Skocz do zawartości
rw30

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

• Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie przywiązywał wagi do kryzysów z przełomu luty marzec bo to często ostatni moment by odsapnac przed PO. Nikt nie chce łapać kontuzji. Trening też się ustawia pod budowę formy za 6tyg. Rockets są w kryzysie plus rywale już nauczyli się jak atakować ten ultra small ball i jest jak jest. Ale dopóki tam jest Harden czyli TOP 3 ligi to ja bym ich unikał w 1 rundzie

27 minut temu, Mirwir napisał:

A może Houston nikczemnie próbuje się ustawić w PO pod Denver?

A które miejsce wg ciebie zajmie Denver? Które ma 2 co do trudności terminarz do końca sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, ely3 napisał:

A które miejsce wg ciebie zajmie Denver? Które ma 2 co do trudności terminarz do końca sezonu

10te

rok temu też mieli się nie utrzymać na drugim, a w tym sezonie wygrali juz z Bux, LAL, LAC, 2x Jazz, Tor, Mia, Sixers, Rox i pewnie o kims zapomniałem

13 minut temu, ely3 napisał:

Ja bym nie przywiązywał wagi do kryzysów z przełomu luty marzec bo to często ostatni moment by odsapnac przed PO. Nikt nie chce łapać kontuzji. Trening też się ustawia pod budowę formy za 6tyg

No nie, chyba, ze chodzi o Nuggets, którzy w końcu są zdrowi i niemal połowę meczów zagrają u siebie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok temu wszyscy chcieli trafić na Denver i pewnie w tym roku też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, ely3 napisał:

Rok temu wszyscy chcieli trafić na Denver i pewnie w tym roku też

a co to ma do rzeczy? nie o tym był mój post, ale oczywiscie lepiej się do niczego nie odnieść tylko zmienić temat

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Twój wpis o tym że Denver skończy jako 10 mam traktować poważnie to co mam napisać. Że bzdury piszesz. To tak bzdury piszesz. Denver nie skończy na 10 i nie wiem na którym skończą i ja bym nie ustawiał sobie porażek by wcelować właśnie w Denver co sugerował Mirwir. A terminarz mają ciężki choć Bucks bez Giannisa to dar od losu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no rzeczywiście, bo Twoj wpis wiele wyjaśnił skoro w dwóch akapitach zaprzeczas sam sobie

z 10tym miejscem chciałem sie dostosować do Twojego poziomu, co chyba sie Tobie nawet spodobało, bo znowu nic nieznaczącego pierda wysłałeś

10 minut temu, ely3 napisał:

A terminarz mają ciężki choć Bucks bez Giannisa to dar od losu

dar od losu mielismy też jak ich pyknęlismy na wyjeździe w b2b, albo jak w 7miu wygrywalismy w SLC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Rockets leje kto chce, a tak słabego Hardena nie pamiętam bym kiedykolwiek widział w koszulce Rockets. Tu musi pójść jakaś przerwa nawet kosztem odpuszczenia HCA.

#TeoriaSpiskowa #TematDlaUwagi  

W pamiętnym wywiadzie dla ESPN, gdzie pozwolił sobie wbić szpilkę w Giannisa, Rachel Nichols zapytała go o coś jeszcze, co zostało przemilczane przez akcję z Grekiem. Zapytała go, gdzie by umieścił samego siebie w rankingu najlepszych graczy w lidze, na co Harden bez drgnięcia powieki powiedział, że jest najlepszy. Co innego maił powiedzieć, nie? Każdy gracz by powiedział, że jest nr 1.

Wywiad ukazał się 28 lutego. Od tego czasu broda trafia 20% za 3 przy prawie 12 próbach na mecz i ze średnio 35 pkt zjechał do 25 pkt na mecz. 

Koszykarscy bogowie go dojechali za te buńczuczne słowa :)

Wywiad poniżej, a pytanie o miejsce w rankingu od 3:20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no rzeczywiście, bo Twoj wpis wiele wyjaśnił skoro w dwóch akapitach zaprzeczas sam sobie

z 10tym miejscem chciałem sie dostosować do Twojego poziomu, co chyba sie Tobie nawet spodobało, bo znowu nic nieznaczącego pierda wysłałeś

dar od losu mielismy też jak ich pyknęlismy na wyjeździe w b2b, albo jak w 7miu wygrywalismy w SLC

Sam piszesz w wątku o Denver że mogą skończyć na 7 ale jak piszę że nie wiadomo na którym bo mają ciężko to zaczynasz dziwne wtręty ad personam. Słabiutko. Sam sobie przeczysz. W odróżnieniu ode mnie bo jakoś sprzeczności mi nie udowodniłeś. Co najwyżej swój syndrom oblężonej twierdzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ely3 napisał:

Sam piszesz w wątku o Denver że mogą skończyć na 7

jak się nie ogarną, ale tego nie zakładam, po prostu jest chwilowy kryzys jak zazwyczaj bywa w marcu, skoro usprawiedliwiasz Rox to czemu nie jesteś konsekwentny? w pierwszym poście Ci to napisałem, ale oczywiście lepiej pisać o syndromach

jak przynajmniej nie znikam z forum gdy moja drużyna daje dupy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i pokazujesz niezrozumienie sytuacji. Mirwir napisał że Houston celują w Denver a ja się zapytałem na którym wg niego skończą biorąc pod uwagę terminarz. A Ty wjeżdżasz z jakimiś dziwnymi postami . Ja nie wiem na którym skończą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak przynajmniej nie znikam z forum gdy moja drużyna daje dupy

no niestety

momentami jest Cię nawet za dużo (np w tym wątku)

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, rw30 napisał:

no niestety

momentami jest Cię nawet za dużo (tak jak w tym wątku)

no niestety, na szczęście Ty nie decydujesz gdzie, ile i o czym mogę pisać, ja Cb jakoś z tematu Denver nie wypraszałem

takiego hejterka jeszcze nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

tak sobie myślę, może dlatego że ja pisałem w nim o Denver, a Ty w temacie o houston piszesz o Denver? i to w dodatku nie w temacie w którym Denver zostało tu wspomniane, tylko z czapy coś?

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

takiego hejterka jeszcze nie miałem

image.jpeg.325dfeb266dcea63d91c68754c6b5640.jpeg

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, ely3 napisał:

No i pokazujesz niezrozumienie sytuacji. Mirwir napisał że Houston celują w Denver a ja się zapytałem na którym wg niego skończą biorąc pod uwagę terminarz. A Ty wjeżdżasz z jakimiś dziwnymi postami . Ja nie wiem na którym skończą

Tamten post jasno sugerował, że Nuggets zaczną się obsuwać, w końcu wspomniałeś o terminarzu. Napisałem, że Nuggets co rok są lekceważeni i podałem przykłady winów z silnymi ekipami, w odpowiedzi dostaje post nie odnoszący się  w żaden sposób do mojego. Potem się dziwisz, że dyskusja wygląda jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ely3 napisał:

i ja bym nie ustawiał sobie porażek by wcelować właśnie w Denver

Wiadomo, że Denver i Utah to marzenie wszystkich w 1R z miejsc 2-7, więc pewnie na siebie wpadną:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, rw30 napisał:

tak sobie myślę, może dlatego że ja pisałem w nim o Denver, a Ty w temacie o houston piszesz o Denver? 

nie ja zacząłem temat Denver, dobrze to zresztą wiesz

zresztą pośrednio rozmowa dotyczy tego na kogo Hou może lub chce trafić, szkoda, że Ci to trzeba tłumaczyć, ale po starej znajomości masz to za free

1 minutę temu, january napisał:

Wiadomo, że Denver i Utah to marzenie wszystkich w 1R z miejsc 2-7, więc pewnie na siebie wpadną:)

Nowe Thunder już sobie taką markę wyrobiło w PO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rw nie wypominalbym nikomu pisania o innej druzynie w innym temacie bo w nba juz tak jest ze to wszystko sie naklada, takze obaj zluzujcie

LBS po prostu nie moze przyjac tego ze wszyscy uwazaja Nuggets za ovverrated i tak jak wyzej bylo pisane kazdy chce ich dostac

ale sa ovverrated i kazdy chce ich dostac

takie sa fakty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kubbas napisał:

LBS po prostu nie moze przyjac tego ze wszyscy uwazaja

Skoro on tak nie uwaza to moze ze 100% pewnoscia stwierdzic FAKT, ze nie 'wszyscy' tak uwazaja lol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nowe Thunder już sobie taką markę wyrobiło w PO?

Wkurzający są strasznie z tym CP3, przecież sam widziałeś ostatnio jak kręcił Jokiciem na picku jak wielką galaretką :) 

*to nie hejt na Joka, po prostu CP3 gra kosmiczny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, julekstep napisał:

Skoro on tak nie uwaza to moze ze 100% pewnoscia stwierdzic FAKT, ze nie 'wszyscy' tak uwazaja lol.

jestem jak Zarzeczny, zostanę doceniony dopiero po śmierci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.