Skocz do zawartości

Miami Heat 2019/20


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny mecz Heat, rewelacyjna 1 połowa. W drugiej trochę zabrakło skuteczności i.. ławki, bo jednak Dragic z Winslowem to byłaby znaczna przewaga...

Niemniej trzeba docenić że Davis praktycznie wszystko zbierał w końcówce j pokazał, że Bam jeszcze ma trochę nauki przed sobą, a te kilka passow LBJ to absolutnie topka asyst w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nic nie znaczących obserwacji po meczu (z przymrużeniem oka)

1. Alex Caruso wygląda z daleka jak 55 latek, który wieczorami ubiera palto i grasuje po parkach

2. Kendrick Nunn nie ma szyji. Prawdopodobnie jest limitowaną zabawką firmy Hasbro

3. LeBron James zakrywa łysinę pastą do butów, ale i tak wygląda jak Benjamin Button basketu

4. Jared Dudley uwielbia pączki, a pączki uwielbiają Jareda

5. Spoelstra, Snyder, Atkinson - trzech muszkieterów zakochanych w koszykówce i Kolumbii

6. Frank Vogel to młodszy brat Alexa Caruso

7. Kelly Olynyk to miłośnik sandałów, gitary przy ognisku i muzyki Country

A tak już całkiem serio, Lakers wyglądają jak maszyna której nie da się zatrzymać, cholernie imponują, ale jestem przekonany, że Heat wzieliby ten mecz gdyby mogli skorzystać z usług Dragicia i Winslowa. A to świadczy tylko o tym, że w Miami jest naprawdę dobra sytuacja. Top3, a może nawet Top2 jest w ich zasięgu. Muszę zacząć obserować ich częściej niż raz na jakiś czas, bo świetnie się ich ogląda. Butler is da man!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eF. napisał:

5. Spoelstra, Snyder, Atkinson - trzech muszkieterów zakochanych w koszykówce i Kolumbii

Spoelstra mi tam nie pasuje, ale pozostałych dwóch faktycznie wygląda na takich ziomków z korpo co w piątek ruszają w ostre pato.

Aż sprawdziłem i ich drogi się zeszły (w Atlancie). Na pewno było grubo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

Spoelstra mi tam nie pasuje, ale pozostałych dwóch faktycznie wygląda na takich ziomków z korpo co w piątek ruszają w ostre pato.

Aż sprawdziłem i ich drogi się zeszły (w Atlancie). Na pewno było grubo :) 

Lol, kreski grube jak palec. Tak pewnie było.

A Spoelstra wygląda na nerda, racja, ale jako analityk musiał być przytomny 24/h. Do tego klimat Miami, Tony Montana, Kuba za rogiem, więc nawet taki nerdo jak Eric mógłby się skusić na małe co nieco. Natomiast Snyder wygląda na GOATA w tej kwestii.  xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedanie Hassana i otworzenie minut dla Bama, to był znakomity i bardzo potrzebny ruch. Jak utrzyma poziom, to nie widzę innego kandydata do nagrody dla MIP. Miałem przyjemność oglądać w weekend dwa mecze Miami i jestem pod wrażeniem tego, jak coach Spo poustawiał ludzi wokół Butlera. Robinson, Herro, Nunn wyglądają obiecująco i mam nadzieję, że ich forma to nie jest fluke. Szkoda, że nie grają Dragic i Winslow, bo jestem ciekaw pełnej mocy zdrowego zespołu.  

Często czytam, że przydałoby się jeszcze kogoś pozyskać. Jakąś gwiazdę koło Butlera. Oby nie byli w gorącej wodzie kąpani i nie sięgnęli po jakiś Griffinów czy innych przepłaconych połamańców. Dograć sezon tym co mają i czekać, aż inni sami przyjdą.  

Zakochany jestem w ich strojach "city". Te koszulki są takie piękne, że nawet Olynyk nie wygląda w nich jak kuzyn z Alabamy, który płaci alimenty swojej siostrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Sprzedanie Hassana i otworzenie minut dla Bama, to był znakomity i bardzo potrzebny ruch. Jak utrzyma poziom, to nie widzę innego kandydata do nagrody dla MIP. Miałem przyjemność oglądać w weekend dwa mecze Miami i jestem pod wrażeniem tego, jak coach Spo poustawiał ludzi wokół Butlera. Robinson, Herro, Nunn wyglądają obiecująco i mam nadzieję, że ich forma to nie jest fluke. Szkoda, że nie grają Dragic i Winslow, bo jestem ciekaw pełnej mocy zdrowego zespołu.  

Często czytam, że przydałoby się jeszcze kogoś pozyskać. Jakąś gwiazdę koło Butlera. Oby nie byli w gorącej wodzie kąpani i nie sięgnęli po jakiś Griffinów czy innych przepłaconych połamańców. Dograć sezon tym co mają i czekać, aż inni sami przyjdą.  

Zakochany jestem w ich strojach "city". Te koszulki są takie piękne, że nawet Olynyk nie wygląda w nich jak kuzyn z Alabamy, który płaci alimenty swojej siostrze.

Zayebane z portalu na "a".

Wstyd!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Szkoda, że nie grają Dragic i Winslow, bo jestem ciekaw pełnej mocy zdrowego zespołu. 

 

5 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Oby nie byli w gorącej wodzie kąpani i nie sięgnęli po jakiś Griffinów czy innych przepłaconych połamańców.

Piękna sekwencja. Nazywanie kontuzjowanych graczy przepłaconymi połamańcami, kalekami itp to zawsze jest poziom śmietnika. Jak wiadomo jakiekolwiek problemy ze zdrowiem czy powroty po poważnych urazach to bułka z masłem i marzenie każdego sportowca nawet amatora. To Derricka Rose'a jak nazywasz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie mowic, jest to logiczne. kazdy 'polamaniec' jest grajkiem 'przeplaconym', i to niezaleznie od tego, jak wysokie salary widnieje na kontrakcie [jesli ne grasz, twoja wartosc jest 'zadna']. a ze trzeba byc niezlym c***kiem, zeby tego typy wysrywy-'przemyslenia' generowac, to juz calkiem inna para kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic przeszedł z poziomu top50 gracza na poziom ~MVP, ciężko o większe improvement, jak traktujemy tę nagrodę literalnie. Adebayo przeszedł z poziomu dobrego startera do poziomu elite rolesa i gra w NBA tylko rok dłużej, faktycznie not even close. Wszyscy w sumie typowali taki poziom Luce (ale chyba nie w drugim sezonie...), więc może nie dostanie MIP, bo to z reguły nagroda dla randomów, którzy zaskoczyli (Graham), ale ely3 ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to jakby wprowadzić nagrodę Least Improved (Young) Player, to Ben Simmons byłby pewniakiem do b2b. 

Wpisałem w google i pierwszy link, który mi wyskoczył:

If there was a Least Improved Player of the Year award, Ben Simmons would’ve been the front-runner for this prize. 

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę żartowalem, miło, że jeszcze chce Ci się bronić Simmonsa. Mitchell trochę poprawił statsy w porównaniu do rookie season, Kuzma to kompletny random since day 1. Ball pasuje, dobre towarzystwo, pod względem ft% nawet pasują do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, BMF napisał:

Doncic przeszedł z poziomu top50 gracza na poziom ~MVP, ciężko o większe improvement, jak traktujemy tę nagrodę literalnie. Adebayo przeszedł z poziomu dobrego startera do poziomu elite rolesa i gra w NBA tylko rok dłużej, faktycznie not even close. Wszyscy w sumie typowali taki poziom Luce (ale chyba nie w drugim sezonie...), więc może nie dostanie MIP, bo to z reguły nagroda dla randomów, którzy zaskoczyli (Graham), ale ely3 ma rację.

W sumie śmiesznie by było jakby Pascal dostał drugi raz z rzędu MIP. Gość z trzeciej opcji/rolesa wszedł w buty Kawhiego i jest pełnoprawnym liderem zespołu który robi HCA. A do tego nie spuchł w obronie i śmiało robi all-NBA 2nd team. Podobna skala progressu co Doncic wydaje mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam przeszedł z poziomu elite rolesa do poziomu ~legit allstara, świetna sprawa, ale nie wiem, czy na miarę MIP, on był trzecim najlepszym graczem mistrzowskiego teamu w poprzednim sezonie. Inna sprawa, że jest najlepszym graczem swojego draftu, nieźle to się czasem układa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.