Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, ely3 said:

Ale wciąz w głowie siedzi chochlik który powtarza za Łoną - To nic nie znaczy - Terminarz był łatwy a Jazz jest w miare zdrowe. Ale już następne 15 meczów będzie naprawdę trudne choćby to SEGABABA w Denver

Nie mogę się doczekać.

Zobaczymy czy „max 2 runda” jak co roku, czy będzie potencjał na coś więcej. 


Byleby w zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie że przed Jazz prawdziwy sprawdzian ale z drugiej strony przyzwyczaiłem się już do ich wygrywania i jak zaczną dostawać łomot to znowu będę wkurzony. Niełatwo być kibicem Jazz gdzieś od 1997 roku xD. Choć mały plus że w tym roku chociaż używają czasem tych strojów z górami z ery M&S

Edytowane przez Yavana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

bardziej mnie dziwi od tych strojów, że  Ty używasz "xd" będąc od 1997 roku ich fanem.

aby być fanem Jazz nie możesz być młody XD

ale propsuję, bo użyte w poprawnej formie 'xD' a nie w jakiejś rakowej 'Xd' lub 'xd'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

bardziej mnie dziwi od tych strojów, że  Ty używasz "xd" będąc od 1997 roku ich fanem.

Też czasami używam xD ale bardzo rzadko i w szczególnych przypadkach jak mi już brakuje ironii i sarkazmu, a interesuje się NBA dłużej niż on.

10 minut temu, polishllama69 napisał:

aby być fanem Jazz nie możesz być młody XD

Dzięki kur*a. Nie musisz mi przypominać, że jestem stary. Wystarczy, że kibicuje Seattle Supersonics...oh wait... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Też czasami używam xD ale bardzo rzadko i w szczególnych przypadkach jak mi już brakuje ironii i sarkazmu, a interesuje się NBA dłużej niż on.

dobra to faktycznie długo musisz się interesić

ogólnie XD można zamiast tego używać 🤣, bo nie ma cringe wtedy

Teraz, Eld napisał:

Lepiej przyznaj, że jeszcze Cię na świecie nie było ;).

mój rok urodzenia padł na tej stronie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

bardziej mnie dziwi od tych strojów, że  Ty używasz "xd" będąc od 1997 roku ich fanem.

Staram się być w miarę wyluzowany na swój wiek i zawód, no i jak widać mimo upływu 20 lat od okresu buntu potrafię jeszcze zadziwić :). Mnie osobiście razi bardziej to jak ktoś używa angielskich słów tam gdzie spokojnie mógłby dać polskie, co na tym forum jest w miarę częste. Ale pod pręgierz bym za to nie stawiał. A wracając do Jazz, to byłoby piękne jakby udało im się wygrać w końcu ten pierścień i to grając w "starych strojach". Eh... No ale jak Grecja zdobyła mistrza Europy to wszystko jest możliwe. :)

PS za powrotem Seattle Supersonics podpisuję się obiema rękami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yavana napisał:

Niełatwo być kibicem Jazz gdzieś od 1997 roku xD

 

49 minut temu, Eld napisał:

interesuje się NBA dłużej niż on.

Dzięki kur*a. Nie musisz mi przypominać, że jestem stary. Wystarczy, że kibicuje Seattle Supersonics...oh wait... :( 

@Rodman91 wyjaśnij dziecioczków (przy okazji może jakieś fajne wspominki z serii Jazz - Sonics?) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.