Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co mogą zrobić Heat, bo nie wyobrażam sobie, żeby Sixers nawet pomyśleli o wzięciu Dragicia. Richardson/Winslow + coś do Sixers, Dragic spuszczony do trzeciego zespołu? 

Inna sprawa, że Brand tutaj może nieźle odwalić, on od początku był podejrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Ciekawe co mogą zrobić Heat, bo nie wyobrażam sobie, żeby Sixers nawet pomyśleli o wzięciu Dragicia. Richardson/Winslow + coś do Sixers, Dragic spuszczony do trzeciego zespołu? 

Inna sprawa, że Brand tutaj może nieźle odwalić, on od początku był podejrzany.

W S&t raczej Richardson + pewnie jeszcze ktoś.

Możliwy trzeci team.

No i jest parę opcji co można zrobić z kontraktem Andersona - od sprzedania, do zestrechowania. 

Ogólnie sporo kombinacji, ale obaczymy co z tego wyjdzie. 

Nie chce tylko, zeby oddawali Winslowa i Bama. Richardson może iść w dealu - już go nie będę bronił jak przed rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Sota może oddać komuś za free Teague'a (Suns? Idk), zestretchować kontrakt Dienga i wtedy będą blisko maxa dla Russella, ew. zrezygnować z Covingtona. Nie tak małe są ich szanse jak myślałem, chociaż w oddanie Wigginsa nie wierzę, bo Hornets i Suns nie mają cap space, a to chyba jedyne organizacje, które mogłyby coś takiego odwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że tak. DLO był już w LA i nie bardzo wiem, dlaczego miałby chcieć wracać. Teraz może trafić do zespołu z jeszcze większą presją. Nie życzę mu tego. W Minnesocie ma ziomka, dostanie kredyt zaufania i nie będzie giga presji na "już". Poza tym w LAL i tak rozgrywa LBJ.

Ainge kombinuje. Tylko pick Celtów wiele nie jest warty...

19 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te wszystkie ploty o Butlerze to próba uzyskania 5go roku od Sixers. 
Nie jest dla mnie realne za bardzo, ze oni mu oferują 5 letniego maxa, a on coś gada o byciu spot up shooterem Paula i Hardena, albo gry o PO w Heat, chociaż pogoda wiadomo - jest tam fajna. Oczywiście mogę się mylić, bo tam lekkie tarcia z Brettem były, ale generalnie chyba źle Jimmiemu w Philly się nie grało. 

Generalnie Richardson + Winslow/Adebayo to jest dla Sixers ruch osłabiający ich na dziś, ale kapitalny deal long term bo to są nieźli ludzie i dobre kontrakty, dobre uzupełnienia naszych gwiazd i dają elastyczność w razie jak ktoś 'grubszy' bedzie on the move. 

Myślę że w to lato dużo dałoby się dobrego zrobić z jakimś kozackim GM, jestem ciekaw czy Brand się obroni, bo tutaj nie ma pi****lenia się w tańcu. Hajsu na rynku jest full, dużych nazwisk też, graczami są duże i atrakcyjne markety. 

Nowe CBA jest fajne - mistrzem zostają Raps, w ECF grają Bucks i co chwilę jest jakieś exciting lato, bo jakaś gruba ryba zmienia klub.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mial typowac to powiedzialbym ze Kawahi idzie do Lakers, i nie pytajcie mnie jakie mam przeslanki albo kto napisal. Po prostu superTeamy sa teraz w modzie i tyle, moga pograc 3 lata z Bronem, wygrac 3 misie (bez zajezdzania sie caly rok), Bron zadowolony konczy kariere, Leonard & Davis ciagna wozek dalej, słońce świeci, corona się chłodzi w lodówce, cheerleaderki zachodzą w ciąże.... przecież to jest tak zayebista historia że aż chciałoby się (tzn Janusze i inne ciecie z ESPN2), by była prawdziwa, no nie?  a nie tam jakieś zacięte playoffy i granie do ostatniego gwizdka.... kogo to kuźwa interesuje? to się nie sprzedaje

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rw30 też w temacie Lakers pisałem , że Kwahi w LA wydaje mi sie mocno prawdopodobny bo po wygraniu misia na koncu swiata gość ma spory luz,  z drugiej strony LBJ jest w takim wieku, że chętnie odda piłkę pare razu w clutch, szczególnie że zawsze był raczej pass first za co dostawał zjebki.

No i Leonard ma takich doradców, którzy go ewidentnie tam pchają, mimo że character-wise to Spurs i Raptors są dla niego mega spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.