Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, RappaR napisał:

Kevin Love pod Stevensem? Ciekawa sprawa

Boston nie będzie miał kontraktów pod taką wymianę. I pod żadną dużą wymianę, jeżeli nie będą w końcu chcieli zaryzykować z Brownem i Tatumem (bo nie wiem czy pisałeś serio).

Zresztą - 60 meczów i kontuzja w playoffach, a do tego słaby fit do poważnego grania? Mało interesujące, dla nikogo,  więc ciekawe co tam z Lovem.

32-letni Sap dostał 90/3 z TO, więc jak 33-letni Al dostanie 70/3, to nie będę zaskoczony..

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, delfin napisał:

Żaden KL nie wchodzi w grę. Ploty chodzą że Aigne tak czy inaczej nie chcę wykorzystywać wszystkich 1st rounderów i któreś pójdą wymianie. Natomiast jak już się tak bawimy to mewy, które przeleciały z Bostonu do Europy mówią coś o BB ;).

Czyli jednak Brett Brown wyleci z roboty.Też tak czułem  po tym jak nieudolnie prowadził load management Embiida w play offs powinni go wydupczyć z hukiem od razu po przegranej z Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, BMF napisał:

Boston nie będzie miał kontraktów pod taką wymianę. I pod żadną dużą wymianę, jeżeli nie będą w końcu chcieli zaryzykować z Brownem i Tatumem (bo nie wiem czy pisałeś serio).

Oczywiście, że nie. Wiem, że się nie da, tłumaczono mi to kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał:

Chyba będzie grubo w tej free agency, furgonetki Brinksa będą miały zapierdol 24/7.Kiedy takie tuzy jak Harrison Barnes nie chcą brać ze stołu 25 milionów tylko liczą na supermaxa to ile zgarną ci lepsi.

a Ci wszyscy fanatycy co licza na domykanie rosteru dobrymi, doswiadczonymi rolesami za grosik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał:

a Ci wszyscy fanatycy co licza na domykanie rosteru dobrymi, doswiadczonymi rolesami za grosik ?

Do LeBrona to i tak wszyscy przyjdą nawet nie za grosik. ale za miskę ryżu i garnuszek zupy. Przecież każdy od dziecka miał nad łóżkiem plakat z Bronem i od zawsze marzył żeby mieć locker w tej samej szatni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984@mayor

Czy wszyscy polonusi w USA są tacy rozgoryczeni życiem czy tylko Wy? Bo wskakujecie w każdy temat i próbujecie byś żartobliwi w dogryzaniu fanom Lakers ale ogólnie to wychodzi raczej dość ponure i porutne przedstawienie

DLa niewtajemniczonych poruta to po poznańsku wstyd

Jak pisałem w innym wątku Kings mają teraz nawet i 62 mln tylko,że raczej nagle Harrisy tej ligi się nie rzucą by grać u nich więc pewnie zrobią 70/ 4  z Harrisonem

Horford nie robi ukłonu tylko wie,że za rok byłoby mu trudniej podpisać za sensowną kase więc woli teraz zrobić 3 lata za jakięs 60-70 ale ogólnie to oże być sytuacja ala Gay który zrezygnował z 15 baniek bo był pewny ,że na rynku dostanie 20 na sezon a skończył na 15/2 od Spurs

Tu też Valanciunas czy Barnes się raczej przeliczą bo rynek jest pełen wolnych agentów a raczej nikt nie jest tak głupi by się pakować w grube umowy dla średniaków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

@memento1984@mayor

Czy wszyscy polonusi w USA są tacy rozgoryczeni życiem czy tylko Wy? Bo wskakujecie w każdy temat i próbujecie byś żartobliwi w dogryzaniu fanom Lakers ale ogólnie to wychodzi raczej dość ponure i porutne przedstawienie

DLa niewtajemniczonych poruta to po poznańsku wstyd

Ely, jak zaczniesz wypisac glupoty o podpisaniu w eldorado kogos na znizce to dostaniesz swoja porcje SLC : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotów w NBA nie brakuje, o ile Al zrobił ogromną przysługę Celtom, bo licząc na ogromnej zniżce miałby za rok w najgorszym wypadku 40 jako 2+1, więc spokojnie z tymi 30 wyszedłby na jakieś 60 w 3 lata, a jakoś mam przeczucie że będzie 60 ale w 4... jeśli zostanie w Celtach, a to coraz mniej prawdopodobne...

Horford pasowałby do Lakers... i Davisa, opcja realnego tytułu mogłaby spokojnie obniżyć jego oczekiwania (poniżej 60/4, czego Ainge chyba też oczekiwał/uje...), ale w takich ciekawych Pels/Pacers (dobry fit do Turnera i Ziona) mógłby spokojnie dostać nawet 60/3 albo 70/4 z jakimś TO i poniekąd w przypadku wtopy BOS na FA - bardziej konkurencyjny zespół, w SAC, NYK, BKN obstawiam z 10 więcej czyli pewnie jego górne oczekiwania, ale tu wiele niewiadomych :)

Natomiast Barnes, Jonas itp to zdziwią się mocno :)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.