Skocz do zawartości
rw30

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

• Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

fakty mogą być też takie, że to gra się zmieniła dlatego nie ma w niej miejsca dla Okafora tak jak kiedyś dla Big Ala 

mnie to tam zwisa chodzi mi tylko o drogę jego "awansu" z sf na c :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, elwariato napisał:

mnie to tam zwisa chodzi mi tylko o drogę jego "awansu" z sf na c :P

aha, no to stało się to najpierw poprzez brak klasowego zmiennika dla Capeli, a potem przez wymianę Clinta i braku zamiennika dla niego

Tucker na C w ogóle nie grał praktycznie, do tego sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Houston od miesiąca wywołują u mnie mocny zgrzyt. Właśnie podpisali z Jeffem Greenem, który nie gra od 2 miesięcy i Carollem, który podobny czas jest nieaktywny. A że jeszcze mają na stanie Bruno to wyglądają teraz jak złomiarze. Te piątki z Tuckerem na centrze ostatnio w obronie też nie wyglądają tak super. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ely3 napisał:

Houston od miesiąca wywołują u mnie mocny zgrzyt. Właśnie podpisali z Jeffem Greenem, który nie gra od 2 miesięcy i Carollem, który podobny czas jest nieaktywny. A że jeszcze mają na stanie Bruno to wyglądają teraz jak złomiarze. Te piątki z Tuckerem na centrze ostatnio w obronie też nie wyglądają tak super. 

Tylko od miesiąca?

Co do bycia złomiarzami to masz racje to dziwne, że po trade deadline i nie podpisali kogoś z topu za minimum.

Liczba Green-ów musi się zgadzać.

Będę z utęsknieniem wypatrywał revenge game vs Jazz gdzie Green pewnie będzie miał 8/10 i 6/7 za 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już niedługo jakby co. Może dlatego go podpisali bo liczą na ostry wkurw i super mecz. 

No wiesz Marvin to był lepszy kąsek niż to co podpisali. A Jeff jest dostępny od świąt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ely3 napisał:

Houston od miesiąca wywołują u mnie mocny zgrzyt. 

mam raczej wrażenie że od paru sezonów. Choć z wcześniejszych jakoś Cię  nie kojarzę, ale w obecnym wpisujesz się w tym wątku tylko wtedy, jak masz okazję się do czegoś przy***ać (słusznie czy nie słusznie - nieważne)

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzednich sezonach Houston robiło dobre ruchy. Dobre wymiany. Dobre drafty. Ale ogólnie to broniłem tu wymiany za Russella choć nie przewidywałem, że Paul może w zdrowiu grać taki sezon. Niemniej wciąż uważam, że tamta wymiana nie byla zła. Raczej potem Morey stracił czucie. Po prostu nie wiem po co im tacy gracze jak Caroll czy Jeff nie grający od Świąt i będący bez formy. To już lepiej ryzykować z kimś G ligi lub niedraftowanych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ely3 napisał:

W poprzednich sezonach Houston robiło dobre ruchy. Dobre wymiany. Dobre drafty. Ale ogólnie to broniłem tu wymiany za Russella choć nie przewidywałem, że Paul może w zdrowiu grać taki sezon. Niemniej wciąż uważam, że tamta wymiana nie byla zła. Raczej potem Morey stracił czucie. Po prostu nie wiem po co im tacy gracze jak Caroll czy Jeff nie grający od Świąt i będący bez formy. To już lepiej ryzykować z kimś G ligi lub niedraftowanych

Tylko Paul gdyby został w Houston nie zagrałby takiego sezonu jak gra w OKC, bo w 4Q piłkę miałby Harden, a nie Paul.

Weteran vs ktoś z G ligi/niedraftowany.  W obu przypadkach mamy ryzyko, tylko w przypadku weterana mniejsze. House (zawodnik podchodzący pod ktoś z G-ligi /niedraftowany) w poprzednim sezonie grał super RS, PO go przerosło.

Od jakiegoś czasu jedziesz po Morey i używasz do tego argumentów jak Ci pasują. Np porównujesz podpisany przedłużenie Gordona vs O'neal. Tylko Gordon to inny kaliber gracza raczej powinieneś porównywać kontrakt Housa vs kontrakt O'Neala.

Green/Carroll może odpalą może nie klasyczny przykład z zawodników rynku buyoutu. Houston przecież nie rzuciło im kasy jak Heat dla Andre.

A co do Marvina to jednak zawodnik decyduje gdzie podpisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ely3

akurat zupełnie nie chodzi mi o ocenę tych ruchów, tylko że po prostu zawsze jak Ty się tu wpisujesz to jest jakieś zrzędzenie.  zawsze.

I jakoś nie mam zamiaru  Ci tego zabronić (zwłaszcza że sam często Rakiety krytykuję), ale skomentować mogę. 

a co do samych ruchów to tak to już w Rockets jest, że sam Harden, a ostatnio jeszcze dodatkowo Westbrook, generują sporo wolnego miejsca na obwodzie, i ktokolwiek z jakąś trójką i nadający się do switch-all defense może w Houston dostać jakies tam minuty, trochę się podpromować i za rok jechać gdzieś indziej podpisać za lepszą kasę. Spytajcie G. Greena który był poza ligą a zagrał 2 jakie takie sezony i cośtam odłożył na konto, spytajcie B-Maca który ma w tym roku prawie 10ppg więcej niż rok temu w żenujących Kings, i znalazło by się paru jeszcze pewnie.

Choć nie, nie uważam ani J. Greena ani Carrola za jakichś studów, niestety

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzieliście jak Westbrook prawie pobił cało ławkę Warriorsów? Wystarczyło jego spojrzenie, a cali się trzęśli ze strachu. Siła razy przemoc! Szacunek na dzielni!!!  Młodym na minimalnych kontraktach trzeba pokazać gdzie ich miejsce!!!!!!👹☠️🦈

normalnie k**** debil. To były jego, bodajże 14. i 15. techniki. W takim meczu 🙈

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, rw30 napisał:

widzieliście jak Westbrook prawie pobił cało ławkę Warriorsów? Wystarczyło jego spojrzenie, a cali się trzęśli ze strachu. Siła razy przemoc! Szacunek na dzielni!!!  Młodym na minimalnych kontraktach trzeba pokazać gdzie ich miejsce!!!!!!👹☠️🦈

normalnie k**** debil. To były jego, bodajże 14. i 15. techniki. W takim meczu 🙈

jak zajebisty byl klay w tej sytuacji haha

ciekawe co mowil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Kubbas napisał:

jak zajebisty byl klay w tej sytuacji haha

ciekawe co mowil

Ciekawe co robił Westbrook przy +40 na 6 minut do końca meczu na parkiecie, jak w b2b grać nie może:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Ciekawe co robił Westbrook przy +40 na 6 minut do końca meczu na parkiecie, jak w b2b grać nie może:) 

Bo Houston nie gra jutro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ely3 napisał:

Bo Houston nie gra jutro?

Wiem, że nie grają jutro, ale skoro muszą go oszczędzać z powodu jego stanu zdrowia, to po co gra przy takim wyniku w końcówce meczu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Houston ma Johna Lucasa w sztabie od mental problem playazz? Bliskie relacje z RW świadczą ze jest pod opieka tego asystenta od zadań specjalnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, rw30 napisał:

Mnie najbardziej ucieszyło, że na ławce Rockets odnalazł się dziadek Thorina Dębowej Tarczy, Thror (zarazem ojciec Thraina Drugiego). Parafrazując mistrza komentarza, sam Tolkien by tego nie wymyślił. 

Screenshot_20200221_163323.jpg

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, fluber napisał:

D'Antoni tak rotuje graczami i koniec, nie pytaj się mnie dlaczego. Zobacz 10 dowolnych winów Rockets na przestrzeni ostatnich 2 sezonów 20+ punktami, jestem pewny że Harden gra w nich średnio min 30 minut, a pewnie z 32-33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten krasnolud coś mnie zainspirował. Wiedziałem, że gdzieś jeszcze go widziałem. Wszak to słynny alfons m.in. Salmy Hayek. 

Screenshot_20200221_213255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kubbas napisał:

ciekawe co mowil

"Szkoda, że nie byłeś taki mocny w 6 meczu finału konferencji w 2016?" 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo:

"Show the ring"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.