Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, matek napisał:

Bo go oddali w lutym w wymianie. 

Tak, wiem; ale czy to nie działa tak, że tylko do końca sezonu go nie mogli podpisać, a już od 1 lipca czyli jak rusza nowy sezon, to już mogą? 

Myślałem że to się zmieniło i nie muszą czekać cały rok.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tak, wiem; ale czy to nie działa tak, że tylko do końca sezonu go nie mogli podpisać, a już od 1 lipca czyli jak rusza nowy sezon, to już mogą? 

Myślałem że to się zmieniło i nie muszą czekać cały rok.. 

Aaa, jeśli coś się zmieniło, to może i mogą. Ale ja nic nie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeżeli Kawhi zostanie w Raptors to można chyba na 100% założyć ze specjalnie strollowal Lakers, żeby nie byli zbyt mocni, i był dogadany z Raps już wcześniej tylko zarząd go poprosił o udawanie niezdecydowanego. Lakers z AD, Lebronem i miejscem na maksa to jeden z poważnych rywali do mistrzostwa, a teraz gdy naprawdę nic ciekawego nie ma na rynku utrudni im to bardzo w ten sposób budowę. 

Z jednej strony nie pamiętam, żeby MVP finałów nie chciał obronić tytułu w tym samym klubie i nie przedłużył kontraktu, ale z drugiej... czy lakers naprawdę tak spokojnie czekają nie będąc pewnym przyjścia Leonarda?? Także czuć go jednak w powietrzu w LA moim zdaniem, bo gdyby nie byli pewni to by poobiecywali kontrakty po 3 lipca  jakims Bogdanovicom i innym dobrym rolesom. A wszyscy praktycznie zeszli z rynku mega szybko. 

 

Wiadomo coś kiedy kawhi ma podjąć decyzje ? Te spotkania z lakers i clippers już były ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Powiem tak, jeżeli Kawhi zostanie w Raptors to można chyba na 100% założyć ze specjalnie strollowal Lakers, żeby nie byli zbyt mocni, i był dogadany z Raps

Gorzej jak zrobi na odwrót, trollować ekipę z którą się mistrza zrobiło... Holly shit!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.