość zerową bo 2020 rok jest pełen średniaków a w TOP 10 jest pewnie 5 FA Raptors plus Draymond z Davisem którzy nigdzie nie odejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dapunk20 napisał:

dobrze się stało nawet dla lakers. Wkopaliby się w przeplacenie dlo a mają mega startera (greena) miejsce na kogos jeszcze i roster ktory nie padnie od razu jak davis czy lebron nie zagraja meczu

Houston, Clippers, Utah, GSW (zdrowi), a nawet Nuggets i Blazers -  to nadal lepsze drużyny od Lakers. Nie byłbym takim optymistą w ich przypadku. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers? jak oni wymienili aminu/harklessa na whiteside i bazemore a nurkic nadal polamany, nie zartuj

rockets w tym skladzie sa juz proven i raczej tylko oni sa w miare pewni z tego zachodu a dalej to juz ciezko bo sporo ekip jest faktycznie na tym samym poziomie i tacy jazz czy lakers rownie dobrze moga byc 1 jak i 6

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbialem Leonarda przed tym ruchem teraz wielbie go jescze bardziej. Okropnie mnie to cieszy ze nie ma superteamów i wracamy do grania zespołami z 2 zajebistymi grajkami i supportem. Liga powinna być wyrównana warriors mogą spokojnie ciagnać ładny wynik z russellem i curry m przez sezon i czekać na Klaya aż wróci i namieszać w PO... Derby w LA też ładnie się zapowiadaja... za rok dołączą Nets... Jazz Portland 76ers Bucks Nuggets. Celtics Pacers... każda ekipa może namieszać do tego gdzieś tam siedzi Pop ze swoimi spurs którzy i tak machna kolo 50 zywciestw wsrod tych druzyn...


Co z Westbrookiem? Dawać go do Miami niech robią wschodnią wersje Thunder z poprzedniego sezonu tutaj przynajmniej mogliby wiecej namieszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy chyba zapominaja ze raptors mieli 17-5 bez leonarda (i to jescze majac pelno b2b) i byli caly czas w topie nawet z cancerem ddr 

 

na 76ers czy bucks raczej na pewno braknie im pewnego scoringu w serii lecz na rs to nadal super roster przeciez

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sezon, gdzie nie ma wyraźnego faworyta, jaram się jak c***.

Kawhi w Clippers miał dla mnie najwięcej sensu parę tygodni temu ale później czytając różne teksty w sieci zacząłem wierzyć, że sprawa rozstrzygnie się między Raptors a Lakers. Jeden z lepszych poranków w tym roku:)

George w Clippers to jeszcze większa niespodzianka. Russell w OKC ma teraz Gallinariego, SGA i tuzin picków ale raczej dalekich, ciekawe czy jest jakaś szansa na zmiane teamu i przez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dnc napisał:

Ja wiem że James nie grał poważnie od roku ale wielu za szybko go odsyła na emeryturę. 

Clipps mają swietny skłąd na papierze a LAL w porównaniu do nich taki sobie ale ja bym tak lekką ręką nie stawiał przeciw LBJ

35 lat.. tu jest potrzebna masa wsparcia i ograniczenie minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, memento1984 napisał:

Hellou

Ciekawa zależność, granicząca z truizmem; fani najbardziej gównianych drużyn w tej lidze są największymi hejterami Lakers ;)

Co do transferu; żaden fan Lakers nie powie że się nie wku**ił, ale z drugiej strony, jako stary koń dostrzegający bardziej piękno basketu niż jaranie się jak dzieciak jakimś zespołem, zajebiście się cieszę, jak ułożył się rozkład sił w lidze. Poprzedni sezon był pierwszym w blisko 30-letniej historii mojego śledzenia ligi, w którym nie obejrzałem ani jednego CAŁEGO meczu.  Fajnie, że teraz to się zmieni :)

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron lepszy już nie będzie i piszę to nie dlatego że typa nie trawie tylko zwyczajnie on ma już tyle w nogach ze nawet taki freek musi kiedyś spuścić z tonu. Może i ma 35 lat ale przebieg i tyle po w nogach to pewnie pod 40stke.

Oczywiście James to ideał jeśli chodzi o połączenie fizyczności i etyki pracy dlatego nawet jako 35latek z Davisem robiącym robotę w rs na PO standardowo może być gotowy na 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Lebron lepszy już nie będzie i piszę to nie dlatego że typa nie trawie tylko zwyczajnie on ma już tyle w nogach ze nawet taki freek musi kiedyś spuścić z tonu. Może i ma 35 lat ale przebieg i tyle po w nogach to pewnie pod 40stke.

Oczywiście James to ideał jeśli chodzi o połączenie fizyczności i etyki pracy dlatego nawet jako 35latek z Davisem robiącym robotę w rs na PO standardowo może być gotowy na 110%

 

Wiesz, że LeBron w poprzednim sezonie miał lepszą średnią w punktach, zbiórkach i asystach niż z całej kariery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.