Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ttr napisał:

Houston miało fajny comeback, ale Westbrook zmissował wide open layup na 114-111 i Dallas znowu uciekło. Już pomijając ten jego chaos twórczy i to, że grzeje mu się beret to co stało się z jego jumperem ? Nigdy nie rzucał wybitnie no, ale na jakimś akceptowalnym poziomie jednak, a tu od 2 lat ceglarnia niesamowita.

Ja wiem, że RW0 jest słaby w tym RS, bo taka prawda, ale Harden (2/15 za trzy) grał chyba jeszcze gorzej. A tak poza tym to Doncić > Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

czemu te mecze tak wcześnie dzisiaj?

już nie powiem że zepsuliście mi oglądanie meczu, bo chciałem jutro obejrzeć, pewnie już odpusczę

Sorry zią. Wynegocjuj jakiś spoiler tag na forum od administracji to się uniknie takich sytuacji.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie coś mi sie pokiełbasiło, nevermind. Z reguły jednak te niedzielne mecze dla Europy to east coast (mniejsza różnica czasu), a przynajmniej tak było jak oglądałem je jeszce na żywo (czyli ostatnio to gdzieś w 2005 :P z ludźmi ze starego forum e-basketu w tej pizzeri we Wro koło akademii ekonomicznej)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy komentarz pod filmem:

The 13 highest-scoring games of 2019:

1. James Harden: 61

2. James Harden: 61

3. James Harden: 60

4. Damian Lillard: 60

5. James Harden: 59

6. Devin Booker: 59

7. James Harden: 58

8. James Harden: 58

9. James Harden: 57

10. James Harden: 57

11. James Harden: 57

12. James Harden: 56

13. James Harden: 54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden zagrał kosmos. Fajnie się wstrzelił w bardzo słabych Hawks, którzy generalnie mają problem z obroną, a dodatkowo byli b2b po OT. W pierwszych dwóch kwartach próbowali podwajać go. Efekt był taki, że zdobył 31 punktów.  W 3Q w pewnym momencie próbowali bronić go w trzech by nie zdobył w sumie 60 punktów, nie udało się. Po 3Q 127-73 śmiechowy wynik.

Harden i Houston coraz lepiej wychodzą z tego podwajania. James jest jak Borg potrzebował trochę czasu i zaadoptował się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zadowolony z wyniku wiec nie wszyscy. 
edit bo widzę zdziwienie

spurs zaczęli bardzo słabo sezon ale tu po części wina Popa i jego rotacji gdzie ustawił skład bardzo słabo. Główne zarzuty:

DDR z braku laku przestawił na SF bo zakochany jest w Forbesie dobrym strzelcu ale mizernym obrońcy króremu niezależnie od formy daje S5 co może budzić uczucie niesprawiedliwości u innych 

seria porażek sprawiła ze zaczęły się rozmowy z PTB Pistons Kings i Miami co do oddania LMA i DDR co byłoby końcem ery popa i startem obudowy wokół Murray White Walker ewentualnie Puddle oraz tego co otrzymali by spurs w zamian w tym picki. W sumie tank i granie młodymi zbliżyłoby spurs to top loterii bo mogą mieć 3 picki pierwszorundowe. Nawet zakładany deal z pistons gdzie brany byłby kontuzjowany ale spadający Jackson wygenerowały w lutym wybór jeszcze ekstra gdyby na raty to robić. 
wiec obecnie spurs i tak to słaby zespół a przypadkowe wygrane raczej przeszkadzają niż pomagają. Kazda wygrana to walka o PO i ograniczenie młodych. A młodzi potrzebują czasu gry który pop daje Millsowi Gayowi Belli i Gwiazdom. Stad niezadowolenie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Zastanawia mnie, jak się czuje Russ po takim meczu, gdzie w 30 rzutach robi tyle samo punktów, co Rivers w 8. Rusza go to choć trochę, czy ma absolutnie wyjeb... 🤔 

A to jakas nowosc dla Westa? Triple Double weszlo, mimo ze mu Capela troche przeszkadzal ze zbiorkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.