Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Ludzie masowo wypełniają ten dokument i wysyłają mi na maila. Kilku osób z forum nie mogę się doliczyć 😏

 

To jakaś sugestia, że powinienem też Ci wysłać?

Nie wydaje mi się, żebym jakoś specjalnie jechał po Melo za jego pobyt w Houston.

PTB złapało Houston na drugim spotkaniu b2b, a te ostatnio średnio wychodzą Rox. Harden bez energii, co niestety przekłada się na cały zespół. Fajne spotkanie Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że temat był przerabiany masowo, ale jako że pan Westbrook dostarcza kolejnej pożywki to czemu nie skorzystać? Gość dostał przeokrutny wpier*ol w prawdopodobnie najważniejszej serii PO swojego życia, został zjedzony, wysrany i zwymiotowany po wielokroć przez Lillarda, skompromitował się jako koszykarz i lider. Uciekł po wszystkim z tonącego statku, wiele zapowiada, że zatopi kolejnego Titanica, nie minęło dobre pół sezonu, w rubryce achievmentów wciąż tylko jedna pozycja: najniższe IQ w lidze, a ten szczeka jak by co najmniej było po 3-peacie...

No człowiek-LOL. Zaprawde mowie Wam; kiedyś będą udowadniać dzięki specjalistycznym badaniom, że człowiek może mieć IQ chodnika.

PS. Mega propsuje Lillarda za jego "odpowiedź". Klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kore napisał:
 

PS. Mega propsuje Lillarda za jego "odpowiedź". Klasa!

a co mu odpowiedział? 

 

a ogólnie to tak, głupi jest strasznie,  dla mnie to sytuacja jak z tym kuzynem spotkanym na weselu z którego fajnie się śmiało jak się go oglądało na filmikach z innych imprez jak ludzi wkurwiał etc. ale jak już się wylądowało z nim na jednej imprezie to trzeba próbować ją jakoś dowieźć do końca, czy się jego zachowanie podoba czy nie i to nawet jeśli wolałoby się by w ogóle nie został zaproszony.

 

Co do Hardea to meczu z PTB nie widziałem, ale widziałem ten wczoraj z Memphis, jak chodzi o poziom energii to wyglądał ok, ale Memphis miało sporo ludzi by go dobrze bronić, rzut z daleka nie siedział, z bliska go zniechęcili dobrą obroną... tu z PTB chyba jakieś podwajanie było czy coś, bo widzę tylko 12 FGA. A Russ grął dobrze bo nie wystąpił dzień wcześniej z Memphis właśnie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Tak sadzić się przy takim wyniku średnio wypada 

to wg. tzw. common sense

Russel Westbrook od wielu lat pokazuje, że z tzw. common sense nie chce mieć nic wspólnego, i co mu zrobisz. Pozostaje szanować za upór, [? chyba robię dobrą minę do złe c***owej gry] i naprawdę, dużo łatwiej z takimi ludźmi  sympatyzować gdy nie grają w Twojej drużynie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rw30 napisał:

 tu z PTB chyba jakieś podwajanie było czy coś, bo widzę tylko 12 FGA.

Część meczu podwajali go zaraz za połową (w sumie jeśli ktoś zastanawia się jak wyglądałaby NBA z rzutem za 4 punkty, to wydaje mi się, że mniej więcej tak). Co robili przez resztę meczu, to ciężko powiedzieć, bo trudno to było w ogóle uchwycić - JVG sprzeczał się sam ze sobą czy to jest "triangle nad two" czy może "diamond and one". Ogólnie jakieś insanity.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdolę, przecież gdyby Houston miało  jakiegokolwiek sensownego drugiego ballhnaldera (a nie takiego, od którego się pomaga!!!! ojp!!!!! nie wierzę w to co widzę, nie wierzę w to co piszę), przy stosowaniu tego typu obrony przez przeciwnika, mecze powinny się kończyć +20 dla Rockets. 

Jak myślicie, ten Morey jak patrzy jak przeciwnicy pomagają 'od' Westbrooka, to co sobie o tym wszystkim myśli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kore napisał:

Gdyby wygrywali to bym jeszcze mógł zrozumieć takie  szczekanie, ale nie kiedy dostajesz 14 punktami w plecy. Najlepsze jest to, że po tym wszystkim spudłował wolnego. 🤦‍♂️

Swoją drogą kuźde jak oglądam takie coś a dodatkowo jeszcze czytam, że Płaskoziemca, który ledwie wrócił do gry już publicznie opierdziela kolegów z drużyny to chciałbym tych dwóch dzbanów zobaczyć w jednej drużynie, najlepiej w cyrkowej trupie zwanej Knicks (wybacz Przemek).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał:

ja pierdolę, przecież gdyby Houston miało  jakiegokolwiek sensownego drugiego ballhnaldera (a nie takiego, od którego się pomaga!!!! ojp!!!!! nie wierzę w to co widzę, nie wierzę w to co piszę), przy stosowaniu tego typu obrony przez przeciwnika, mecze powinny się kończyć +20 dla Rockets. 

Jak myślicie, ten Morey jak patrzy jak przeciwnicy pomagają 'od' Westbrooka, to co sobie o tym wszystkim myśli? 

Za ostatni miesiac russell westbrook ma zdecydowanie najlepszy net rating w rockets:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.