Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Julius napisał:

@BMF, Korver ma byc zbayoutowany i dołączyć do kogoś z contenderów. Jednym z nich są Sixers, którzy wytrejdowali go do Jazz robiąc capspace... Pod Eltona Branda ;)

 Sixers są zbyt słabi na ring chaserów. Pójdzie do LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Poczekaj na Caldwell-Pope'a za 15 baniek jak Kawhi zostanie w Raps

Morris, Rondo, KCP? :) 

Teraz, P_M napisał:

Ps. ma ktos jakiegoś linka gdzie są na bieżąco uzupełniane składy na 2020 wraz z salary?

sportrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

W mojej opinii widać, że jest dużo mniej kontraktów gdzie ktoś zgarnia 12-18 baniek za sezon niż wcześniej. Wczesniej byla wieksze tendencja do przeplacania tego typu uzupełnien skladu.

12-18 baniek średnio za rok ma 13 z 71 podpisanych dotąd kontraktów (18%).

2018 - 9 na 109 (8%)

2017 - 15 na 117 (13%)

2016 - 22 na 148 (15%)

15 minut temu, ignazz napisał:

No mało właśnie i dlatego Kolega wyżej podnosi taka dysproporcje. 

Mamy 2019 i 5 mln to jest nic  

Ile w takim razie według ciebie powinni zarabiać NBA-owy backup PG journeyman (Payton) czy światowy journeyman, który ledwo przebił się do ligi (McGruder), skoro 8 i 5 baniek rocznie to dla nich mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eryko napisał:

Bardzo solidny jest zdecydowanie nie na miejscu, szczególnie jako określenie WCS'a. To jest ogromne, ogromne, nadużycie i fałszowanie rzeczywistości. Bardzo solidnym obrońcą jest np. Drummond, a do poziomu Andre, Stein'owi brakuje sporo. Sądzisz, że McKinnie będzie w stanie wytrzymać z najlepszymi wingami? WCS zapewni "bardzo solidną" obronę pomalowanego i będzie bronił na switchach? Curry miał świetne środowisko, teraz na papierze ma kiepską defensywnie ekipę (na szczęście jest jeszcze Green). Nie skreślam ich, ale to może być bardzo słaba drużyna po bronionej stronie parkietu. Chciałem tylko zaznaczyć, że ocenianie Curry'ego na podstawie przyszłego sezonu, może być błędne (oczywiście, nie musi, ale wydaje mi się, że tak będzie)

To tam jest spora szansa, że taki Paschall dostanie solidne minuty na SFie już na starcie sezonu. To mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

To jak właśnie w Memphis po zmianie zarządu miażdżą ten offseason (przechwyt Clarke'a, Iguodala z dalekim pickiem GS(!!!!!), dobra sprzedaż Conleya, teraz rozsmarowanie Suns po ścianie w wymianie po Meltona, no i tam 4 pick draftu sprzed 2 lat).

Ja tam wiem z autopsji (klubowej), kto podpisuje z Joshem ten jest łosiem... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chytruz napisał:

12-18 baniek średnio za rok ma 13 z 71 podpisanych dotąd kontraktów (18%).

2018 - 9 na 109 (8%)

2017 - 15 na 117 (13%)

2016 - 22 na 148 (15%)

 

Ile w takim razie według ciebie powinni zarabiać NBA-owy backup PG journeyman (Payton) czy światowy journeyman, który ledwo przebił się do ligi (McGruder), skoro 8 i 5 baniek rocznie to dla nich mało?

Teraz to manipulujesz danymi. Raz ,że zawsze pierwsze 2 dni generują grube umowy a teraz będzie dopchanie niskimi umowami poniżej 5 mln bo po prostu mało kto już ma gotówke na rynku/ Więc totalnie bez sensu jest pokazanie ,że teraz jest 18 % drogich umów bo na koniec  lipca pewnie bedzie to niższy udział

W 2016 Salary cap było na poziomie 94 dziś 109 już tylko z tego powodu masz 15% podwyżki i teraz zakres 14-23 to odpowiednik 12-18 z roku 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Teraz to manipulujesz danymi. Raz ,że zawsze pierwsze 2 dni generują grube umowy a teraz będzie dopchanie niskimi umowami poniżej 5 mln bo po prostu mało kto już ma gotówke na rynku/ Więc totalnie bez sensu jest pokazanie ,że teraz jest 18 % drogich umów bo na koniec  lipca pewnie bedzie to niższy udział

Not my problem, teza była "jest dużo mniej kontraktów gdzie ktoś zgarnia 12-18 baniek za sezon", więc ją sprawdziłem.

5 minut temu, ely3 napisał:

W 2016 Salary cap było na poziomie 94 dziś 109 już tylko z tego powodu masz 15% podwyżki i teraz zakres 14-23 to odpowiednik 12-18 z roku 2016 

Wtedy przez gwałtowny skok capu było więcej pieniędzy na rynku, więc nie ma tu porównania 1 do 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.