Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tecu napisał:

Cena za Georgia, który podobno zażądał tradu (szybko).

OKC - wyprzedaż i tank?

SGA super, tylko co oni teraz z murzynem z rfn-u zrobią, bo Westa chyba nie da się wypchnąć.

Teraz, andy13 napisał:

Wszystko naprawdę super, tylko dziwi mnie, że po dealu Brooklyn - Boston można oddać 5 kolejnych picków. Nie było jakichś ograniczeń? 

Widzę Leonarda na horyzoncie nie można mieć ograniczeń szczególnie gdy jest się LAC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lorak

To jak w to lato miałem się przekonać jak wszyscy chca grać z Le Bronem? A tu i Irvinng i Butler i nawet Leonard odmówili. Więc może jakies małe przeprosiny?

 

Clippers rozwalili system Kawhi jak Kawhi ale jak oni wyciągneli George'a w sumie po taniości bo niby ile te picki będą warte?

W porównaniu za ile poszedł Davis to Thunder niewiele ugrali. Gallo jest taki se. Jeden SGA i wybory które naprawdę wile warte nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

o jak w to lato miałem się przekonać jak wszyscy chca grać z Le Bronem?

jacy wszyscy, skąd ci się to wzięło? to ty mówiłaś, że nikt nie chce, a tu proszę: przyszedł AD, jedna z największych gwiazd ligi. i to nie pierwszy raz, gdy LeBron przyciąga do siebie zawodników, ale też wiadomo, że nie da rady każdego, bo również inne czynniki wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej. Clippersi. Jak to? A co z tymi wzmocnieniani Lakers? 

Kawhi buhaha ladny trolling. Ma plaze, ma dziwki, nie ma drugiego co zabierze mu spotlight. Bo PG to chyba zaakceptowal wszystko byleby nie kolejny sezon z Budowniczym Zolwiem Ninja.

Gruby sezon. 

Lakersi przed draftem LBJ juniora to jeszcze zloza cos poza meme? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

jacy wszyscy, skąd ci się to wzięło? to ty mówiłaś, że nikt nie chce, a tu proszę: przyszedł AD, jedna z największych gwiazd ligi. i to nie pierwszy raz, gdy LeBron przyciąga do siebie zawodników, ale też wiadomo, że nie da rady każdego, bo również inne czynniki wchodzą w grę.

Davis przyszedl w wymianie a nie jako wolny agent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 bo ty i ja to jak przekupki plotki rozsiewany!

Największym przegranym tej wymiany na e-nba jest lorak!

 

Mogę już z czystym sumieniem znów oglądać Clippers, mogliby jeszcze wrócić do starego logo i strojów!

 

Lakers tak czy inaczej będą mocni. Nie tak mocno jak mogliby być, skoro 3/4 fa już pod umowami, do tego nie został nikt dobry poza morrisem i Greenem 

 

No i "truskawką na torcie" jest Westbrook któremu nie udało się po raz kolejny schlać George'a i został sam! Adamsa mi tam najbardziej szkoda. Ale przynajmniej Zerowy będzie mógł znów udawać że jest top10 ligi (statystycznie)

Bezcenne!

 

Wolałem żeby Leo został w Raptors bo to czyniło Ligę bardziej wyrównaną no ale skoro wybrał LA to przynajmniej nie LeBronowe!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers to podobno byli przegrani lata XDDDDDD

ogólnie pewnie polecą z tego te dwa wybory Heat, które mieli w kolekcji

jeszcze jakiś kloc pod kosz i będę zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - Lakers i tak są wygranymi tego lata bo pozyskali Davisa. Tyle ,że licząc na Leonarda pozbyli się dodatkowo Bongi Wagnera i teraz zostali z trójką zawodników bez rozegrania ... Po prostu strategia ich trochę zawiodła. Co nie zmienia faktu ,ze i tak w to lato mają jedno z lepszych ..

Po 2 - Thunder odwalili manianę.. Oddać PG tak tanio? Rozwalić system po roku? Thunder moim zdaniem nie będą się liczyć w tym roku . Inna sprawa to PG zmusic drugi klub z rzędu do wymiany? Niesamowite

Po 3 - Ciekawe jak teraz szybko zacznie zmienic swoje twity niejaki Abraham czy Broussard

Po 4- Toronto zostali na lodzie z ekipą która jest w ostatnim roku i teraz Masai będzie musiał zakasać rękawy by dać nową szanse dla Raptors

Po 5 - Clippers są faworytem ligi. Od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

ale chciał grać z LJ.

Chcial grac w lakers. Lebron pogra jeszcze 2-3 lata a davis chce byc gwiazda w la na 10 lat do przodu. Na pewno lebron byl jedna z przyczyn ale wiekszym magnesem byla nazwa. 

2 minuty temu, BullsFaN napisał:

Chyba troszkę drogo?
 

 

Dallas dawali mu 36/3 wiec musieli przebic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.