Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

Może Cavs? :)

Mnie raczej chodzi o to ze jak dotad nikt sie nie odezwal ze planuje go podpisac wiec boje sie czy collisonowi nie zrobimy zaraz krzywdy odpuszczajac hajs

A 21/3 to jest jak 11/2 za rok mniej wiecej jesli wezmie. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collison był na każdym naszym FA od początku gry. Zawsze dostaje roczne kontrakty.

Od Bucks dostał 15/1, teraz niecałe 10mln.

Nie ma u Nas kultury dawania weteranom długich kontraktów, więc tutaj nic się nie zmieni. Nikt mu nie da kontraktu długiego. Jedyne co można rozważać to czy dostanie więcej za sezon.

Moim zdaniem wart jest więcej niż 10mln za sezon, ale z drugiej strony nie sądzę by ktoś mu tyle dał po opt-out. Rynek dobrymi PG jest przepełniony.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Mnie raczej chodzi o to ze jak dotad nikt sie nie odezwal ze planuje go podpisac wiec boje sie czy collisonowi nie zrobimy zaraz krzywdy odpuszczajac hajs

A 21/3 to jest jak 11/2 za rok mniej wiecej jesli wezmie. 

Myślę że nikt za bardzo nie chce zdradzać swoich planów transferowych. Ani planu B ani C niczym Bucks w zeszłe lato.

Jakiś przegrany z FA pewnie by mu tyle spokojnie zaproponował. Collison to solidny wyrobnik. Bez błysku ale bardzo solidny.

Takie Heat jak wtopi z jakimś rasowym PG może go obrać na cel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Co chyba potwierdza, że powinien zrezygnować z opcji i sam sobie wybrać drużynę 😀

Lub przemęczyć się grając po 20-24 min/mecz 1 sezon i skasować niemal 10 mln :) Ja ogólnie nie namawiam (jak zresztą wiesz), sam mam jakieś tam zdanie czy opcję by wziął czy nie ale każdą decyzję zaakceptuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

Co chyba potwierdza, że powinien zrezygnować z opcji i sam sobie wybrać drużynę 😀

Collison to raczej typ gracza, który powinien brać najwyższy roczny kontrakt. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś planuje dać mu więcej niż 10 milionów rocznie. Pomogłoby mi to w decyzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Collison to raczej typ gracza, który powinien brać najwyższy roczny kontrakt. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś planuje dać mu więcej niż 10 milionów rocznie. Pomogłoby mi to w decyzji. 

Pewnie Knicks jak im Irving zwieje.

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Collison to raczej typ gracza, który powinien brać najwyższy roczny kontrakt. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś planuje dać mu więcej niż 10 milionów rocznie. Pomogłoby mi to w decyzji. 

Wiesz dobrze, że nikt tego nie powie teraz, tak samo jak co do innych graczy.

Rubio miał dostać grubą kasę od Minesoty i co? Dostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.