Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 Eastern Conference Finals] (1.)Milwaukee Bucks - (2.)New York Knicks


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie mam zamiaru sprowadzć dyskusji na te tory.

 

Czy aby? Trochę nie rozumiem, bo chcesz unikać nieistotnych wątków, a piszesz o komicznym "hustle" connaughtona, który w tej serii nie gra.

Ale luz spoko, dla mnie Knicks nadal są faworytem dopóki SlaKB czegoś nie wyczaruje, tylko trochę mnie bawi to, że jesteś chyba bardziej przejęty i spięty w tym temacie niż aktualny GM Knicks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale cm jak chciałeś byc gmem Knicks to mogles po prostu nie rezygnowac. Nie wiem za bardzo co tu tworzysz, najpierw odchodzisz a pozniej wracasz przed PO i walczysz jak lew za Knicks zachowujac się jakbyś to Ty ich prowadził.

Aha, jak cos to nie boję się tego, żeby nie było, nawet nie przeczytałem za bardzo na razie tego co napisałeś, rzucilem tylko pobieżnie okiem. Nie rozumiem tylko o co Ci chodzi. Mogles nie rezygnowac, dograc ten sezon do konca i tyle, a nie wymyslac jakies kwadratowe jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

Sorry, ale cm jak chciałeś byc gmem Knicks to mogles po prostu nie rezygnowac. Nie wiem za bardzo co tu tworzysz, najpierw odchodzisz a pozniej wracasz przed PO i walczysz jak lew za Knicks zachowujac się jakbyś to Ty ich prowadził.

Aha, jak cos to nie boję się tego, żeby nie było, nawet nie przeczytałem za bardzo na razie tego co napisałeś, rzucilem tylko pobieżnie okiem. Nie rozumiem tylko o co Ci chodzi. Mogles nie rezygnowac, dograc ten sezon do konca i tyle, a nie wymyslac jakies kwadratowe jaja

C_M traktuje tegorocznych Knicks ambicjonalnie. Nie ma się tu co dziwić, sam stworzył tą drużynę, pisał wcześniej o tym, ze to kandydat do mistrzostwa, zatem dla mnie jego postawa jest zrozumiała.

Nie rozumiem tylko, czemu stworzył tak dobry team i odszedł z dnia na dzień wtedy. ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
19 godzin temu, Wooden napisał:

Dzięki @SlaKB za arcyciekawą parę.

Żałuję bardzo że okoliczności nie pozwoliły Ci w niej uczestniczyć.

Żałuję też trochę że to nie mój post zamknął tu dyskusję.

Również dziękuję i gratuluję. Mam nadzieję, że za rok będę miał okazję do rewanżu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.