Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tak sobie oglądałem meczyk HOU z SAS i stwierdzam, że RW to jest absolutnie niereformowalny gracz, mimo, że przez cały sezon stara się udowodnić zmianę mentalności i więcej team play. To jest tak zakorzenione w jego głowie, że jak tylko MDA nim nie steruje to złe nawyki z sekundy na sekundę wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak by nie wyszedł z tego run po finały, ale Harden to jest jednak postać tragiczna. 

Po odejściu z Thunder, jakby wyrzucić sezony z McHalem/przed prime/bez mocnej drugiej opcji/z kontuzjami kluczowego gracza - to w sumie zostaje ... ubiegłoroczny sezon, gdzie z Warriors sam Harden zagrał świetną indwidualnie serię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Pewnie i tak by nie wyszedł z tego run po finały, ale Harden to jest jednak postać tragiczna. 

Po odejściu z Thunder, jakby wyrzucić sezony z McHalem/przed prime/bez mocnej drugiej opcji/z kontuzjami kluczowego gracza - to w sumie zostaje ... ubiegłoroczny sezon, gdzie z Warriors sam Harden zagrał świetną indwidualnie serię. 

Yup, rok temu była szansa na kulnięcie all time great Warriors, to CP3 musiał zagrać najgorszą serię w karierze, poza ostatnim meczem. Nigdy mu tego nie wybaczę, że tak bardzo się nie pojawił. Nagle rok później gra najlepszy sezon od lat, bo w wieku 35 lat zrozumiał, że trzymanie diety jest ważne, nagle jest też zdrowy dzięki temu. Eh...

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koledzy napisali powyżej straszny pech, ten sezon (trochę popdobnie do poprzedniego) to dziwne jazdy na początku, ale potem Wesbrook zamknął buzie wszystkim jego krytykom (w tym mi) i wydawało się że idziemy na dobry run w PO, a tu ta kontuzja.

Nie wiem, nie oglądałem Thunder w tym roku za bardzo bo myślałem na początku że to fluke, a jak się okazało że nie to przyszedl hiatus a w bubble też chyba ani razu nie wiedziałem i po robocie, więc nie będę się mądrował. Rockets w ataku wyglądają biednie, ale jeśli Harden zagra kilka epickich meczy a  PJ Tucker, Roco & Jeff Green będą mieli dobrze wyregulowane celowniki (z czym, jak to u roles'ów, bywa u nich różnie), to może się uda zrobić z tego zaciętą serię. Ale jak w serii PO musisz liczyć na dobrą postawę Jeffa Greena to wiedz, że nie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.