Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma kultury dawania u Nas długich umów weteranom.

Ronnie poszedł w Milsapa, by rok później handlować nim jako ujemnym assetem. SlaKb ładnie trafił z Brook Lopez po fatalnym sezonie. A tak to idą roczne kontrakty. Mogą być bardzo wysokie, ale jednak roczne.

Raptors i Heat na pewno by w Niego nie zainwestowali do czego mocno przyczynia się twoja narracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Pod tym kątem może i tak, chociaż on tam chyba ma koło 30 baniek. A tacy Heat nie wzięli Gallo za 20mln czy zrzucili Redicka. Mam wątpliwości czy poszłaby przebitka.

Żeby była jasność, ja nie wiem, czy ktoś Horfordowi dałby 25/1, ale Kings, Raptors i Heat (2 z 3, albo wszystkie) nie dostaną Duranta, a wtedy ten Horford na rocznym kontrakcie dla nich wszystkich to bardzo fajna opcja. A tutaj nie było żadnej dyskusji nawet, wszyscy bezrefleksyjnie daliśmy tak.

Już nie mówiąc, że Horford od pierwszego sezonu rokrocznie grał w playoffach (poza jednym sezonem, gdzie złamał kostkę) - tutaj w wieku 33 lat trafił do Suns, którzy grają o nic i ... nic z tym nie robi? W RL NBA poszedłby opt out albo trade request, mówimy o pięciokrotnym allstarze. 1,5 roku w plecy i max to granie o 8. seed, a pewnie i tak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy bezmyślnie tak, bo termin głosowania był tak wczesny, bo sobie ludzie chcieli pohandlowac tymi graczami, popędzanie itd. Na tamtą chwilę był konsensus także w realu, że Horford albo weźmie a jak nie to tylko po to by przedłużyć z Bostonem. Gdybyśmy wiedzieli to byśmy inaczej głosowali, przynajmniej niektórzy, to jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2019 o 13:59, MarcusCamby napisał:

O co chodzi z tym całym Ennisem? Ktoś da mu więcej niż 3mln?

 

W dniu 27.06.2019 o 14:12, january napisał:

Lakers mają dużo kasy i potrzebują 2 rolesów :P 

Ennis w Sixers skończył za minimum. Lakers obiecali mu u Nas ponad 3 mln za sezon. Czekam niecierpliwie na ofertę dla Niego, Jasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucił 3,2mln, a wielce prawdopodobne, że skończy z niecałymi 1,5mln.

to jest dwukrotność jego zarobków, a facet za wiele nie zarobił w karierze. Myślę, że każdy z Nas byłby wkurwiony jakby mu ucięto zarobki o połowę. Decyzja była błędna.

Może w PO coś pokazał, ale cały sezon grał paździerz. Ja to myślałem, że nawet w lidze się nie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.