Skocz do zawartości
Chytruz

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors

Raptors vs GSW  

66 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Przecież Leonard zagrał dramatyczny mecz w obronie a Raptors byli nawet +9 w te 9min bez niego. Wg mnie zagrał dużo gorzej niż jego staty

dziwny mecz ogolem, run za runem a Warriors bez trójki Igoudali zamknęliby mecz z prawie połowa kwarty bez punktu 

Dali troszkę dupy Raptors niestety. No ale zobaczymy co dalej, ciekawe co z Looneyem, bo Klay raczej na pewno zagra. Odczucia są takie że już mogą przewagi parkietu nie odzyskać ale obym sie mylił 

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dali się wciągnąć w chaos. Rzuty kompletnie nie przygotowane, bez składu i ładu, każdy grał dziwnie. To nie był styl Raptors. GS narzucili swój styl i to nas zgubiło. Nurse musi ich uspokoić i poukładać odpowiednio. Może OG już zagra, bo by się przydał. 

Ciekawe jak kontuzje w GS .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

końcówka Raptors świetna w obronie jednak zaważyła trzecie kwarta i marna ofensywna w tym fragmencie, no i zespół Foster Brothers to jakże wspaniałe opcje do gwizdania na finały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to szło? Warriors się nawet nie spocili, wystarczyło że pograli na pełnych obrotach pół kwarty i było po meczu. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.05.2019 o 17:19, Vice-kontorezerwowe napisał:

pomine to ze Bell sie nie nadaje do gry na tym poziomie. Nie wiem jak Bogut wyglada ale w ciemno wybieram bardziej doswiadczonego gracza z australii

Ciesze się, że sztab szkoleniowy czyta moje posty. Świetny występ Boguta

Przed serią pisałem 4-1 Warriors, ide z każdym o zakład, że tak się skonczy, i Raptors nie wygrają już żadnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciesze się, że sztab szkoleniowy czyta moje posty. Świetny występ Boguta

Przed serią pisałem 4-1 Warriors, ide z każdym o zakład, że tak się skonczy, i Raptors nie wygrają już żadnego meczu.

Ty się lepiej już nie zakładaj bo z tego co pamiętam to już obie ręce straciłeś w zakładach.

• Like 4
  • Haha 5
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabo dla GSW z tym Looneyem, bez Duranta to jest 4/5 ich najważniejszy gracz wbrew pozorom. Cousins z Bogutem nawet coś szarpnęli, ale granie nimi 35 minut w meczu to trochę niebezpieczna zabawa.

Raptors zagrali legendary-level obronę na Currym w tym meczu, jeśli byliby w stanie to powtórzyć i do tego wycisnąć co się da z defensywy Cousinsa/Boguta albo dostać jakiś epic performance od Leonarda, to może uda im się wrócić do Toronto z 2-2. Tzn. przy założeniu, że Klayowi rzeczywiście nic nie jest, bo jakby wypadł to jest zupełnie inna rozmowa i Warriors mają lipę delikatnie mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się rzucało od początku to faulować mogła tylko jedna ekipa. GS. Toronto gwizdali każde dotkniecie. Po pierwszej połowie czułem że nie będzie płynności w grze ze względu na problemy z faulami.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, marceli73 napisał:

Co się rzucało od początku to faulować mogła tylko jedna ekipa. GS. Toronto gwizdali każde dotkniecie. Po pierwszej połowie czułem że nie będzie płynności w grze ze względu na problemy z faulami.

Warriors: 26 fauli

Raptors: 22 faule

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę mocno zdziwiony jeśli Raptors wrócą do Toronto z innym wynikiem niż 1:3. Dzisiaj ponownie dość przeciętny mecz Warriors, jednak Goldeny miały to szczęście, że na każdym etapie meczu znajdował się ktoś, kto był w stanie wziąć ciężar gry na siebie i utrzymać ich w grze. Mocny początek Klaya, świetna końcówka drugiej kwarty w wykonaniu Currego, a w drugiej połowie quarterback Cousins i trzy cholernie ważne trójki Cooka. Na sam koniec creme de la creme w postaci daggera Iggiego.

Fajnie ogląda się te finały, ale nie chce mi się wierzyć, że rolesi Raptors wytrzymają presję związaną z wyjazdem do Oakland. Jeżeli Warriors nie poskładają się przez kontuzje, to najbliższe dwa spotkania powinni jakoś ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym się wstrzymał z tym, że Toronto wróci do siebie z wynikiem 1:3.

Gdyby dziś choć jeden z trójki Gasol/Siakam/Powell stawili się na meczu tak jak już to pokazywali to pewnie mielibyśmy 2:0. FG 37,2% i 3PT 28,9% gdzie GSW w tych elementach było o około 10% lepsze i przegrać tylko 5 punktami to nie jest zły prognostyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Chytruz napisał:

Warriors: 26 fauli

Raptors: 22 faule

Przed przerwa licz. Po przerwie GS mogli sobie pozwolić  na agresywniejsza grę. Toronto grało miętko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy ja jestem daleki od skreślania Raptors w najbliższych dwóch meczach, ale mając w głowie serię z Sixers trochę nie chce mi się wierzyć, że rolesi regularnie będą dawali Leonardowi takie wsparcie jak w G1, kiedy cała obrona Warriors była skupiona właśnie na Kawhim. Kerr potrafił zrobić odpowiednie adjustments przed G2. Ciekawe czy Nurse też ma jeszcze coś w zanadrzu, czy też teraz pozostaje już tylko wiara w to, że ten skład będzie w stanie to uciągnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toronto ma szansę jak najbardziej ale jak będą wierzyli w siebie i nie będą się oglądać na kolegów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, marceli73 napisał:

Przed przerwa licz. Po przerwie GS mogli sobie pozwolić  na agresywniejsza grę. Toronto grało miętko

Warriors: 13 fauli

Raptors: 13 fauli

Jak ktos tu ma miec pretensje, to Raptors do siebie, bo zamiast wykorzystac moment kiedy w Q1 gralo w GSW 4 zmiennikow bez scoringu, to bedac powyzej limitu faulowali ich 5 razy w bezsensownych sytuacjach i dali im utrzymac sie na powierzchni.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Chytruz napisał:

Warriors: 13 fauli

Raptors: 13 fauli

Jak ktos tu ma miec pretensje, to Raptors do siebie, bo zamiast wykorzystac moment kiedy w Q1 gralo w GSW 4 zmiennikow bez scoringu, to bedac powyzej limitu faulowali ich 5 razy w bezsensownych sytuacjach i dali im utrzymac sie na powierzchni.

No to na widok było zupełnie inaczej. ALE ja zwracałem uwagę na niesłuszne faule. Toronto dostało z dupy za dużo w porównaniu do GS. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co się stało z Ibaka .. kiedyś lider bloków w lidze teraz gra ogony w toronto..a przecież stary jeszcze nie jest. Miał jakaś poważna kontuzje która mi umknęła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, HyHy napisał:

co się stało z Ibaka .. kiedyś lider bloków w lidze teraz gra ogony w toronto..a przecież stary jeszcze nie jest. Miał jakaś poważna kontuzje która mi umknęła?

Jest średnio przydatny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, HyHy napisał:

wczoraj w pierwszej polowie wygladalo jakby rzadzil na tablicach.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi