Skocz do zawartości

Miami Heat 2019/20


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Dnc napisał:

Spoko ale jeszcze daj swoja opinie o tym trejdzie

Widzisz Westa w Heat? To może zaskoczyć z Butlerem?

W ogóle jak panowie sie lubią czy nie wiadomo.

 

Ja bym nie brał RW jesli Butler go nie chce. I IMO fit tez taki sobie

To ma szansę wypalić. Deal ma dla mnie sens, jak Miami się w nim nie osłabi. Spadające kontrakty Dragicia i Lenarda oraz Waiters + jakiś 1 1st pick to ok cena za monstrualny kontrakt Westbrożego. Ryzyko oczywiście spore, ale Pat ma swoje lata i nie ma już czasu na czekanie, to może być właśnie ta ostatnia szansa (za Pata) na wzmocnienie się i dołączenie na Wschodzie do contenderów. Nie chcę tylko, żeby oddawali - Winslowa i Bama. Herro też wygląda na dobry wybór. Tacy gracze, jak DJJ, JJ, czy Kelly Olynyk mogą być drużynie z Butlerem i Westym niezbędni. Taka drużyna ma rótkie okienko, a z drugiej strony mając - Winslowa, Adebayo, Herro, Jonesa i młodego Okpale ma cały czas jakiś widok na przyszłość i nie zaoruje to teamu znów na lata. 

38 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Skoro Thunder otrzymali picki Miami za George'a, to jaki mają interes we wzmacnianiu Heat? 

Kolejny pick ;) 

Westbrook nie będzie tam raczej siedział z młodzieżą do emerytury, a klub może mu pójść na rękę przy szczodrych assetach od Clippers. 

Miami za rok i tak spadają kontrakty Dragicia i Leonarda, czyli mogą mieć na maxa. Rynek nie zapowiada się niby na jakoś wybitnie ciekawy, ale Heat jakieś wzmocnienie i tak by znaleźli raczej. 

Jeżeli Westbroży bardzo będzie chciał iść do Miami, to nie sądzę, żeby mu Presti to utrudniał. Chodzi o to, że na tym dealu Thunder będą mieli ciężko imho coś faktycznie zarobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Na obecnym wschodzie z Butlerem, to instant PO team. Można go nie lubić, ale nie popadajmy w skrajność. 

Przede wszystkim nie wyobrażam sobie Russa grającego obok Butlera, przecież by się zagryźli po pierwszym meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teraz to westbrook to moze byc jakis tam kopniak jak sie chlopaki dogadaja i nie beda wspolnie zlewac spo. 

Czyli wartosc 2021 moze dla okc spadnie. 

2023 juz niekoniecznie ;]

Jak presti wycygani jakis pick, a jesli nie to przynajmniej swapa po 2023 to okc jest wygrane na calej zabawie. Heat chyba w sumie tez. Zakladajac oczywiscie to co wyzej ze jakos to zagra na 2 sezony.

Gdyby dalo sie to rozegrac pijarowo to mysle ze puscili by tam westbrooka i za darmo, no ale nie godzi sie przeciez former mvp jeszcze w prime :S 

Oficjalnie w druga strone moze przeciez pojsc all star all nba (dragic) mega prospect (jakis rookas chyba ze nic heat nie draftowalo w tym roku - sorry nie sledze) respected veteran (waiters :D) i jakis swap/pick. Akurat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ness napisał:

Na teraz to westbrook to moze byc jakis tam kopniak jak sie chlopaki dogadaja i nie beda wspolnie zlewac spo. 

Czyli wartosc 2021 moze dla okc spadnie. 

2023 juz niekoniecznie ;]

Jak presti wycygani jakis pick, a jesli nie to przynajmniej swapa po 2023 to okc jest wygrane na calej zabawie. Heat chyba w sumie tez. Zakladajac oczywiscie to co wyzej ze jakos to zagra na 2 sezony.

Gdyby dalo sie to rozegrac pijarowo to mysle ze puscili by tam westbrooka i za darmo, no ale nie godzi sie przeciez former mvp jeszcze w prime :S 

Oficjalnie w druga strone moze przeciez pojsc all star all nba (dragic) mega prospect (jakis rookas chyba ze nic heat nie draftowalo w tym roku - sorry nie sledze) respected veteran (waiters :D) i jakis swap/pick. Akurat

 

Świetne wybory : SG Herro 1rd oraz dobry i sprytny wybór 2rd KZ Okpala ( gotowy raczej za rok) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałbym, żeby Westbrook trafił do Lakers, niż miałbym czytać przez kilka lat, jak Alozno pisze o nim Westbroży :) aż po plecach coś mnie przechodzi. 

Z Westrbookiem czy bez - ciekawe jak długo Butler posiedzi w Miami, aż coś przestanie się mu podobać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 20:51, matek napisał:

Chyba wolałbym, żeby Westbrook trafił do Lakers, niż miałbym czytać przez kilka lat, jak Alozno pisze o nim Westbroży :) aż po plecach coś mnie przechodzi. 

Z Westrbookiem czy bez - ciekawe jak długo Butler posiedzi w Miami, aż coś przestanie się mu podobać. 

Jakby trafił do Lakers to musiałbyś się uporać z  Brickogibonem od january'ego. Sam nie wiem co gorsze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po zakończonej niepowodzeniem walce o Westbrożego, Heat rozmawiali z Thunder o Paulu i ponoć faktycznie byli gotowi pozyskać Chrisa, jakby wróciły do nich ich oryginalne 2 1st picki, które są aktualnie w Thunder. Okla zgadzała się chyba na oddanie jednego. Możliwe, że oba kluby jeszcze wrócą do rozmów. 

Na ten moment, Miami potrzebowało wyjaśnić sytuację ze swoimi graczami na niegwarantowanych kontraktach, a mieli ich 4 - Derrick Jones Jr, Duncan Robinson, Yante Maten i Kenndrick Nunn. Po s&t Butlera, Heat mają na ten sezon hard cap na 138,9mln i gwarantowanie tej 4 graczy kontraktów zamykało im furtkę do podpisania Udonisa Haslema, który jeszcze nie zdecydował, czy pozostanie na ostatni sezon, czy jednak kończy karierę, albo jakiegoś innego gracza, który mógłby wzmocnić Heat na newralgicznej pozycji np - rozgrywającego. 

Już kilka dni temu Heat zagwarantowali większość kontraktu Ducnanowi Robinsonowi, co raczej gwarantuje mu pozostanie w składzie - tym bardziej po jego świetnych występach w Summer League. Zagwarantowanie kontraktu Derrickowi Jonesowi w czwartek, to raczej formalność, gdyż jest to gracz będący w pełni graczem rotacji Heat.

Niejasna była sytuacja z Matenem i Nunnem. Ten ostatni po bardzo dobrej grze w Summer League, mógłby mieć oferty z innych klubów, zatem żeby Heat mogli z nim podpisać kontrakt 2way, musieliby go pewnie dla formalności najpierw zwolnić (wtedy ktoś mógłby przechwycić jego kontrakt). Nunn przy młodym Herro i tak nie ma szans na regularne minuty w składzie Miami, ale warto jednak przyglądać się jego grze dalej i Heat postanowili go zachować w składzie, gwarantując mu na ten moment kwotę 150 tyś. $$ i decyzję o nim podejma tuż przed startem sezonu. 

Zwolniony za to został Yante Maten. Jako, ze ma juz gwarantowane 100tyś. $ nie będzie mógł grać w Sioux Falls Skyforce, ani tez podpisać z Heat kontraktu 2way. Obaczymy jutro, czy któryś z klubów przechwyci jego niegwarantowany kontrakt. Szkoda, bo liczyłem na niego w barwach Miami w tym sezonie. Heat mają jednak w składzie sporo graczy wysokich i pewnie i tak nie dostawałby zbyt dużych minut podczas regulara. 

Zatem Heat mają teraz w składzie 13 graczy i mają jeszcze miejsce na 14go i mogą zmieścić jeszcze ewentualnie kontrakt Udonisa za 1,6mln.$.

Miami podpisało również niegwarantowane kontrakty z trzema młodymi rookie - Chrisem Silvą, Jeremiah Martinem i Kylem Alexandrem, z których najprawdopodobniej dwaj to będą gracze na 2way contractach Heat w tym sezonie. Martin ma tu największe szanse, gdyż jest rozgrywającym. 

Czyli bardzo wstępnie skład Heat na ten sezon może wyglądać tak:

pg Goran Dragic/Justise Winslow/ Jeremiah Martin (2way)

sg Dion Waiters/Tyler Herro/Kendrick Nunn

sf Jimmy Butler/ Derrick Jones Jr/KZ Okpala

pf Kelly Olynyk/James Johnson/Duncan Robinson/ Chris Silva (2way) lub Kyle Alexander (2way)

c Bam Adebayo/Meyers Leonard/Udonis Haslem

Przy czym Winslow może grać w pierwszej piątce.

Heat znów będą grali bardzo wąskim składem, gdyż Okpala i Haslem raczej zbyt dużych minut nie dostaną, a gracze 2way mogą tylko przez część sezonu. Oczywiście jakiś trade może tu sporo zmienić. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirwir napisał:

A może lubi oglądać spotkania NBA z pierwszego rzędu dostając jeszcze za to kasę?

Heat raczej i tak by go zatrudnili w nawet specjalnie dla niego stworzonym stanowisku jakby o to chodziło. 

Kasę i tak mu można dać pod stołem za te jego wszystkie zniżki pod stołem, jakby co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z faktem że Ud zostaje na kolejny rok przypomniała mi się mega piosenka

Takie amatorskie ale fajne rapsy i chyba refren leciał tak

"To judonis haslem, to judonis haslem, to jest LeBron dżejms i judonis haslem"

Ktoś coś kojarzy? Jakiś link? Nie mogę znaleźć a bym posłuchał

Brachol kibicował tamtym Heat i to męczył ale nie mamy ściągniętego kawałka i chyba zniknął z YT.

Alonzo może Ty to masz (albo Ty to nagrales?)

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2019 o 10:25, Alonzo napisał:

Heat raczej i tak by go zatrudnili w nawet specjalnie dla niego stworzonym stanowisku jakby o to chodziło. 

Kasę i tak mu można dać pod stołem za te jego wszystkie zniżki pod stołem, jakby co. 

tak, tylko na specjalnie stworzonym stanowisku to zarobi pewnie max $100K, a jako zawodnik ze $2M., to jednak spora różnica.

Kasa pod stołem - mocno wątpię szczerze powiedziawszy. W czasie kariery to jeszcze (choć i w to wątpię), a po -  eeeee. Więc dlatego teraz wyciąga od nich kasę (bo później już nie będzie jak), bo to jednak fajna opcja grzać ławę, chodzić na treningi, odpowiedzialność żadna, grają od paru lat o nic, a 2 banieczki lepiej mieć niż nie mieć.

 

Ale nie wiem, nie zajmowałem się nigdy finansami w klubie NBA

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Miami Heat 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.