Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Eld napisał:

Ciekawi mnie jak Boston może zmieścić Capelę po podpisaniu Kemby w snt. Posłanie gdzieś busta Yabusele, czy Roberta Williamsa nic nie da.

Someone?

Nie zmieszczą, temat ponoć upadł. Teraz ganiają tańszych bigów, żeby ich podpisać za wyjątek 4.8mln (konkretnie Kantera albo Looneya). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Simmons-Redick-Harris-Horford-Embiid - hm, nie byłoby dramatu. Ale chyba Redick musiałby wziąć faktycznie 36/3 albo coś w tym stylu, żeby wystarczyło na Ala. 

A na ile rynek Redicka niby wycenia? On ma juz 35 lat... 12mln za rok z 38 na karku to meeega jak dla mnie. 36/3 to chyba nawet za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skali Divaca to pewnie 60/3. Tak serio, Redick lubi Sixers, i to tak mocno, więc pewnie coś w tym stylu mógłby wziąć.

Te plotki z Miami są w ogóle niezłe, oni wygrali 39 meczów, musieliby oddać coś dobrego za Butlera, a on w wieku 30 lat miałby tam iść, bo podoba mu się kultura organizacji? Ale to Butler, więc kto wie.

To źródło z Jimmy gone, Horford in jest słabe. Co nie znaczy, że tak się nie skończy.

Coś w tym stylu - 30-36/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vuc ostatecznie za nieco większe pieniądze zostaje w Orlando.

BMF, też mi kompletnie Butler nie pasuje do Miami. Szczerze powiedziawszy, to uważam, że czarnym koniem po niego mogą być Nets - Jimmy chyba całkiem nieźle dogaduje się z Irvingiem, a jeśli Durant zostanie w GSW, to Brooklyn nikogo lepszego nie będzie w stanie wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, delfin napisał:

Żeby mieć hajs na maxa (czyli Kembe). 

A czy po tym jak odpadli irving i Al nie mieliby kasy?

Ciekawie się robi

Butler w Miami? Jedyny powód to że chce mieć blisko do swojego zioma Wadea ;)

Z drugiej strony Nets. Hmmm bardzo ciekawa opcja. Irving dużo by zyskał dzięki obecności Jimmyego w S5, a i BKN ma rozwiązana sprawę obrony na obwodzie, szkoda tylko Sixers, bo z Butleem są lepszym zespołem niż z Harrisem

Derrick w Pistons? Dziwne, myślałem że będzie raczej szukał umowy u contendera ale z drugiej strony chłopak raczej pamięta o kontuzjach i woli się zabezpieczyć dłuższą i grubsza umowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.