Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Curry, Kleber i Powell za 30/1 w Mavs na cztery lata - damn, to są nieźli rolesi, ale zdecydowanie nie jestem fanem takich ruchów Mavs, chociaż pewnie nie ma co się powtarzać. 

Ale świetnie widać w jakiej dupie będą Lakers jak nie dostaną Kawhiego, bo nie ma tutaj żadnej przeceny jeżeli chodzi o rolesów, a zostało ich niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dapunk20 napisał:

Super FA dla Rockets, Danuel i Rivers za 5mln/sezon łącznie gdzie obaj tam naprawdę dużo dali w zeszłym sezonie

Rivers tak, House w RS git ale sie nie stawil w ogole na PO (nie zeby to zaskoczylo w przypadku goscia ktory dopiero co wszedl do ligi z NBDL, ale tylko prostuje to co napisales)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rw30 napisał:

napisz jeszcze kto będzie kim bo chyba nie wiem

Może coś przeoczyłem, ale obecnie pod koszem Boston ma Kantera, Theisa i tego ziomka co mieszka 2 minuty drogi od hali, żeby nie spóźniać się na treningi, więc na desce wielkich szans bym im nie dawał. Wiem, że w trakcie sezonu mogą zajść przeróżne okoliczności, które zmienią obecną sytuację, ale porównując te zespoły na tu i teraz, to ja Celtics w ewentualnej serii po prostu nie widzę :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hoolifan napisał:

Może coś przeoczyłem, ale obecnie pod koszem Boston ma Kantera, Theisa i tego ziomka co mieszka 2 minuty drogi od hali, żeby nie spóźniać się na treningi, więc na desce wielkich szans bym im nie dawał. Wiem, że w trakcie sezonu mogą zajść przeróżne okoliczności, które zmienią obecną sytuację, ale porównując te zespoły na tu i teraz, to ja Celtics w ewentualnej serii po prostu nie widzę :)

 

 

natomiast wszystko wskazuje na to, że z dala od koszem w drużynie Szóstek z Filadelfi  atak będzie inicjował zawodnik, którego rzut z dystansu jest tak fatalny, że sam tenże zawodnik po prostu wstydzi się go oddawać, a każda próba zagrania pick'n'rolla z tym zawodnikiem w roli ballhandlera kończy się z reguły atakiem śmiechu ławki przeciwnika. Zawodnicy przybowający na boisku w tych sytuacjach starajo się zachować powagę, z różnym skutkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

natomiast wszystko wskazuje na to, że z dala od koszem w drużynie Szóstek z Filadelfi  atak będzie inicjował zawodnik, którego rzut z dystansu jest tak fatalny, że sam tenże zawodnik po prostu wstydzi się go oddawać, a każda próba zagrania pick'n'rolla z tym zawodnikiem w roli ballhandlera kończy się z reguły atakiem śmiechu ławki przeciwnika. Zawodnicy przybowający na boisku w tych sytuacjach starajo się zachować powagę, z różnym skutkiem. 

C'mon, sam nie jestem fanem talentu Simmonsa, ale to Boston ma w tym momencie większe problemy. Jeżeli Ainge myśli, że stratę Horforda, Baynesa i Morrisa można załatać młodziakami + Kanterem, to krzyż na drogę, ale obawiam się, że kwiecień/maj 2020 będzie dla fanów Celtics dość brutalnym zderzeniem ze ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kao chen napisał:

Ja bym powiedział, że Philly ma przynajmniej takie same problemy jak Boston jak nie większe.

Gdzie?

 

26 minut temu, TripylDabyl napisał:

 

Noel to ma jednak mocno nierówno pod deklem. Szkoda bo lubię go i ma fajne warunki nawet do bycia na poziomie ALL-NBA D, tylko  niestety nie ma synchronizacji czachy z resztą ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaskoczenie z Butlerem. Po to robili taki team, żeby teraz go puścić?
Boston rozebrany na części. Nets poszli na całość. Rok na przeczekania, aż się zdziwiłem, że Kyrie tak dojrzale podszedł i ten rok da sobie na wstrzymanie. Choć to taki maruda, że może lekko bym się na miejscu Nets obawiał, że zdąży mu się coś nie spodobać do czasu aż wróci Durant.

Nie wierzę w Kawhiego w Lakers, choć dla jego kariery zapewne byłby to najlepszy sportowo ruch. Trochę by tutaj Toronto wystawił za bardzo. Ale nie wiem, na ile on wcześniej coś zapewniał, czy wszystkie doniesienia o tym, że zostanie, były tylko domysłami i wysnuwanymi na jakiejś podstawie wnioskami. Patrząc na to, co Lakers robili przez ostatnie lata, bliżej mi pod względem prawdopodobieństwa do scenariusza, że znów LAL dają ciała. Mają AD więc nie tak totalnie, ale że przez jakieś niekompetencje nie dopną ostatniego, ale jakże ważnego, guzika. Wyjdzie na to, że największe tuzy i posiadacze wolnego szmalu, obejdą się smakiem (Knicks i Lakers, Knicks zresztą to padaka totalna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.