Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no rzeczywiście, bo Twoj wpis wiele wyjaśnił skoro w dwóch akapitach zaprzeczas sam sobie

z 10tym miejscem chciałem sie dostosować do Twojego poziomu, co chyba sie Tobie nawet spodobało, bo znowu nic nieznaczącego pierda wysłałeś

 

dar od losu mielismy też jak ich pyknęlismy na wyjeździe w b2b, albo jak w 7miu wygrywalismy w SLC

Sam piszesz w wątku o Denver że mogą skończyć na 7 ale jak piszę że nie wiadomo na którym bo mają ciężko to zaczynasz dziwne wtręty ad personam. Słabiutko. Sam sobie przeczysz. W odróżnieniu ode mnie bo jakoś sprzeczności mi nie udowodniłeś. Co najwyżej swój syndrom oblężonej twierdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Sam piszesz w wątku o Denver że mogą skończyć na 7

jak się nie ogarną, ale tego nie zakładam, po prostu jest chwilowy kryzys jak zazwyczaj bywa w marcu, skoro usprawiedliwiasz Rox to czemu nie jesteś konsekwentny? w pierwszym poście Ci to napisałem, ale oczywiście lepiej pisać o syndromach

jak przynajmniej nie znikam z forum gdy moja drużyna daje dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pokazujesz niezrozumienie sytuacji. Mirwir napisał że Houston celują w Denver a ja się zapytałem na którym wg niego skończą biorąc pod uwagę terminarz. A Ty wjeżdżasz z jakimiś dziwnymi postami . Ja nie wiem na którym skończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, może dlatego że ja pisałem w nim o Denver, a Ty w temacie o houston piszesz o Denver? i to w dodatku nie w temacie w którym Denver zostało tu wspomniane, tylko z czapy coś?

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

takiego hejterka jeszcze nie miałem

image.jpeg.325dfeb266dcea63d91c68754c6b5640.jpeg

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ely3 napisał:

No i pokazujesz niezrozumienie sytuacji. Mirwir napisał że Houston celują w Denver a ja się zapytałem na którym wg niego skończą biorąc pod uwagę terminarz. A Ty wjeżdżasz z jakimiś dziwnymi postami . Ja nie wiem na którym skończą

Tamten post jasno sugerował, że Nuggets zaczną się obsuwać, w końcu wspomniałeś o terminarzu. Napisałem, że Nuggets co rok są lekceważeni i podałem przykłady winów z silnymi ekipami, w odpowiedzi dostaje post nie odnoszący się  w żaden sposób do mojego. Potem się dziwisz, że dyskusja wygląda jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

tak sobie myślę, może dlatego że ja pisałem w nim o Denver, a Ty w temacie o houston piszesz o Denver? 

nie ja zacząłem temat Denver, dobrze to zresztą wiesz

zresztą pośrednio rozmowa dotyczy tego na kogo Hou może lub chce trafić, szkoda, że Ci to trzeba tłumaczyć, ale po starej znajomości masz to za free

1 minutę temu, january napisał:

Wiadomo, że Denver i Utah to marzenie wszystkich w 1R z miejsc 2-7, więc pewnie na siebie wpadną:)

Nowe Thunder już sobie taką markę wyrobiło w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw nie wypominalbym nikomu pisania o innej druzynie w innym temacie bo w nba juz tak jest ze to wszystko sie naklada, takze obaj zluzujcie

LBS po prostu nie moze przyjac tego ze wszyscy uwazaja Nuggets za ovverrated i tak jak wyzej bylo pisane kazdy chce ich dostac

ale sa ovverrated i kazdy chce ich dostac

takie sa fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tamten post jasno sugerował, że Nuggets zaczną się obsuwać, w końcu wspomniałeś o terminarzu. Napisałem, że Nuggets co rok są lekceważeni i podałem przykłady winów z silnymi ekipami, w odpowiedzi dostaje post nie odnoszący się  w żaden sposób do mojego. Potem się dziwisz, że dyskusja wygląda jak wygląda.

Sam piszesz że za chwilę mogą skończyć na 7 ale jak ktoś inny napisze ,że mogą się obsunąć to usypujesz wały obronne i strzelasz z armaty? Wybacz ale nie kumam tej narracji. To w końcu Denver może się obsunąć w tej tabeli czy nie może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Sam piszesz że za chwilę mogą skończyć na 7 ale jak ktoś inny napisze ,że mogą się obsunąć

Człowieniu. Żeby skończyli na 7 musieliby skończyć sezon pewnie poniżej 0.500, to, że zdaje sobie sprawę, że taka szansa istnieje nie znaczy, ze w to wierzę, po prostu na zachodzie zrobiło się ciasno, ale nie z takich opresji wychodziliśmy. Wały to robisz Ty, ale w innym temacie, niemniej dzięki, ze potwierdziłeś moje przepuszczenia, jednak będziesz się musiał rozczarować. 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo brak ci argumentów to próbujesz ad personam

Ale powtórzę pytanie dość proste

To wg Ciebie Denver moze się obsunąć w tabeli czy nei może. I kiedy pisałeś o 7 miejscu to tak naprawdę myślałeś ,ze zostaną na drugim?  Tylko ściemniałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

To wg Ciebie Denver moze się obsunąć w tabeli czy nei może. I kiedy pisałeś o 7 miejscu to tak naprawdę myślałeś ,ze zostaną na drugim?  Tylko ściemniałeś

Przeciez dokładnie napisałem co myslałem, gdybym bał się 7 seedu to w pierwszym poście nie napisałbym kogo pokonalismy. I jakie ad personam, Ty mozesz sobie pisać o syndromach i wszystko jest ok, nie chcę bawić się w te Twoje gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sancho napisał:

Dlaczego houston jest wyżej niż Oklahoma mimo że mają tyle samo zwycięstw i porażek i houston 1:2 Oklahoma w bezp. Pojed.?

Nie wiem jak i gdzie patrzysz, ale na oficjalnej stronie nba.com OKC jest wyżej Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.