Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook jest fatalny, damn. 39% z gry, 21% za trzy, 74% ft. Jest minusowy w ataku, TS na poziomie 47%.

A przypominam, że niektórzy przed sezonem pisali, że Westbrook to minimum TOP20 (w tym i Ty panie @Eld). 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, eF. napisał:

Westbrook jest fatalny, damn. 39% z gry, 21% za trzy, 74% ft. Jest minusowy w ataku, TS na poziomie 47%.

A przypominam, że niektórzy przed sezonem pisali, że Westbrook to minimum TOP20 (w tym i Ty panie @Eld). 😀

Dobrze, że zaznaczyłeś "przed sezonem" bo już bym musiał jechać tutaj z Tobą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir

Lol, czemu miałbym być wkurwiony na świat? Stwierdziłem tylko fakt, że RW0 w tym sezonie to rak. Tylko czy kogoś to bardzo dziwi? Rockets tym ruchem sami się wykluczyli z walki o mistrzostwo. Nie mówię, że przed tym ruchem mieliby o wiele większe szanse, ale na pewno mogliby o tym myśleć. A tak skończy się na drugiej rundzie zapewne. Choć i o to może być ciężko, bo jednak Nuggets czy Mavericks wyglądają lepiej. Jeżeli Westbrook robi w RS te 47%TS, to jak to będzie w PO? Już w poprzednim sezonie udowodnił, że jest po prostu overrated as fck.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

@Mirwir

Lol, czemu miałbym być wkurwiony na świat? Stwierdziłem tylko fakt, że RW0 w tym sezonie to rak. Tylko czy kogoś to bardzo dziwi? Rockets tym ruchem sami się wykluczyli z walki o mistrzostwo. Nie mówię, że przed tym ruchem mieliby o wiele większe szanse, ale na pewno mogliby o tym myśleć. A tak skończy się na drugiej rundzie zapewne. Choć i o to może być ciężko, bo jednak Nuggets czy Mavericks wyglądają lepiej. Jeżeli Westbrook robi w RS te 47%TS, to jak to będzie w PO? Już w poprzednim sezonie udowodnił, że jest po prostu overrated as fck.  :)

Pisałem o wkurzeniu, a Ty używasz stopnia wyższego, może jest coś na rzeczy.

Wykluczyli? A co są już bez szans na PO? Do kwietnia daleko. Dodatni bilans. O co chodzi? Jak trochę się spięli to z ostatniego miejsca w obronie są chyba w środku stawki.

CP3 i Westbrook to inni zawodnicy. Mają swoje zalety i wady. CP3 generalnie gra podobnie do Hardena, klepie, klepie, klepie poda albo iso. Westbrook ma w sobie ten pierwiastek szaleństwa i nie wiesz co zrobi. Rzuci cegłę czy nie. I Houston zyskali na tym co nie są tak przewidywalni w ataku. To, że staty są słabe bywa, w końcu bardzo duża zmiana.

Mamy początek grudnia i Nuggets wyglądają lepiej, bo mają lepszy bilans? Denver są względnie zdrowi, a w Houston trochę tych kontuzji było.

Luca ciągnie Dallas tak jak Hardenowi zdarzało się ciągnąć Houston. Czy Dallas tak wygląda super jeśli popatrzymy od pierwszego po Luce i kolejnych, nie jestem taki pewien.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirwir napisał:

Dziękuje dla kolegów @eF. i @BMF za empatie.

Zespół ma dodatni bilans, ostatnio wygrał z mistrzami NBA, a to taka troska.

 

eno weź

tzn ja też się cieszę że mają dodatni bilans i że wygrali z mistrzami NBA, i nie zabraniam tego nikomu z fanów Houston , ale z drugiej strony to oczekiwałem że będą mieli dodatni bilans, a ci mistrzowie NBA są nieco osłabieni.  

A ostatnio jak mieli serię trudnych meczów, Clipps / Nuggets / ktośt... chyba Mavs to dostali 3x wpierdol. Z drugiej strony zgadzam się z tym co pisze Fluber, żeby dać im więcej czasu, i że w ogóle to dopiero początek grudnia, no ale ten Westbrook mocno wszystkich martwi.

Westbrook jest straszny, ojp, zwłaszcza to wychodzi w tych meczach gdzie Harden jest podwajany i Westbrook ma sporo piłki w rękach. Zabiło mnie jak wczoraj po którejśtam nieudanej akcji, gdzie w końcu trafił, było gdzieś z 1:40 do końca i fajna przewaga, jakieś +8 czy +10  ale mecz daleki od rozstrzygnięcia a ten nagle wielkie napinki po zdobytym koszu. 10 years veteran, omatko. Tak na chwilę obecną to wygląda że najlepiej by było go zbenchować i powiedzieć mu tak jak kiedyś jedna dziewczyna powiedziała mojemu kumplowi 'słuchaj, dziękuję ci za poświęcony czas, ale chyba nic z tego nie będzie'. Oczywiście long term to kiepskie rozwiązanie.

 

p.s. właśnie sprawdziłem że Westbrook miał +7 za ten mecz wczorajszy. omfg, z gry wydawało mi się że -20

7/27, no i jeszcze 2 straty i miałby quadruple double 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RW rok temu już wyglądał jakby go dopadł ojciec czas i jego atletyzm odszedł w siną dal. Teraz wygląda jakby stracił cały swój atletyzm . On zawsze miał problem jeśli nie zdobył pkt w pierwszych 7 sekundach akcji. Wygląda to bardzo źle i szczerze to nie przewidziałem aż takiej obsuwy. Fizycznie wygląda to źle. Rockets podjęli ryzyko bo nie chcieli mieć starzejącego się Paula który nie rozumie ,że jest stary i próbuje rządzić więc trafili na RW który się brzydko zestarzał ale też niestety tego nie rozumie. Jedyny plus tej zamiany ,że nie ustawia HArdena i nie mówi tamtemu jak ma grać

Poza tym to same jednak kiepsko to wygląda. Rockets przez najblizsze 3 lata chyba nie są w stanie zmienić struktury tej drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:

Ładnie Morey z Hardenem zaorali Rockets, ale tak jak zawsze piszę - nie ma wybitnych GM-ów, są tylko tacy, którzy w pewnym momencie dostają dobre okazje.

Podobnie w przypadku trenerow.

Wiekoszsc graczy gdziekolwiek by nie trafila mialaby miec wiecej podobne kariery.

Takie minimum dla Duncana to pewno kariera ala Barkley czy Malone.

Prawie kazdy coach czy GM ktory wyladuje/wyladowal w NYK jest skazany na niepowodzenie, chyba ze fartem trafi sie jakis Doncic.

Bardzo bym chcial tam Masajego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

Zabiło mnie jak wczoraj po którejśtam nieudanej akcji, gdzie w końcu trafił, było gdzieś z 1:40 do końca i fajna przewaga, jakieś +8 czy +10  ale mecz daleki od rozstrzygnięcia a ten nagle wielkie napinki po zdobytym koszu.

Tez mnie ta akcja rozjebala, zwlaszcza ze wpierdolil sie na pale w gasola i wyrzucil losowo pilke w strone kosza, ktora ta szczesliwie wpadla.

Polecam innym te akcje, w 3minucie ponizszego video:

 

Natomiast mega mi sie podoba gra Tuckera i Austina Riversa.

Ten drugi gra niesamowice madrze. Wczoraj zdaje sie byl pewny challangu na vanflecie dzieki czemi nie dostal 3ft.

Lub akcja gdzie jest wide open 3, robi fake, obroncy gdzies leci, ma juz idealnie open 3, sklada sie do rzutu ale widzi takzego wolnego Hardena i do niego oddal pilke, co skonczylo sie trojka brodacza.

 

Props dla raps za taktyke obronna na Hardena, ale mega minus za to jak olali zbiore.

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu był gorszy bilans ale tam przecież była kombinacja Melo+MCW / zawieszenie Paula / kontuzja Hardena / kontuzja CP3. 

Jak dostali House'a i Riversa + obaj byli zdrowi (Paul i Harden) to Rockets chyba mieli pace na jakieś 65W jak nie lepiej

Ogółem Rockets byli dojebaną ekipa, w 16-17 gdy grali obaj liderzy to oni mieli przecież najlepszy SRS od jakiś 20 lat, w 18-19 po ASG chyba najlepszy team na zachodzie

No ale mieli pecha z tymi Warriors (kontuzja/sędziowanie/hot streak warriors bez Duranta) więc uznali że trzeba wszytsko jebnac i wykluczyć się z walki o mistrzostwo na dobre

 

Z Paulem, który teraz jest pewnie tyle co ot. Bardzo dobrym starterem to Rockets może i nawet byliby faworytami do tytułu, bo tam praktycznie większych wad w tej ekipie przez ostatnie 2 lata nie bylo

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.