Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Geronimo napisał:

Sixers idą w duo Horford-Embiid? Dziwny pomysł, jeśli okaże się to prawdą.

To jest dokładnie to samo, co na reddicie napisał pewien lakersowy insider (ponoć jest legit, ale nie wiem) - gość od początku twierdzi, że tym tajemniczym klubem, który zaklepał Horforda są Sixers.

Przypuszczam, że był źródłem tego twitta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie przewidywania co do kierunku, który obiorą Leonard i Durant?

Moim zdaniem dla Kałaja pierwszym wyborem będą Raptors, drugim Clippers, a dopiero trzecim Lakers. Duranta ciężko rozgryźć, ale gdybym miał stawiać to jako nr 1 Nets, a dopiero w dalszej kolejności pozostanie w GSW i przejście do Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lucas napisał:

Denver nie dogadali się z Sapem, więc podjęli opcje zespołu. 

A moze się właśnie dogadali. Ich stać na te 30 mln w tym roku, ale nie stać za rok bo zaczynają się przedłużenia kontraktów, więc może zamiast robić jakieś 50-60/3 dają mu teraz 30 a za rok jakie 20 na 1+1 czy 30 na 2+1 i wszystkim pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Geronimo napisał:

Jakie macie przewidywania co do kierunku, który obiorą Leonard i Durant?

Moim zdaniem dla Kałaja pierwszym wyborem będą Raptors, drugim Clippers, a dopiero trzecim Lakers. Duranta ciężko rozgryźć, ale gdybym miał stawiać to jako nr 1 Nets, a dopiero w dalszej kolejności pozostanie w GSW i przejście do Knicks

Kawhi - Clippers, Durant - Nets, Butler - Sixers, Russell - Lakers, Kemba, Kyrie, Vuc, Klay - wiadomo, Horford - Pelicans.

Zobaczymy czy cokolwiek się sprawdzi. ;]

U mnie to jakoś Lakers > Pelicans > Sixers w tym momencie, więc trzecia gwiazda-żaden czreroletni kontrakt-Butler stays jeżeli chodzi o oczekiwania, aczkolwiek raczej bardzo nie chciałbym Kawhiego w Lakers.

Wróć, Stein napisał, że Pelicans nie chcą (uff) czteroletnich umów, świetnie. 

Horford to chyba największa zagadka tego lipca.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BMF napisał:

 raczej bardzo nie chciałbym Kawhiego w Lakers.

Ja z jednej strony jako kibic Lakers bardzo bym go chciał, ale jako kibic NBA zdecydowanie lepiej jakby został w Raptors. Na Clippers szkoda jego czasu chyba, że jeszcze kogoś by sciagneli. 

Mam też nadzieję, że sixers utrzymają wszystkich a Embid i Simmons zrobią spore postępy żeby była jakaś przeciwwaga dla Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo chyba raczej odejdzie co będzie chyba pierwszym od wielu lat przypadkiem kiedy mvp finałów przechodzi do innego zespołu

Staram się przypomnieć sobie czy kiedykolwiek od czasu mojej przygody z NBA coś takiego miało miejsce i chyba nie

Lakers'88

BadBoys 89, 90

Bulls 91-93

Hou 94-95

Bulls 96-98

Sas 99

Lakers 00-02

Sas 03

Der 04

Sas 05

Mia 06

Sas 07

C's 08

Lal 09-10

Dał 11

Mia 12-13

Sas 14

gSW 15

Cavs 16

Gsw 16-18

Kałaj chce chyba jakiś nowy rozdział w historii napisać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF, z ciekawości, dlaczego wyżej masz u Leonarda Clippers niż Raptors? Ten aspekt powrotu w rodzinne strony ma Twoim zdaniem aż takie znaczenie czy jeszcze coś?

Leonard jest super, ale ciężko się z Tobą i Vanem nie zgodzić - jego przyjście przy założeniu, że kontuzje nie będą zbyt mocno trapić całej trójki może oznaczać dosyć nudny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Van napisał:

Ja z jednej strony jako kibic Lakers bardzo bym go chciał, ale jako kibic NBA zdecydowanie lepiej jakby został w Raptors. Na Clippers szkoda jego czasu chyba, że jeszcze kogoś by sciagneli. 

Mam też nadzieję, że sixers utrzymają wszystkich a Embid i Simmons zrobią spore postępy żeby była jakaś przeciwwaga dla Lakers. 

Poczekaj aż Lakers zameldują się w finale najpierw bo ani Lebron nie ma przeważnie dobrych pierwszych sezonów w nowym centenderze ani Lakers od ponad dekady dobrze na syperteamach nie wychodzą 

(Choć w ewentualnej potyczce Lakers z (C)hujston będę biegał w żółtych gaciach 🤣)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi to IMO Raptors vs Lakers, z niewielkim wskazaniem na tych drugich w tym momencie. Clippers wyglądają mi bardziej na sztucznie wygenerowany hype, według mnie w rzeczywistości się nie liczą.

Jeśli zostanie w Toronto, to wtedy Russell do Lakers.

Butler s'n't do Rockets.

Horford - Sixers

Durant - Nets z Irvingiem, choć nie zdziwi mnie mimo wszystko Nowy Jork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clippersach będzie niezaprzeczalnym liderem, nie to co w Lakers gdzie będzie trzech wielkich. Poza tym kibice są mniej kapryśni a Clippers mimo że to big market to nie ma tam takiej hollywoodzkiej otoczki która RACZEJ nie odpowiada Leo. Poza tym jest chemia, dobry trener oraz fajny skład z jedną z najlepszych ławek w lidze i pozostanie nadal 20 mln na wzmocnienia. Imo Clippers to lepszy wybór poza tym doniesienia mediów też wskazują że Kawhi tak myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwwaga dla Lakers? Van już widzę widzi tytuł nice :]

Ale najpierw może niech chociaż skompletuja skład. 

Nie ma na ten moment żadnego faworyta bo nic nie wiadomo. A jedyne co jest pewne to że jak klay wróci w lutym to dalej gsw będą głównym faworytem do wygrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba i to właśnie sprawia, że wciąż Raptors upatruje jako faworyta w wyścigu po niego. Kompletnie nie pasuje mi by KL mógł po tak świetnym sezonie i przy tak dobrze zarządzanej organizacji chcieć z Toronto tak szybko uciec.

Lakers nie widzę jako faworyta choćby dlatego, że już mocno szykują plan B, co imo znaczy, że wcale się pewnie w wyścigu po niego nie czują.

Clippers są moim zdaniem dobrą alternatywą głównie z tego względu, że w przeciwieństwie do Lakers mogą mu zapewnić rolę pierwszej gwiazdy, a po drugie, o czym się stosunkowo mało mówi, łatwo mogą stworzyć miejsce na drugiego świetnego gracza (Butler w s'n't do Clipps?).

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał:

na przestrzeni roku z jego obozu wychodziły głównie info że nie chce grać z lebronem

razem z Elym jesteście jak przekupki. jakaś plotę usłyszeliście i teraz powtarzacie jak prawdę.

 

te wakacje powinny ma dobre obalić mit, ze inni nie chcą grać z LJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

razem z Elym jesteście jak przekupki. jakaś plotę usłyszeliście i teraz powtarzacie jak prawdę.

 

te wakacje powinny ma dobre obalić mit, ze inni nie chcą grać z LJ.

Npisalbym ci jak ty się zachowujesz w sytuacjach kiedy ktoś zaatakuje twojego fapfap idola ale chyba sam wiesz

W sumie jakbyś jednak nie wiedział to zachowujesz się jak nastolatka której ktoś powiedział że członek ukochanego boysbandy do którego wzdycha po nocach okazał się gejem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.