Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - 8 cat?


bulek

Likwidacja strat  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zlikwidowaniem kategorii strat i przejściem na 8cat?

    • Tak
    • Nie
    • I tak, i nie - straty mogą zastąpić faule, które ciężej jest tankować
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w pytaniu.

Ankieta została dodana ze względu na opinię evitacre, który uważa, iż w naszym systemie, w którym nie ma karania za niewykorzystane sloty, tank strat nabiera większej opłacalności niż nomalnie. Z drugiej strony ja osobiście nie jestem zwolennikiem usuwania jedynej kategorii "negatywnej" w grze.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to zrobić, to trzebaby to poletko zaorać, rozrzucić gnój i zasiać od nowa, bo bez tego jest logiczne, że posiadacze Hardenów,  Łestbróków i mocnych asyst będą się skłaniać ku tej opcji, a według mnie byłoby to nie fair.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuwanie strat to jakis absurd. jedna z fajniejszych i czesto decyzyjna, kluczowa kategoria. uwielbiam ją. zadnego usuwania.

 

zwiekszyc ilosc minimalnej ilosci slotów do rozegrania, a jak ktos ma wyjebane na granie to trzeba znalezc zastepstwo. i tyle. :)

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek, z tego co widzę to raczej przejdzie. Ustaw pls ligę pod tą zmianę 😉

W dniu 31.05.2019 o 11:39, Benon napisał:

Aby to zrobić, to trzebaby to poletko zaorać, rozrzucić gnój i zasiać od nowa, bo bez tego jest logiczne, że posiadacze Hardenów,  Łestbróków i mocnych asyst będą się skłaniać ku tej opcji, a według mnie byłoby to nie fair.

Tzn co do zasady zgadzam się z zaoraniem poletka, ta druga część trochę zależy od ich składu bo przy wycenie nie uwzględniającej to to taki westbrook nie kosztuje 35 tylko pewnie z 50

W dniu 5.06.2019 o 20:44, wilson44 napisał:

zwiekszyc ilosc minimalnej ilosci slotów do rozegrania, a jak ktos ma wyjebane na granie to trzeba znalezc zastepstwo. i tyle. :)

hmm, wiesz że wyje*** komisza z ligi tymi niedogranymi meczami ? ;)

W dniu 5.06.2019 o 23:12, Tecu napisał:

Też jestem na nie.

Rozumiem zamysł, ale coś takiego można zrobić tylko jakbyśmy rozwiązali składy i zrobili draftem, teraz to za bardzo zmieniłoby wartość graczy, ktoś by zyskał a ktoś stracił.

Tak, macie rację w tym temacie jak sobie to przemyślałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.