Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

Raptors obiecali mu już 4-letniego maxa, więc nie ma podstaw do opt-in.

IMO ma wszelkie podstawy - przy tej kontuzji za rok będzie miał identyczną wartość co teraz i wtedy bedzie mógł wziąć 4 lub 5 letniego maksa. To powoduje ze biorąc teraz opcję dostanie 32 mln + maks (4-5lat) a biorac maksa teraz raczej już po jego zakonczeniu nie dostanie 32 mln w rok (będzie miał efektywnie 35 lat i historię z Achillesem po 30. Plus maks za rok będzie trochę wyższy.

Wejście w opcję to jest optymalizacja zysków w obliczu poważnej kontuzji. Gdyby chciał mógłby jeszcze zrezygnować z opcji i wejść w 1+1 ale tego w bieżącej sytuacji nikt mu nie da i byłoby to z jego strony zwyczajnym ryzykiem wywołanym chciwością co raczej do niego nie pasuje.

Ja dałem Kyrie i Kawhi'a na na NIE.

Jesteśmy już dogadani na podpisanie maksymalnych kontraktów minutę po północy, więc trudno żebym znając plan oszukiwał wszystkich że nie wiem co zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wooden napisał:

IMO ma wszelkie podstawy - przy tej kontuzji za rok będzie miał identyczną wartość co teraz i wtedy bedzie mógł wziąć 4 lub 5 letniego maksa. To powoduje ze biorąc teraz opcję dostanie 32 mln + maks (4-5lat) a biorac maksa teraz raczej już po jego zakonczeniu nie dostanie 32 mln w rok (będzie miał efektywnie 35 lat i historię z Achillesem po 30. Plus maks za rok będzie trochę wyższy.

Wejście w opcję to jest optymalizacja zysków w obliczu poważnej kontuzji. Gdyby chciał mógłby jeszcze zrezygnować z opcji i wejść w 1+1 ale tego w bieżącej sytuacji nikt mu nie da i byłoby to z jego strony zwyczajnym ryzykiem wywołanym chciwością co raczej do niego nie pasuje.

Ja dałem Kyrie i Kawhi'a na na NIE.

Jesteśmy już dogadani na podpisanie maksymalnych kontraktów minutę po północy, więc trudno żebym znając plan oszukiwał wszystkich że nie wiem co zrobią.

Nie sądzę, żeby Durant chciał siedzieć bez sensu w przebudowujących się Łorjorz. Sam wyżej napisałeś, że chciwość do niego nie pasuje, a doszłaby jeszcze głupota, bo to sztab medyczny i zarząd Łorjorz jest odpowiedzialny za tą kontuzję. Dotychczasowy GM poniósł już odpowiedzialność i został zwolniony.

Durant zapewne będzie wolał przechodzić rehabilitacje pod okiem sztabu medycznego drużyny, z którą zwiąże się na najbliższe lata. 

 

C_M

Co Ty odjaniepawliłeś z tymi opcjami Irvinga i Leonarda?

Ignaś

Nawet jak brałby 1+1, to lepiej się wyoptować, bo ten nowy kontrakt i tak będzie wyższy. LeBron tak chociażby robił i Durant ostatnio zresztą też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze Leonard po mistrzu sam nie wie co robić stad taki głos wbrew innym 

jest to jednak sygnał ze podoba mu się w Nowym Jorku co było obietnica GM spurs wobec Leonarda ze zostanie oddany do porządanej destynacji aby wykazać ze klub dba nawet o graczy którzy z jakiś powodów odchodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Nie sądzę, żeby Durant chciał siedzieć bez sensu w przebudowujących się Łorjorz. Sam wyżej napisałeś, że chciwość do niego nie pasuje, a doszłaby jeszcze głupota, bo to sztab medyczny i zarząd Łorjorz jest odpowiedzialny za tą kontuzję. Dotychczasowy GM poniósł już odpowiedzialność i został zwolniony.

Durant zapewne będzie wolał przechodzić rehabilitacje pod okiem sztabu medycznego drużyny, z którą zwiąże się na najbliższe lata. 

 

C_M

Co Ty odjaniepawliłeś z tymi opcjami Irvinga i Leonarda?

Ignaś

Nawet jak brałby 1+1, to lepiej się wyoptować, bo ten nowy kontrakt i tak będzie wyższy. LeBron tak chociażby robił i Durant ostatnio zresztą też. 

A tak se chciałem zażartować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego glosowania w sprawie Cousinsa. Chlop nie gral caly rok, teraz stoi przed szansa zagrania calego sezonu, po okresie przygotowawczym,  w 60win zespole gdzie na 99% bedzie starterem. Rozumiem, ze czesc GMow chce go wyrwac po taniosci tego lata, ale jak glosujemy to powinnismy sie wczuc w sytuacje zawodnika, a nie swojego zespolu. 

Dla mnie to no brainer. Jestem na Tak

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Dla mnie też Cousins easy tak. Za dużo problemów zdrowotnych miał, fajna kasa, fajny team i za rok decyzja jaki hajs od Hornets przyjąć. Nie widzę teamu rzucającego mu obecnie więcej niż ma w Bux.

 

Sacramento i powrót do AD/DMC - dla mnie easy N w tym przypadku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu mówi się też o Knicks 1+1 za maxa, zatem zgadzam się z Qcinem i C_M.

Ciekawi mnie też kto da więcej niż 3mln$ Ennisowi i czy Tolliver faktycznie tak lubi podróżować, bo trafił do vice-mistrzów, a ma opinię świetnego gościa tworzącego atmosferę w szatni, zatem w przebudowujących się Łorjorz byłby jak znalazł i nie musiałby się po raz enty przeprowadzać gdzieś znów za minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.