Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

swietny ruch Reddicka, gosc ktorego lubie i szanuje raz ze zarobi troche kasy, 2 ze zagra w teamie bez cisnienia na suckes w PO (czyli tam gdzie Redick wymiekal), ale ktory bedzie exposed & nationally televised etc wiec jego spacing sie  przyda, a jak mu dobrze pojdzie to potem jeszcze jeden krotki kontrakt bedzie mogl gdzies podpisac, spoko! a Pelikanom to jakoś nie zawali salary bo tylko 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hennenberg napisał:

D. Rose 2 lata 15 mln, ciekawe TO czy PO drugi, a może full

ciekawsze, ze to nie jest fmle! [ czyli udalo sie zaoszczedzic na tym ruchu co najmniej 3 melony ]. kolejny raz, brawa dla stefanskiego! [ nareszcie wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu ]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brand mocno gambluje. 
Hajs z JJ się przyda, tylko pytanie czy będzie w stanie odpowiednich ludzi namówić.

W RS minuty dla Zhaire to dobra droga dla Sixers. W PO JJ był cholernie katowany przez guardów rywali, trylion razy gubił piłkę w kluczowych sytuacjach + ma swoje lata.
Niemniej uwielbiałem go oglądać, był pierwszym znaczącym FA, który zdecydował się z nami podpisać i dużo ten zespół pociągnął do góry. 

Mam nadzieje, ze EB wie co robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

@BMF jak ty widzisz Horforda razem z Embiidem? moze jest cos o czym ja nie wiem, ale na pierwszy rzut oka to jest grubo slaby pomysl

Horford grał z drewnianym Baynsem to i z Embiidem się spasuą jak by było trzeba. Szkoda tylko, że Al ma juz swoje lata i zdrowia nigdy do grania też nie miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

@BMF jak ty widzisz Horforda razem z Embiidem? moze jest cos o czym ja nie wiem, ale na pierwszy rzut oka to jest grubo slaby pomysl

Ani dobry fit, ani zły - przeciętny, zależy kto będzie obok, zwłaszcza, że oni będą grali obok pewnie te 17-18 minut, jeżeli to się potwierdzi. Horford jest mobilny i zaczął rzucać za 3, a do tego nie potrzebuje touches w ataku.

Sprawa jest prosta - jak Butler odejdzie, to Sixers będą mogli dostać w zamian Richardsona, Winslowa czy Gordona (zakładając snt, gdzie część kontraktów leci do trzeciego zespołu), a potem może uda się zmieścić Horforda, z Redickiem brakowało pieniędzy na takie dwa ruchy.

Czy nawet to się uda, nie wiadomo. Piękny ruch dla Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.