Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Jeff nie da tej twardości co Jae i nie broni tak dobrze na obwodzie. Za to może switchach z Gobertem i przejmować jego graczy pod koszem. Tu może być podobny efekt co z Crowderem.  Marzył mi się inny Green. No ale ten liczy na umowę 10+ od Lakers lub Clippers 

Mudiay podoba mi się mniej ale to będzie często trzeci rozgrywający.  Teraz pewnie przedłuża Sefaloshe za minimum bo jednak sprawdził się w systemie Snydera. Dadzą umowę Brantleyowi bo wygląda lepiej niż Niang rok temu. 

I zostaje  do podpisania trzeci sg

Ogólnie to Ingles z ławki będzie wchodził.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, steve napisał:

JaMychal? 

Tak ale on czeka która ekipa zostanie na lodzie  bo za minimum to w ostateczności 

 

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

 Joe z ławki to niestety jego max możliwości. 

A ja myślę, że on będzie pełnił rolę jak Manu tzn kończył mecze na parkiecie a zaczynał tylko na ławce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jako fan talentu Donovana, ogromnie się jaram nadchodzącym sezonem. Obecnie Utah na dobrą sprawę jest 2 siłą zachodu (jeśli nie wszystko pójdzie po myśli w LA to myślę, że są w stanie wyciągnąć pierwszy seed). 

Świetne ruchy w offseason, pierw wymiana po Conley'a, a teraz podpisali świetnych rolesów na niezłych umowach. Szczególnie podoba mi się ruch z Ed'em Davisem który w poprzednim sezonie był jednym z lepszych 6th man'ów w lidze. Dodanie Bogdanovica który shooting-wise zastąpi Korvera/Crowdera + potrafi wykreować sobie rzut. Tam każdy się uzupełnia, Mitchell dostał odpowiednie wsparcie, mentora i w trudnych momentach będzie mógł odetchnąć. Fajne, że po tych wszystkich zmianach, defensywa zamiast ulec zmianie na gorsze, (tak mi się wydaje, chociaż brak Crowdera może się okazać bolesny) wygląda lepiej. Trzymam kciuki za Utah i oby obyło się bez kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

A ja myślę, że on będzie pełnił rolę jak Manu tzn kończył mecze na parkiecie a zaczynał tylko na ławce 

Czyli obstawiasz S5 Mike - Spida - Bojan - Jeff/Thabo - Gobert ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

Czyli obstawiasz S5 Mike - Spida - Bojan - Jeff/Thabo - Gobert ? 

Na 99 % tak będą rozpoczynac mecze ale na koniec będzie duo Ingles-Bojan bo

D-WBLYJUcAEz2x6.jpg:large

Jakby nie spojrzeć facet nie ma praktycznie słabego miejsca. Oby to utrzymał. Podobno poszedł do Jazz bo mu Indiana proponowała max 3 lata a Jazz dali mu 4 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ely3 napisał:

Na 99 % tak będą rozpoczynac mecze ale na koniec będzie duo Ingles-Bojan bo

Mike na pewno dostanie jakieś load managements, czy będą rozpoczynać Joe czy jednak postawią na Dante, w teorii jeszcze Royce mógłby grać, bo wtedy wygląda lepiej, ale nie mam do niego aż tyle zaufania chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 08:16, karl napisał:

No to masz dzisiaj jeffa greena na rok za 2.5 mln i mudiaya tez na rok za coś ponad bańkę. 

Ciekawe czy w trakcie sezonu da się upchnąć gdzieś exuma

i to są całkiem zacne umowy, Green obok Goba będzie świetnym wzmocnieniem ... wolałbym aby Crowder się ostał ale jak się niema co się lubi itd. Mundiay też wporzo jako zmienik, niby low bb iq ale Ex niby inteligentny chłopak tylko, że co z tego 

W dniu 3.07.2019 o 08:17, lorak napisał:

super wyglądają jazz, zapowiadają się na jedną z najfajniejszych drużyn do oglądania.

jak już @loraktak pisze to niechybnie zły prognostyk, plagi kontuzji już nadchodzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei, bo dalej nie opada mi szczena z wrazenia niezwykle udanych i nie przeplaconych(!) ruchow Jazz - krolow tego offseason poki co jak dla mnie.

Conley - niby nie w okienko, ale wiadomo ze z mysla o nowym sezonie. Swietny ruch na rozgrzewke!

Bogdanovic - brawo! Jak sobie rozmyslalem nad potencjalnymi ruchami zespolow w to lato, to bylem zdania, ze np tacy Lakers powinni pojsc zamiast po Leonarda, to po 2-3 swietnych rolesow, z Bogdanovicem nr 1. A tak zostali bez Leonarda i Bogdanovica ... z KCP za 8 baniek ... nie wiem ... mnie by bolalo, gdybym wiedzial, ze majac kupe kasy moglem za nieco ponad drugie tyle miec ze 3 razy lepszego  zawodnika ... Oh well... super ruch Jazz!

Ed Davis - Gdyby doszlo do serii Clippers vs Jazz, to patrzac na to co maja pod koszem Clippers tacy zawodnicy jak Davis moga robic mega roznice w rotacji. 

Za ile ta trojka tu jest? 50?55 baniek ... czapki z glow!

Do tego Green i Mudiay za  grosze ... oj sporo bede ogladac Jazz w tym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karl napisał:

@ely3 no i masz nigela williamsa gossa w jazz. Pamietam ze rok temu pisałeś ze całkiem niezle w Europie dawał radę. Wiesz jak to wyglądało w tym roku? 

https://www.basketball-reference.com/international/teams/olympiakos/2019.html

Nie oglądałem za dużo Olympiacosa ale wyglądał jak Neto tylko lepiej podaje. Dobra trójka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

https://www.basketball-reference.com/international/teams/olympiakos/2019.html

Nie oglądałem za dużo Olympiacosa ale wyglądał jak Neto tylko lepiej podaje. Dobra trójka.  

takie samo skojarzenie + chyba zdrowie powinno być jego zaletą, zwłaszcza jak łamliwi są gracze w rotacji przed nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 14:16, elwariato napisał:

Jerry podobno jest umierający 😪

Właśnie el do mnie zadzwonił, zrywając z uśpienia😪

Niestety, bardzo niepokojące info pojawiają się mniej więcej od pół roku. Jerry może z Alzheimerem i by żył ale ma także stwardnienie zanikowe boczne i to go zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Eld zmienił(a) tytuł na Utah Jazz 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.