Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, josephnba napisał:

Durant raczej odejdzie bo i niby po co ma zostać?

Leja się pomyje na niego, Warriors nie mają głębi i nowych rolsow próżno szukać, no i pierwszy raz to nie on jest winny słabej postawy (Hej a pamiętacie jak pisaliście że bez niego Warriors grają lepiej?). No może nie powinien być winny bo nie gra ale niezawodni kibice i tak do niego mają największe pretensje

 

Gdyby Nets się opamiętali i zamiast po Irvinga uderzyli po Duranta wówczas pewnie znów "poszedłby na łatwiznę"

Ale ja bym ten team chętnie oglądał 

 

 

Co się tyczy Kyriego. Niestety czuję że skończy w NjN ale osobiście wolałbym żeby wrócił pod skrzydła Jamesa. Nic tak nie pogłębiło by Lakers bardziej niż reunion Jamesa który jako stary Bóg nie jest już niezniszczalny i płaskomózgowca. I chyba byłoby mi w tym wszystkim szkoda LeBrona bo Lajkerdów na pewno nie

A Bullsi to w FA robią z gowna teamu top3 wschodu i walczą z TOR za rok w przedwczesnym finale?

Chyba mi umknęło jak świetnym miejscem będą Bulls dla FA.

Topowa perspektywa. Bottomu wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KeepItDirty napisał:

A Bullsi to w FA robią z gowna teamu top3 wschodu i walczą z TOR za rok w przedwczesnym finale?

Chyba mi umknęło jak świetnym miejscem będą Bulls dla FA.

Topowa perspektywa. Bottomu wschodu.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

Czy ja słowem zajaknalem się o Bulls jako topowym miejscem dla fa?

Chicago ma gówniany zarząd i sknerę za właściciela.

Oczywiście że chciałbym DiAngelo, zresztą w topicku Byków o tym pisałem. Ale w to nie wierzę bo wolni agenci nie patrzą przychylnie na Chicago

 

Nie bardzo wciąż rozumiem co miałeś na myśli? TO że Kyrie z kontraktem LeBrona umoczą Lakers w przecietnosci? Przecież to oczywista oczywistość. Jeśli Davis nie dołączy, a LeBron zostanie z Kurierem na rozegraniu Lakers nie awansują po raz kolejny do po. To już nie jest 2015 czy 2016 gdzie Irvinga przy LeBronie wyglądał jak superstar. Bo to u nie ten sam LeBron. I jego dopadł czas i wyżyłowany licznik

Czy to że wg ciebie Nets powinni iść w Irvinga kosztem Russella?

Ja będąc włodarzem Nets szedł bym w Russella bo Kyrie już udowodnił że nie jest w stanie podołać roli lidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Ja będąc włodarzem Nets szedł bym w Russella bo Kyrie już udowodnił że nie jest w stanie podołać roli lidera

Przede wszystkim wiemy, kim jest Russell, co sobą reprezentuje na boisku i poza nim. Jest też zawodnikiem rozwijającym się. Irving prawdopodobnie rozwalił klimat w szatni w Bostonie i liderem jest raczej marnym.

Co nie zmienia faktu, że w historii Nets podpisanie takiego FA to by było coś. W wątku o Nets jakiś czas temu wytypowałem najlepszych moim zdaniem podpisanych FA w historii organizacji. MacCulloch, Blatche i zwolniony wcześniej Joe Harris. Także tego. Ja też wolę DLO, ale jeżeli będzie szansa na Irvinga, to jakoś dziwnie z tego nie skorzystać i nie przywitać go czerwonym dywanem.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja rozumiem, że Griffin to kozak, ale jak on dostanie za rok kontraktu Davisa taki pakiet:

"David Griffin, the Pelicans VP of basketball operations, "is pursuing a combination of assets that include an All-Star player, a young player with All-Star potential and two first-round picks."

https://www.espn.com/nba/story/_/id/26941750/pelicans-open-multiteam-davis-deal 

to nagrodę roku ma w kieszeni na 3 lata ;)

Niemniej i tak nie wiem jakim cudem, ktoś mógłby na to pójść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. "Adrian Wojnarowski reports that the Nets as well as the Knicks and two L.A. teams are among the clubs who’ve contacted the Pelicans about trading for three-time All-NBA center Anthony Davis." (źródło)

Jeżeli to prawda, to nie dziwię się Bostonowi. Co może zawierać taka paczka? Nets pewnie muszą dać Harrisa i Dinwiddiego, może też Allena. Kolejnego picku chyba nie mogą? Knicks to trzeci wybór w tegorocznym, wybory Dallas i pewnie Spike Lee. Najwięcej chyba mogą dać obie organizacje z LA, tylko w każdym z tych przypadków można się zastanawiać: czy koszt nie jest zbyt duży? AD za... zaczynanie prawie wszystkiego od początku? Jeszcze facet się wkurzy mielizną i za rok zmieni otoczenie.

Najsensowniejszy wydaje mi się angaż w LAL, bo AD z LeBronem to z miejsca jest silna ekipa, niezależnie od tego, kogo oddadzą.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy13 napisał:

AD też jest na rocznym kontrakcie :P

Davis ma roczny kontrakt, ale te zespoły trejdują po niego z myślą długoterminową. Raczej z dużym dystansem podchodziłbym po ostatnich trzech latach do ''X chce podpisać długoterminową umowę z Y i Z", zwłaszcza jak Kawhi i Butler zostaną w swoich zespołach. Harrell za rok dostanie bardzo duży kontrakt, a Gallinari będzie miał 32 lata - Shamet, Shai czy picki - okej, ale to nie są assety po AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mieli szanse na AD, to rzuciliby i SGA.

Co do Lou, to pamiętam, że kilka razy czytałem, że podobno wziął to śmieszne extension, bo dogadał się z Westem, ze ten w zamian go nigdzie nie wytransferuje. Nigdy nie chciało mi się tego sprawdzać, a teraz jest 00:13 i w sumie teraz też mi się nie chce. :] 

Raczej do draftu się to rozwiąże, poproszę Garlanda, Ingrama i #6 (za Gonzo).

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pelicans jest duża presja, by jak najszybciej oddać AD, nie ma najmniejszych szans na zostanie Davisa do początku sezonu IMHO (nie wierzę w wariant zostania Davisa do trade deadline, bądźmy poważni), a przecież inne teamy chcą tej wymiany też w kontekście lipca. 

Wygląda na to, że Griffin się do tej wyliczanki dostosował. To, co tam podobno chce na starcie rozmów, ma ograniczone znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

 

 albo Pelinka zrobi Johnsona i LeBron będzie grał z Davisem, KCP, Rondo i Solomonem Hillem.

To i tak lepsza perspektywa dla Lakers niż granie LeBrona z Ingramem, Ballem i Kuzma. 

Badzmy powazni, te okieno LA LeBron trzeba wykorzystac, i nie yebać sie w tańcu, Davis daje szanse na wiele + jeszcze jeden FA ktory zawita na nowy sezon, a Ingram, Ball i Kuzma, czy tez Hart i uj wie kto pojdzie za Davisa nie daje takich perspektyw. 

No chyba, ze lubimy sie brędzlować w story typu " mlodzi perspektywiczni i co sezon robimy sobie nadzieje, ze coś z tego bedzie" i w jakies dodatkowe emocje z ta niewiadoma, to powodzenia, bo inni tez sie rozwijaja i o wiele lepiej niż mlody core Lakers, i predzej sie skonczy hujnia z grzybnia w przypadku Lakers  niz jakimkolwiek wiekszym sukcesem. 

Jakby jeszcze cofnać czas i byłby DAR w Lakers to ten post nie mialby miejsca. Ale z Kuzmami, wingspanem Ingrama i brakiem rzutu Balla, to daleko oni nie zajadą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.