Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.06.2019 o 22:03, Jendras napisał:

Może Harrisowi zaczęła wymykać się opcja Nets (Durant) i stąd zmiana frontu.

Z Harrisem, i Conleyem, Jazz byłoby prawdziwym contenderem ale ciężko mi uwierzyć że ktoś mu nie zapłaci więcej niż my damy radę, no chyba że tobajasz faktycznie chce, albo umowa będzie jakoś dogadana na lata w dobry sposób. Sapa najbardziej bym chciał jeśli Nuggs wycofają się z tej umowy, choć na razie mówią że zostaje, plus Parker mógłby wpaść w obecnej sytuacji, obok Goba byłby bardziej przydatny niż Fav jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Utah Jazz are emerging as a significant threat to sign Bojan Bogdanovic away from the Indiana Pacers, League Sources tell The Athletic....The Jazz could have a competitive offer on the table as soon as tomorrow, according to sources

Podoba mi się takie obudowywanie Goberta i Mitchella, trchę dzuira na PF, ale może jeszcze Tadzia wyrwą też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Alonzo napisał:

Conley i Bojan Bogdanovic - niezłe wsparcie dla Mitchella. 

po pierwsze michel nie potrzebuje żadnego wsparcia, takim jest wymiataczem :P a dalej, ciekawe czy @ely3 się cieszy z Bojana :) dwa lata temu mieliśmy wymianę poglądów na temat sensowności ściągnięcia go do Utah. Dziś jestem trochę bardziej sceptyczny co do faktu jego przybycia, bo markę sobie wyrobił, niestety tylko grą w rs, po 30 jest jakby nie było ... nie wiem czy jednak Portis nie byłby lepszą opcją. Plus jak teraz 5 będzie wyglądać, z Jingelsem będzie się Bojan jako fałszywa 4 wymieniał ... 

 

Dziwny off, pół godziny poszło już pozamiatane, i nie wiadomo cieszyć się czy nie, jakaś podjarka jest, niewątpliwie in+ Mitchell już nie będzie miał okazję tak ceglić, ale lipa bo odeszli samy wporzo grajkowie, serducho ekipy Fav, Ricki, Jae, KK

 

PS Brogdon jednak był spokojnie do wyjęcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

A Gobert już chce pierścienia po letnich wzmocnieniach ;)

Słuszne podejście. Oby tylko zdrowie dopisało... 

Bardzo dobre ruchy jazz.  Bolączką była ofensywa w po, to ściągnięci zostali conley i bogdanovic. Do tego na ławkę Ed Davis. Ciekawe ile w tym wszystkim zasługi Zanika. 

Cala trójka za jakieś 55mln za rok. Adekwatnie.

 

Ps. Zegnaj Derricku Favorsie. 9 sezonów w jazz. Jeden z najbardziej lubianych zawodników przez fanów. Powodzenia w dalszej podróży. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Bogdanovic bardzo fajny ruch. Tylko kto będzie startował na czwórce?

Wydaje mi się że przy Gobercie bardzo śmiało może. Już w Pacers które oglądałem dość mocno dość spoko sobie radził jak Tadzia nie było na parkiecie.

Conley-Donovan-Ingles-Bojan-Gobert. Mocno, mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

A Gobert już chce pierścienia po letnich wzmocnieniach ;)

 

3 godziny temu, karl napisał:

Słuszne podejście. Oby tylko zdrowie dopisało... 

Bardzo dobre ruchy jazz.  Bolączką była ofensywa w po, to ściągnięci zostali conley i bogdanovic. Do tego na ławkę Ed Davis. Ciekawe ile w tym wszystkim zasługi Zanika. 

Cala trójka za jakieś 55mln za rok. Adekwatnie.

 

Ps. Zegnaj Derricku Favorsie. 9 sezonów w jazz. Jeden z najbardziej lubianych zawodników przez fanów. Powodzenia w dalszej podróży. 

 

 

słoszne to by bylło gdyby Gob nie był pizdeczką w swoich 3 po z rzędu, ale ok może Conley mu pokaże co to znaczy mieć jaja, plus Davis to pewnie starter będzie a jingels na ławę wyląduje, tak myślę w dalszej perspektywie

 

Fav ostatni Jazzman, można powiedzieć jeszcze ze starej gwardii

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, elwariato napisał:

 

słoszne to by bylło gdyby Gob nie był pizdeczką w swoich 3 po z rzędu, ale ok może Conley mu pokarze co to znaczy mieć jaja, plus Davis to pewnie starter będzie a jingels na ławę wyląduje, tak myślę w dalszej perspektywie

 

wtf, to jakaś anty-autokorekta ? :D

 

Co do Jazz to tak sobie myślałem że po oddaniu Favorsa znów może być problem jak Gob się nie stawi na PO ale tu pięknie załatwili sprawę  Edem Davisem który jest przezajebistym backupem więc trzeba ich brać na serio, najwyżej znów się nabiorę

 

chociaż z drugiej strony ten Bogdanovic raczej przepłacony no ale zobaczymy

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dapunk20 napisał:

wtf, to jakaś anty-autokorekta ? :D

 

Co do Jazz to tak sobie myślałem że po oddaniu Favorsa znów może być problem jak Gob się nie stawi na PO ale tu pięknie załatwili sprawę  Edem Davisem który jest przezajebistym backupem więc trzeba ich brać na serio, najwyżej znów się nabiorę

 

chociaż z drugiej strony ten Bogdanovic raczej przepłacony no ale zobaczymy

tylko to pokaże poprawiłem bo wstyd od reszt się odpier :P większość kibiców rok rocznie się nabiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

Bogdanovic bardzo fajny ruch. Tylko kto będzie startował na czwórce?

Niby lineupy z Bogdanovicem na czwórce wyglądają kozacko ale ja bym prędzej widział Inglesa jako PFa bo on jednak już rok temu zamiennie z Crowderem biegali jako PF. Choć w przypadku defensywy Jazz i ofensywy to raczej tam zawsze było płynnie

Nie byłem wielkim fanem Bogdanovica ale rok temu w Pacers grał fantastycznie. Do tego w nocy Kirk Goldsberry wrzucił grafikę i on naprawdę trafia z każdej pozycji . Davis świetne uzupełnienie. I nawet Favorsa , którego musieli spuścić wymienili za 2 drugorundowe wybory Golden z 21 i 23.

Conley z Bogdanovicem mają niezły FTr i  TS

Ale ogólnie Jazz zrobiło to co musiało. Dołożyło brakujące ogniwa. A co z tego wyjdzie to czas pokaże . W końcu przestaną mi krwawić oczy od patrzenie na 7-8 minutowe okresy Jazz bez jednego trafionego rzutu co było częste w ostatnie 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BACKCOURT

Mike Conley

Donovan Mitchell
Dante Exum
Raul Neto*
Justin Wright-Foreman*

WINGS

Joe Ingles
Royce O’Neale*
Miye Oni*

FORWARDS 

Bojan Bogdanovic

Georges Niang*
Jarrell Brantley*

BIGS

Rudy Gobert

Ed Davis
Tony Bradley 

 

ciekawe jaką oni z tego 5 wygarną, z tym small ballem czyli Bojan Jingels to też tak 82 nie uciągniesz, żeby nie wyszło ze Faktycznie Davis z Gobem będą grali obok siebie, bo to będzie większa lipa niż Fav Gob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde im dłużej o tych ruchach sobie myśle tym bardziej się jaram. 

Teraz liczę, ze Leonard nie podpisze z lakers, ale wierze ze preferuje clippers bądź Toronto, bo kolejny powerhouse na zachodzie nie jest potrzebny. Inaczej będzie trochę smutno  

A i najbliższy rok to będzie dobry sprawdzian dla Mitchella. Zobaczymy ile jest naprawdę wart. Wszystkie dotychczasowe wymówki ala spacing czy brak innych kreatorow/shooterow poznikały wiec niech teraz sportowo dojdzie do poziomu swojego medialnego hype’u. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karl napisał:

Kurde im dłużej o tych ruchach sobie myśle tym bardziej się jaram. 

Teraz liczę, ze Leonard nie podpisze z lakers, ale wierze ze preferuje clippers bądź Toronto, bo kolejny powerhouse na zachodzie nie jest potrzebny. Inaczej będzie trochę smutno  

A i najbliższy rok to będzie dobry sprawdzian dla Mitchella. Zobaczymy ile jest naprawdę wart. Wszystkie dotychczasowe wymówki ala spacing czy brak innych kreatorow/shooterow poznikały wiec niech teraz sportowo dojdzie do poziomu swojego medialnego hype’u. 

przy tylu wymianach i to w SLC to ciężko nie mieć podjarki jakiejś, ale tak czy inaczej strasznie płytki ten skład i wychodzi teraz jak debilnym było danie Exumowi nowego kontraktu, Neto muszą wywalić, kim oni do cholery będą grać z ławki tą końcówką 2rd, trochę jednak lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 01:43, elwariato napisał:

ale tak czy inaczej strasznie płytki ten skład

No to masz dzisiaj jeffa greena na rok za 2.5 mln i mudiaya tez na rok za coś ponad bańkę. 

Ciekawe czy w trakcie sezonu da się upchnąć gdzieś exuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Utah Jazz 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.