Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Zdzich napisał:

Tak. Zarażał na pewno wcześniej. Co nie zmienia faktu, że jego zachowanie spowodowało, że zaraził lub mógł zarazić więcej osób. Dotykanie rzeczy innych osób jest głupie, zwłaszcza w czasach epidemii. A robienie tego ostentacyjnie przed kamerami jest debilne. A żartowanie z takich rzeczy publicznie jest dziecinne. Jeżeli on dotykał tego dyktafonu, a potem jego właściciel wziął go do ręki to potencjalnie mógł się zarazić. Przez głupotę Goberta. Dlatego jeżeli ktokolwiek spoza zespołu zachoruje przez zachowanie Goberta to będą gigantyczne pozwy. A Gobert łatki debila już nie odklei i tak. Całkiem możliwy będzie jakiś ban dla niego jak już wyzdrowieje i liga wróci do gry, bo nagonka i wściekłość ludzi na niego na pewno nie minie po epidemii. Po prostu wielu fanów nie będzie sobie życzyło, by ten gość jeszcze kiedykolwiek grał w USA. Pod tym względem środowisko amerykańskie jest specyficzne i lubi wydawać sądy przez ostracyzm.

jak abdul rauf i jego zlewanie hymnu, kto by pomyślał że parę dekad później stanie się to standardem wśród wielu grajków, szczególnie z nfl. Ktoś chce szukać na upartego winnych to niech sobie wini Goberta, tak naprawdę sam sobie najbardziej zaszkodził i tyle. Mitchell równie dobrze mógł jego zarazić, a dotykanie dyktafonu ... no kufa krzesła klamki też dotknął i co z tego, jak był nosicielem to mógł roznieść syf na milion sposobów, już pro sportowcy zapierniczający po całych stanach są mega "sprzedawcami" czegoś takiego specjalnie się nie wysilając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

palenie Goberta na stosie jest właśnie niczym więcej niż polowaniem na czarownice. żart był jaki był, ale on miał po prostu pecha. zresztą, być może to Mitchell go zaraził, a nie odwrotnie.

Na czarownice poloeano, a potem urządzano im proces. Rudego, część, już na stosie spaliła. Siła mediów, niestety. Woj też swoje trzy grosze dorzucił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Dlatego jest właśnie dzbanem, bo jako Europejczyk powinien wtedy wiedzieć, co się dzieje w Europie. Nie wiem jak inaczej chcesz nazywać żarty z choroby, która zabija tysiące ludzi. 

Ely po prostu nie lubi żartów ze śmierci ludzi, co maja czarny humor. Ale żarciki z choroby, która doprowadza do śmierci już są spoko. Ot pokrętna logika fana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Dla tych co lubią krzyżować to

to co?

Gobert ma MEGA farta, że nie pozarażał dziennikarzy, bo mogłoby się to dla niego skończyć bankructwem i Bóg jeden wie czym jeszcze. Nie ma żadnego znaczenia kto był pacjentem zero, typ z kraju gdzie codziennie umierają ludzie robi sobie jaja jak jakiś 8 latek z wodogłowiem spuszczony z oka przez opiekuna. Liga powinna go zawiesić i ukarać, być może nie jakoś dotkliwie w końcu wszystkim zależy na tym by to się jak najszybciej skończyło, ale konsekwencje musi ponieść.

żenada ely, że w ogóle przyszło Ci do głowy by próbować to bronić, ale w sumie mnie to nie dziwi

3 godziny temu, lorak napisał:

palenie Goberta na stosie jest właśnie niczym więcej niż polowaniem na czarownice. żart był jaki był, ale on miał po prostu pecha. zresztą, być może to Mitchell go zaraził, a nie odwrotnie.

to samo lorak, to co Mitchell jest winny? ludzie, co Wy tworzycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z toba kompletnie aleeeee.

musisz brac pod uwage ze w niektorych miejscach ludzie bagatelizowali sprawe i ogolnie niektorzy malo co wiedzieli o tym

chlop sie zle zachowal no i tyle, ogolnie jest dobrym profesjonalista i nie ma jakiejs historii idioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

musisz brac pod uwage ze w niektorych miejscach ludzie bagatelizowali sprawe i ogolnie niektorzy malo co wiedzieli o tym

no pewnie, nawet na tym filmiku z konfy słychać jak kilku pismaków ma spory ubaw z tego żartu, ciekawe jakie mieli miny gdy dowiedzieli się o wyniku testu Goba, cóż, Anerykanie jako naród nieraz udawadniali swoje ignoranctwo i brak zdrowego rozsądku

a Gobi przypomina mi Janusza, gość, który w pierwszych latach kariery był wzorem profesjonalisty i do wszystkiego dochodził ciężką pracą i pokorą, po kilku latach przyjmuje najgorsze cechy ludzi z US czyli nieprawdopodobną butę i brak samokrytyki

12 minut temu, Kubbas napisał:

chlop sie zle zachowal no i tyle, ogolnie był dobrym profesjonalista i nie miał jakiejs historii idioty

poprawione, niestety ale tej łatki już nie zmyje, to znaczy też żebyście mnie dobrze zrozumieli - ja i chyba większość z nas (minus Rodman) ma w biografii takie chwile, które najchętniej by wymazał z pamięci, ale będąc osobą publiczną, pewnie też mega gwiazdą w swoim kraju, trzeba uważać na każdy drobny ruch, jeśli sobie z tym nie radzisz to nie nadajesz się do takiej roli i nie ważne jak dobry jesteś na parkiecie, boisku czy korcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie troche przesadzasz, nawet biorac pod uwage to ze wieksza jest szansa na to ze Mitchell byl pacjentem zero, jak poszukasz to jest wszystko opisane, zarazil tez policjanta z jednej podstawowek gdzie poszedl przed meczem potrenowac

ale rozumiem twoj punkt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 11:16, ely3 napisał:

Ale główny problem to Gobert. Poza meczem z Knicks nie zbiera. W ataku jest kiepski. 

B R U H, Mitchell ma inne zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubbas napisał:

jak dla mnie troche przesadzasz, nawet biorac pod uwage to ze wieksza jest szansa na to ze Mitchell byl pacjentem zero, jak poszukasz to jest wszystko opisane, zarazil tez policjanta z jednej podstawowek gdzie poszedl przed meczem potrenowac

ale rozumiem twoj punkt widzenia

nie wiem, dla mnie przesadą jest pisanie, ze jest kozłem ofiarnym, a tak naprawde miał po prostu pecha

ciekawe czy sam Gob myśli podobnie, no nie wydaje mi się, oczywiście trzymam za niego kciuki, bo podnieść się po takim gongu, to nie bedzie na pewno proste, jednak jesli już rozmawiamy o tej konkretnej sytuacji, to sprawa jest raczej jasna i dlatego nie rozumiem stanowiska cytowanych powyżej, to nie jest do obronienia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest liderem klubu nba. Kropka. Obowiązują go najwyższe standardy wypowiedzi i zachowań. Liga inwestuje w system przygotowania graczy na różne scenariusze.  Gortat wielokrotnie mówił o szkoleniach w nba co do zachowań, postaw czy zagrożeń z samego faktu ze się jest graczem nba, osoba publiczna, idolem czy milionerem. Inne wymagania są dla rolesa a inne dla liderów choć tu linia jest wyjątkowo cienka. 
My trochę na ten wygłup patrzymy z naszej perspektywy ze to nic takiego. Niestety dla gracza ten zbieg niekorzystnych okoliczności jest potężnie obciążający. 
Jasne ze każdy się kiedyś wygłupił ale Gobert to inny kaliber wymagań co do postaw - dodatkowo fakt ze gość pochodzi z Europy na pewno nie pomaga gdy akurat teraz ta cześć świata jest pod największym wirusowym ostrzałem. 
Gość wygłupami rodem z HS zrobił potężny krok w tył wizerunkowy. Sekundy nieprzemyślanego działania vs godziny spędzone na solidnym przepracowaniu na siłowni parkiecie itp. Szkoda gracza ale w USA zawsze trzeba uważać podwójnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Słuchaj. To, że Ci zamknęli temat polska scena polityczna, nie oznacza że teraz masz pełne prawo wpadać do każdego tematu i obrażać każdego.

Odpocząć chyba sobie musisz.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

Gość jest liderem klubu nba. Kropka. Obowiązują go najwyższe standardy wypowiedzi i zachowań. Liga inwestuje w system przygotowania graczy na różne scenariusze.  Gortat wielokrotnie mówił o szkoleniach w nba co do zachowań, postaw czy zagrożeń z samego faktu ze się jest graczem nba, osoba publiczna, idolem czy milionerem. Inne wymagania są dla rolesa a inne dla liderów choć tu linia jest wyjątkowo cienka. 
My trochę na ten wygłup patrzymy z naszej perspektywy ze to nic takiego. Niestety dla gracza ten zbieg niekorzystnych okoliczności jest potężnie obciążający. 
Jasne ze każdy się kiedyś wygłupił ale Gobert to inny kaliber wymagań co do postaw - dodatkowo fakt ze gość pochodzi z Europy na pewno nie pomaga gdy akurat teraz ta cześć świata jest pod największym wirusowym ostrzałem. 
Gość wygłupami rodem z HS zrobił potężny krok w tył wizerunkowy. Sekundy nieprzemyślanego działania vs godziny spędzone na solidnym przepracowaniu na siłowni parkiecie itp. Szkoda gracza ale w USA zawsze trzeba uważać podwójnie. 

liderowania go tez uczyl ten gosc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to co?

Gobert ma MEGA farta, że nie pozarażał dziennikarzy, bo mogłoby się to dla niego skończyć bankructwem i Bóg jeden wie czym jeszcze. Nie ma żadnego znaczenia kto był pacjentem zero, typ z kraju gdzie codziennie umierają ludzie robi sobie jaja jak jakiś 8 latek z wodogłowiem spuszczony z oka przez opiekuna. Liga powinna go zawiesić i ukarać, być może nie jakoś dotkliwie w końcu wszystkim zależy na tym by to się jak najszybciej skończyło, ale konsekwencje musi ponieść.

żenada ely, że w ogóle przyszło Ci do głowy by próbować to bronić, ale w sumie mnie to nie dziwi

to samo lorak, to co Mitchell jest winny? ludzie, co Wy tworzycie...

Równie dobrze mógłbym powiedzieć że ban ci się należy bo stygmatyzujesz dzieci z wodogłowiem :P Już wiadomo że Goba żadna kara nie spotka. Plotki że zachowywał się w szatni jakoś inaczej też okazały się plotkami bo oficjalnie grajkowie Jazz mówią że zachowywał się zupełnie normalnie. Plus to jest koleś co gra w kosza, piłką gra, spocony, tej gały dotykają wszyscy pozostali, żelem bakteryjnym raczej od razu łap nie przecierają, także roznieś chorobę taką po prostu grając jest relatywnie łatwo. Przy tym jego dotykanie miktofonów jest kompletnie bez znaczenia, głupie ale na litość boską totalnie bez znaczenia. Nie wiem na ch. szukać tutaj kogoś winnego, winnego czego że rozgrywki przerwali, to że w mlb 2 tygodnie później zaczną grać to też wina Goberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał:

Równie dobrze mógłbym powiedzieć że ban ci się należy bo stygmatyzujesz dzieci z wodogłowiem :P Już wiadomo że Goba żadna kara nie spotka. Plotki że zachowywał się w szatni jakoś inaczej też okazały się plotkami bo oficjalnie grajkowie Jazz mówią że zachowywał się zupełnie normalnie. Plus to jest koleś co gra w kosza, piłką gra, spocony, tej gały dotykają wszyscy pozostali, żelem bakteryjnym raczej od razu łap nie przecierają, także roznieś chorobę taką po prostu grając jest relatywnie łatwo. Przy tym jego dotykanie miktofonów jest kompletnie bez znaczenia, głupie ale na litość boską totalnie bez znaczenia. Nie wiem na ch. szukać tutaj kogoś winnego, winnego czego że rozgrywki przerwali, to że w mlb 2 tygodnie później zaczną grać to też wina Goberta

chyba nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz :)

ja go nie chcę gnoić ani obwiniać za to co było nieuniknione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz :)

ja go nie chcę gnoić ani obwiniać za to co było nieuniknione

Ostatnie kilkanaście postów to obwinianie Goberta o rozpoczęcie "pandemii w sportowych USA" przez kilku/kilkunastu śmiszków. Wielu dalej wierzy, że Gobert w szatni specjalnie dotykał rzeczy kolegów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Ostatnie kilkanaście postów to obwinianie Goberta o rozpoczęcie "pandemii w sportowych USA" przez kilku/kilkunastu śmiszków. Wielu dalej wierzy, że Gobert w szatni specjalnie dotykał rzeczy kolegów. 

Gdzie? U nas? Nie wydaje mi się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ostatnie kilkanaście postów to obwinianie Goberta o rozpoczęcie "pandemii w sportowych USA" przez kilku/kilkunastu śmiszków. Wielu dalej wierzy, że Gobert w szatni specjalnie dotykał rzeczy kolegów. 

Nie za bardzo obchodzi mnie co mówią w internetach, ludzie mówią co im pasuje, a najlepiej by jednego z drugim za jaja wieszali. Ja nigdzie nie napisałem, że Gobert jest odpowiedzialny za cokolwiek, tylko, że zachował się mega głupio i nieodpowiedzialnie za co powinna go spotkać kara. Na pewno mu źle nie życzę, to nadal świetny sportowiec i liga takich nie zastąpi.

5 minut temu, ignazz napisał:

Gdzie? U nas? Nie wydaje mi się 

też mi się nie wydaje, raczej większość krytykowała zachowanie na konferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, polishllama69 napisał:

i jak z tym tematem, bo słyszałem już głosy, że to dziecko zaraziło Goberta, inna sprawa, że spora część ludzi dalej zdaje się nie wiedzieć, że to Mitchell był pacjentem zero i robi z Goba ostatniego debila, co oczywiście nie jest prawdą (o ile rzeczywiście nie rozdał autografu już po testach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.