Skocz do zawartości
dannygd

FA/Trades Anno Domini 2019/2020

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Gdzie zagra Durex?

2. 2. Co zrobi Irving?

3. 3. Davis pójdzie w dealu do...

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, josephnba napisał:

Czy to oznacza że sexton już oficjalnie jest najgorszym graczem z top15 ubiegłorocznego draftu?

Poza tym niech się odwala od Garlanda, Bulls przespali wszystkie możliwe wymiany pickow i teraz tylko cud może im dać tego chłopaka. Coś czuję że White prędzej wyląduje w WindyCity niż Garland...

Cavs poszli w najlepszego gracza na tablicy a nie wyimaginowany fit dla 18latkow. Clarkson to moze byc fajny piece z lawki dla kogos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
15 godzin temu, josephnba napisał:

Czy to oznacza że sexton już oficjalnie jest najgorszym graczem z top15 ubiegłorocznego draftu?

Przypominam o Kevinie Knoxie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sexton będzie dobry, Cavaliers po prostu poszli w BPA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Godzinę temu, BMF napisał:

Sexton będzie dobry, Cavaliers po prostu poszli w BPA.

było widać poprawę już w drugiej części sezonu, pewnych niedogodności nie przeskoczy, oni się czasem podzielą jak Paul i HArden, czyli bez tragedii raczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://clutchpoints.com/bulls-rumors-chicago-could-offer-malcolm-brogdon-4-year-80-million-offer-sheet-summer/

Jeśli to prawda to dunn chyba już może zaczynać się pakować.

Ciekawe czy taką kwotę wyrownaja? Mając Middeltona i Brogdona muszą podjąć decyzję czy warto brać obu a jeśli tylko jednego wówczas bardziej prawdopodobne jest że pójdą po Chrisa.

A to otwiera okno przed Bulls

Jeśli by to przeszło, wówczas jeszcze zostaje gotówki na jakiegoś rezerwowego pf/c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie BUX spokojnie wyrówna Brogdona, a widzę chyba że większość fanów różnych drużyn myśli że rzuci mu kasę i ten od razu będzie ich.

Przewija się w planach większości drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Tam nawet nie ma jasno powiedziane, że to będą Bulls. 

Cytat

We’re hearing four years, $80 million from a team like the Chicago Bulls.

Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że ta plotka została spropagowana przez obóz Bucks. Nie oszukujmy się, jeśli Middleton ma dostać coś w okolicach maxa, to 20mln i to jeszcze nierosnące za Brogdona to relatywnie mała kasa i generalnie okazja dla samych Bucks.

Moim zdaniem genialne zagranie GMs z Milweukee. Puścić plotkę, która ustawi korzystną i realistyczną cenę za Brogdona, poczekać, aż ktoś się napali i da taki właśnie ktontrakt dla Malcolma i wyrównać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś takiego może rzucić Sacramento . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, iglo13 napisał:

W sumie nic dziwnego, że Al 'chce' odejść, po prostu wie, że w wieku 32 lat nie dostanie już w Celtics takiej wypłaty jakby sobie życzył, a dla niego to ostatni czas na grubszy pieniądz. 
Niech sobie idzie do jakiegoś młodego zespołu, gdzie główne gwiazdy jeszcze przed primem i extension. Byle nie do Sixers 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Julius napisał:

Byle nie do Sixers 😜

Przy takim kontrakcie "byle nie do...." może powiedzieć fan jakiejkolwiek drużyny w NBA. Mam coraz większe wrażenie ze obecny offseason to będzie powtórka kontraktów 80/4 dla byle pachołków 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, iglo13 napisał:

Przy takim kontrakcie "byle nie do...." może powiedzieć fan jakiejkolwiek drużyny w NBA. Mam coraz większe wrażenie ze obecny offseason to będzie powtórka kontraktów 80/4 dla byle pachołków 

Dużo klubów wyczyściło salary a za rok nie ma nikogo sensownego wiec Clippers czy Kniks będą zdesperowani. Będą przepłacać oby  na rocznych umowach ale jak czytam ze 80/4 dla Bogdana to promocja to ręce opadają 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć  Nets nie są do konca przeknani do Kyriego BEZ Durexa. 

Ciekaw jestem na ile realne jest, żeby Sixers się z Irvingiem dogadali i żeby się to finansowo spięło uwzględniając te wszystkie capholdy itd? Embiid i Kyrie w HCO to jest coś co byłoby cholernie cięzko bronić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, ely3 napisał:

Dużo klubów wyczyściło salary a za rok nie ma nikogo sensownego wiec Clippers czy Kniks będą zdesperowani. Będą przepłacać oby  na rocznych umowach ale jak czytam ze 80/4 dla Bogdana to promocja to ręce opadają 

Brogdon jest lepszym graczem z większym miejscem na improvement niz Middleton, który przymierzany jest do maxa więc tak, 80/4 dla Malcolma to promocja na tym rynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, mycek napisał:

Brogdon jest lepszym graczem z większym miejscem na improvement niz Middleton, który przymierzany jest do maxa więc tak, 80/4 dla Malcolma to promocja na tym rynku ;)

Dlaczego uwazasz ze brogdon ma wiecej miejsca na improvement? On jest zaledwie rok młodszy od middletona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Dlaczego uwazasz ze brogdon ma wiecej miejsca na improvement? On jest zaledwie rok młodszy od middletona.

Może nie w 100% się zgadzam z tezą, ale Kris wydaje się rok temu pokazał swój sufit (pomimo braku jakiejś rzetelnej konkurencji na pozycji rzucającego obwodowego), który niestety na niewiele wystarczył i wg mnie nie jest warty maxa... w czym nie jestem odosobniony:

Brogdon mimo znacznej konkurencji jest w stanie rok do roku robić postępy i do tego jego obrona i rzut są na coraz lepszym poziomie. Osobiście na miejscu Bucks chętnie bym poszedł na to aby taki Brogdon grał razem z pewnie o połowę tańszym Bojanem:

Chyba widzi to Khris, bo zaczynają krążyć informacje jakoby został ze zniżką, byle na 5 letnim kontrakcie... Hmmm

IMG_20190622_125150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, dannygd napisał:

Może nie w 100% się zgadzam z tezą, ale Kris wydaje się rok temu pokazał swój sufit (pomimo braku jakiejś rzetelnej konkurencji na pozycji rzucającego obwodowego), który niestety na niewiele wystarczył i wg mnie nie jest warty maxa... w czym nie jestem odosobniony:

Problem z Brogdonem jest taki, że on w żadnych play-offs do tej pory nie był jeszcze w 100% zdrowy ( między innymi z tych powodów jego efektywność jest dużo niższa w play-offs niż w sezonie regularnym). Ponadto poziom, na którym zagrał Middleton rok temu w serii z Celtics jest dla Brogdona absolutnie nieosiągalny, a Khris ma przecież 28 lat, więc nie wiem dlaczego miałbym sądzić, że jego sufit jest już za nim. Khris to dużo pewniejsza opcja od Brogdona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fluber moim zdaniem to co Brogdon po kontuzji pokazywał w PO daje nadzieję na więcej z Giannisem niż to co Khris rok temu. Oni mieli blisko +27 net rtg w PO! 

Jest jeszcze jedna kwestia o której już pisałem, generalnie Khris z Giannisem mają super net rtg jak są na boisku (ok. +8,5), ale... obaj mają lepszy jak... nie grają ze sobą przy całkiem sporej próbce. Wiem, że to można pod nadmiar szczęścia dawać, ale obstawiam, że podobne szczęście będzie jeśli 5 letni bliski max kontrakt Khrisa zastąpi 3 letni o blisko połowę niższy w skali roku Bojan :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Malcolm zagrał dopiero trzy sezony w NBA. Middleton siedem - stąd moja teza, że ma więcej miejsca na improvement. Brogdon jest niesamowicie efektywnym i juz wygrywającym graczem. Myślę, że nigdy nie osiągnie tej półki co Middleton jeśli chodzi o pure-scoring, ale mimo to uważam, że z jego efektywność po atakowanej stronie parkietu powoduje, że bez wahania dałbym mu 18% swojego salary cap. Szczególnie jeśli obserwujemy trend, w którym wielkie gwiazdy chcą kumulować się w konkretnych big markets i takie "szaraki" nie mają dużego pola manewru i muszą skupiać się poprostu na kolekcjonowaniu wygyrywających graczy i czekanie na jakąś anomalie, która spowoduje przyjście do nich jakiegoś gracza z wyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi