Skocz do zawartości
Alonzo

Miami Heat 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Nie wiem, typ tylko od rzucania, a w preseason na 28% za 3 ceglił. 

Talent do rzucania ma, stara się też jak najmniej zepsuć w obronie. Sam jestem ciekaw jak ta rotacja Heat się rozwinie. Ogólnie widziałem wszystkie mecze preseason Heat ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, mac napisał:

Czesto sie to przewija ale nie rozumiem tego. Tak jak i tego ze np cp3 ma duzo gorszy kontrakt niz np otrzymane tego lata midleton,tobias, barnes,rozier. Heat niedawno uciekl glowny all star na ktorego polowac zamierzali czyli beal. 

Tu maja kolejnego superstara na ten sezon.

CP3 już nie jest superstarem. +wiadomo, że nie chodzi o obecny sezon jego kontraktu. Ten '21-22 przeraża 😉

Ale Gallo zmieniłby faktycznie trochę perspektywę. CP3-Herro-Butler-Gallinari-Bam +Winslow, Jones, Olynyk... Fajny team, ale dalej nie faworyt wschodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Gallo nie przejdzie. Heat mają 1mln. do hard capu, a nawet jakbu dorzucili Leonarda to przejmują 61mln. a oddają 58. 

ale pomysł dobry ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy się tak sracie z tym Paulem w Miami. OKC ma chyba dwa  1-rundowe picki Miami wiec nie powinni ich wzmacniać. Mogli by oddać im Paula jakby mieli pewność że Paul ich pogrąży całkowicie ale z Butlerem Paul może odżyć :) wiec ryzyko duże słabych picków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponadto Miami ma się wzmacniać a nie osłabiać. Branie na barki zwłok CP nie jest mądrym pomysłem. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

18 godzin temu, Alonzo napisał:

Z Gallo nie przejdzie. Heat mają 1mln. do hard capu, a nawet jakbu dorzucili Leonarda to przejmują 61mln. a oddają 58. 

ale pomysł dobry ;) 

majac juz i tak calkiem starego (jak na guarda)  JB na maxie, powinni brac CP3, jesli u tego problemem jest tylko wysokosc kontraktu a nie forma/zaangazowanie (o zdrowie nie pytam, bo wiadomo ze randomowe, jak to u niego). przynajmniej na wschodzie okno szeroko otwarte. w tym skladzie to bedzie 1-2 runda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko wrzucę - w pre season per 36:

Bam 17,1/14,7/4/1/2,4 TS% 59,1

Herro 19,3/6/2,7/1,5/0,5 TS% 60,5

Nunn 27/2,7/7/2 TS% 63,1

a jeszcze Winslow, DJJ itd.i mają od kogo się uczyć! Chyba ciekawa przyszłość w Miami się szykuje.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Alonzo napisał:

To pokazuje ja tragicznie słabe było FA dla Heat w 2017roku.. Do Whitesidea dołączyli Waiters i JJ. 

No proszę, jednak?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka rozgrzewka to mi się podoba! Winslow rulez!

• Like 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś nie widział, polecam meczyk z dzisiejszej nocy MIA-MIL. Świetnie się to oglądało, Bucks mieli wszystko w swoich rękach, ale jak zwykle zrzucili walkę na barki Giannisa (kswykę czołg powinien mieć, bo jak atakuje kosz, to rywale zaczynają się modlić), którego kolejny już raz (pomimo sporej ilości punktów) nie był w stanie wspierać Khris w kluczowych momentach.

MIA pokazuje, że ma charakter. Zdrowy Dragic to po prostu profesor. Wprawdzie kilku wolnych nie trafił w końcówce (może to i dobrze dla dramaturgii meczu, bo MIA co wypracowało to traciło w pudłach na linii), ale Heat z nim na boisku wyglądali tak dojrzale, jakby byli gotowi na PO. Nunn ma potencjał, również w defensywie (mimo dosyć przeciętnego wzrostu) - trochę przypomina mi młodego Bledsoe. Wg mnie jest NBA ready. Herro (którego wymowy nazwiska nie mogę zdzierżyć) wiadomo, od SL wygląda super i będzie świetny. Co więcej widać jak bardzo dużym autorytetem jest Dragic dla niego. Trochę ogarnie głowę, poprawi D i będzie świetny.

Winslow musi popracować nad rzutem i psychiką, bo na dziś jego kluczową wadą są złe decyzje rzutowe/brak skupienia nawet na FT. Niemniej defensywnie to dziś wygląda jak kandydat na przyszłego All-D, a może i nawet DPOY. Butler mu pomoże na treningach. Bam idzie na MIP. Jeszcze brakuje mu te pewności rzutowej w ofensywie i czasem przereagowuje w defensywie (co Giannis momentami świetnie wykorzystywał), ale nie popełnia głupich fauli i świetnie rozprowadza piłkę. Momentami miałem wrażenie, że w całej ekipie Heat tylko 1 gracz (na boisku) nie rozgrywa... i najczęściej byli nimi slasher DJJ i grający spot up Leonard. Naprawdę z przyjemnością się patrzyło na ich koszykówkę w drugiej połowie.

MIA musi czym prędzej sprzedać Diona (najlepiej za back up C, bo dziś było im ciężko jak Giannis i Lopez byli na boisku), żeby im nie rozwalił szatni, no i liczę, że choć to będzie ekipa Jimmiego to będzie bardziej dla nich jak ojciec niż alpha dog.

Jestem absolutnie fanem ich obecnej gry! Brawo Spoelstra, bo to Twoja zasługa! Wielki szacun też za to co robiłeś z tą ekipą mając do dyspozycji Dionów i Hassanów tej ligi za gwiazdy!

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi strasznie Bam zaimponował, że podchodził do tych FT w crunchu. Heat są super, a jeszcze Butler przecież nawet nie zadebiutował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie peany pod adresem heat a nie ma Alonzo? 

Wraca Butler na kolejny mecz czy dalej na tacierzynskie

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nunn nie pasowal do GS bo nie rzuca dobrze trojek😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jimmy Butler to jest elita, period. Od zawsze go cenię, ale teraz to przesadził. 1q z Rockets, a ten jest +32, lol. :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tych Heat chyba kazdy miał gdzieś tam koło 7 seeda ale patrząc na to że doszly im  mocne punkty rotacji w postaci rookies (szczególnie Nunn jest świetny) + Adebayo który wygląda dużo lepiej to przy podobnym (i zdrowym) sezonie Butlera jak ten z 17-18 (sprzed kontuzji)  mogą namiesząc

Edytowane przez dapunk20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, dapunk20 napisał:

Tych Heat chyba kazdy miał gdzieś tam koło 7 seed

:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi