Skocz do zawartości
Cris155s

beGM - player option [komentarze]

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się spora niespodzianka u Baynesa

Jestem lekko zaskoczony, bo myślę, że w realu się wyoptuje i dostanie coś koło 10 mln, bo C nie ma dużo w to offseason, ale ok - jestem gotowy na przyjęcie Baynesa z jego dość przyjemnym kontraktem ;)

@LAF - wydaje mi się, że wszystkie Twoje propozycje są po to, aby zatrzymać CP3 i Griffina za wszelką cenę ;) ja też chcę zatrzymać Hilla i Haywarda, ale bez przesady - są jasne, normalne reguły, a Ty wymyślasz jakieś "ułatwienia", które w zasadzie zatrzymają CP3 i Griffina, a tak naprawdę skomplikują wszystkim zasady... poza tym nie wiem, czy wiesz, ale jak się wpakujesz z nimi w długie kontrakty, to w zasadzie blokujesz sobie sporo możliwości, a sufit to raczej 2.runda PO i nic więcej - just sayin ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LAF - na pocieszenie spójrz ile i jakie drużyny będą mogły w ogóle złożyć maxa Paulowi. Ja się zastanawiam, ale czy mam szansę, że ,, Paul'' mnie wybierze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najgorszym przypadku ktoś powinien rzucić Baynesowi full MLE, a to i tak będzie dla Niego 2 mln więcej. Dla mnie opt out.

Gay to trudniejsza sprawa. W rzeczywistości mię ma tylu, aż tak bezczelnie tankujacych ekip. W RL może dostać nawet 20mln za sezon przy dwuletnim kontrakcie. U Nas szykuje się kompletnie inna rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mam pytanie: czy opinia drużyny, która posiada tego gracza z PO się liczy? Bo ja np. nie oceniałem pod względem dobra drużyny, tylko tak jak, wydaje mi się, zawodnik by zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo główny realny rywal na Cp3 czyli moje spurs weszli w dragica Wiec raczej odpada główne zagrożenie.

W naszej zabawie nie wejde w wyścig po Cp3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laf musi dac 4 letniego maxa minimum. Z prostej przyczyny. To my glosujemy. Jak wiekszosc zdecyduje ze kasa rzadzi to biora LAC bez mrugniecia. A tak to bedzie straszna niepewnosc jak zacznie kombinowac. Podobnie mam z Ibaka. Musze tak zrobic z oferta zeby sie nie przejechac ale na pewno wygrac glosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle ze może tez opisać koncept drużyny i starać się o wzmocnienia.

Wtedy dyskusja czy musi to być Max jest warta rozpatrzenia.

Ale ze to zabawa to odchodzi bynajmniej troska ze to nie są realne pieniądze.

Ja nie ukrywam ze w większości przypadków będę głosował za pozostaniem zawodników w macierzystym klubie.

Jeżeli tylko oferta będzie adekwatna a nie zaniżona aby zmieścić się w salary.

Są gracze którzy czekają na podwyżki stad min oddałem millsa i dedmona bo nie sadze aby spurs wyrównali wysokie oferty.

W głosowaniu mualem kłopot z gayem.

Kontuzja i super kontrakt w rok to jakieś konkretne pieniądze ale z drugiej strony szansa na ostatni spory kontrakt.

Dodatkowo odniosłem wrażenie ze rudy nie chce być w Kings jyz.

Brakuje mi panowie waszych wpisów o planach związanych z waszymi agentami.

Warto przy liście po dodać swój komentarz ze chciałbym przedłużyć lub zrzucić lub dać lepsza nowa ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W głosowaniu mualem kłopot z gayem.

Kontuzja i super kontrakt w rok to jakieś konkretne pieniądze ale z drugiej strony szansa na ostatni spory kontrakt.

Dodatkowo odniosłem wrażenie ze rudy nie chce być w Kings jyz.

Brakuje mi panowie waszych wpisów o planach związanych z waszymi agentami.

Warto przy liście po dodać swój komentarz ze chciałbym przedłużyć lub zrzucić lub dać lepsza nowa ofertę.

Ja uważam, że Gay mógłby wziąć coś typu 32/2 z PO po pierwszym roku i przede wszystkim sam chce się wyoptować i wybrać.

Moje plany dotyczące Haywarda i Baynesa? Haywarda oczywiście chcę zatrzymać, a Baynesa, jeśli kasy starczy i za rozsądną cenę, bo to tylko back-up na 10-15 min i nie zamierzam płacić dużo za C jak Dnc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dałem Baynesa na opt-in, bo centrzy (zwłaszcza Ci "klasyczni") są coraz mniej potrzebni w lidze, a czasem nawet i ograniczają drużynę. Baynes chyba nie ma takiej renomy żeby ryzykować 6,5 miliona. BTW ile w końcu ten kontrakt D Lee wynosi? 1,6 czy 2,3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wszędzie widzę 1,6 ale wchodzi nowe salary Wiec nie uwzględnia to może zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brednie. Dobry Center wciąż ma sporą wartość. Przeciętni centrzy na rocznej umowie potrafią dostać 10 mln za sezon. 6,4 to duże promo przy obecnym salary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaya możecie mi zostawić na rok, żaden problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laf daj maxa cp3, Blakowi i Reddickowi i na 90% trio u Ciebie zostanie ;-) Lakers i cp3 na tym etapie? January szkoda slotu ;-)

Redickowi jak już to raz.

Tak max dla Griffin'a i Paul'a to mowie jak jest na pewo dostaną ode mnie.

Zastanwiam się co począć z Redick'iem.

@LAF - wydaje mi się, że wszystkie Twoje propozycje są po to, aby zatrzymać CP3 i Griffina za wszelką cenę ;) ja też chcę zatrzymać Hilla i Haywarda, ale bez przesady - są jasne, normalne reguły, a Ty wymyślasz jakieś "ułatwienia", które w zasadzie zatrzymają CP3 i Griffina, a tak naprawdę skomplikują wszystkim zasady... poza tym nie wiem, czy wiesz, ale jak się wpakujesz z nimi w długie kontrakty, to w zasadzie blokujesz sobie sporo możliwości, a sufit to raczej 2.runda PO i nic więcej - just sayin ;)

GM Warriors też skorzystałby ;)

Laf musi dac 4 letniego maxa minimum. Z prostej przyczyny. To my glosujemy. Jak wiekszosc zdecyduje ze kasa rzadzi to biora LAC bez mrugniecia. A tak to bedzie straszna niepewnosc jak zacznie kombinowac. Podobnie mam z Ibaka. Musze tak zrobic z oferta zeby sie nie przejechac ale na pewno wygrac glosowanie.

Max dla Paul'a to 205/5 zaś dla Griffin'a to 175/5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na czym tu korzystać? Nie głosujemy odejścia z organizacji tylko podjęcie klauzuli w kontrakcie. Patrz, proceduralnie i łopatologicznie:

Paul, Hayward, Durant, Griffin etc. mają ostatni rok kontraktu, z którego mogą zrezygnować. Podpisywali swoje maxy na innych warunkach CBA, gdzie kasa do podziału była sporo mniejsza. 101 % szans, że wszyscy odstępują od tego ostatniego roku, bo czeka na nich inny maksik, a nawet jak nie max w dosłownym rozumieniu co do centa to i tak więcej Benjaminów. (WIĘKSZA KASA, ryzyko kontuzji, a więc pewna kasa w razie co). To, że LAC, GSW czy UTA powiedzą "słuchaj, dostajesz maxa dzieciaku" oznacza jedynie tyle, że są w grze na wolnym rynku o ich podpisy. Deklaracja zaoferowania maksymalnego kontraktu nijak ma się do tego, że najpierw gracz musi wyoptować i dopiero podpisuje nową umowę. I to jest przedmiotem głosowania.

W drugim etapie dopiero masz zestawienie ofert i korzyści płynących z gry w organizacji X Y i Z.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M.Barnes (MIN) 6,4m (nie głosuję, bo nigdzie nie widzę jego PO)

Barnes w realu został zwolniony i wystretchowany ale u nas nie a zatem głosujemy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Barnes w realu został zwolniony i wystretchowany ale u nas nie a zatem głosujemy

Rozumiem. Już poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BTW ile w końcu ten kontrakt D Lee wynosi? 1,6 czy 2,3?

Ja wszędzie widzę 1,6 ale wchodzi nowe salary Wiec nie uwzględnia to może zmian.

Na basketballinsiders.com i spotrac.com Lee ma opcję 2,3 mln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już 20 głosów mamy, emocje są (Baynes 9-10, że tak) ;) Griffin nie ma przypadkiem PO? Pewnie i tak odrzuci, ale chyba wszystkich trzeba przegłosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już 20 głosów mamy, emocje są (Baynes 9-10, że tak) ;) Griffin nie ma przypadkiem PO? Pewnie i tak odrzuci, ale chyba wszystkich trzeba przegłosować ;)

Griffin ma early termination option, ale działa to tak jak player option, tylko na odwrót. Także chyba trzeba dodać.

E: Przecież jest Griffin ;]

Edytowane przez karpik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Griffin normanie jest w głosowaniu, chyba że chodzi o jakiegoś innego Griffina niż Blake.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi