Skocz do zawartości

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors


Chytruz

Raptors vs GSW  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

To że Kawhi dostał MVP jest zrozumiałe i jeśli bierzemy pod uwagę całe PO to oczywiście nim był ale moim zdaniem najlepszym graczem Raptors w tej serii był Lowry (ogółem raczej Curry)

Leonard dostarczał dobry scoring i zagrał świetne g4 no ale to było tyle. Wychodził często jego brak passing skills a w obronie zagrał fatalną serie.

playmaking i defensywa Lowryego (w połaczeniu z również przecież solidnym scoringiem) imo były tu overall dla Raptors w tej serii ważniejsze, aż szkoda że musiał swój typowy 2/9 mecz zrobić

 

co do Kury, no to nie ma co go winić tutaj za porażke oczywiście i zagrał lepszą serię niż się spodziewałem (chociaz w 4Q obu elimination games się nie popisał) no ale jednak fakty są takie że w ciągu tych 5 lat raczej nie miał z poważnym rywali serii która by urywała dupy czy też miały tam w off impact na poziomie RS (czyli top topów all time) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eF. napisał:

Myślałem, że jednak jest szansa, że wróci w okolicach Marca, a tutaj wychodzi na to, że nie. Szkoda straconego sezonu ehhh

Innymi słowy, GSW mają poważny problem, ciekawe jak to rozwiążą choć nie mają raczej za dużo możliwości. Za to Curry zagra zapewne MVP season, chyba, że (odpukać) też się połamie i GSW nie wejdą do PO i tyle będzie z tej drużyny. Nigdy ich nie hejtowałem, bo jednak trzon tej ekipy to wybory z draftu więc trochę przykro, że mogą skończyć w ten sposób.

Przeciez bywało tak że ktoś miał stracony sezon A wracał więc pewni zależy to od postępu rehabilitacji i tyle.

Dopiero w listopadzie, grudniu będą raporty czy wróci czy nie przed PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, polskignom napisał:

hmmmm...niezle te finały namieszały. Nie zdziwię się jak obaj zostaną w gsw, chociaż im by się spora przebudowa przydała, bo wystarczyły 2 kontuzje i grała ekipa rodem z euroligi.

2 z 3 najlepszych graczy zespołu kontuzjowanych, podaj drużynę która zniosłaby to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowski skład 2019

Fred VanVleet - niewybrany

Marc Gasol - 48. numer

Norman Powell - 46. numer

Danny Green - 46. numer

Pascal Siakam - 27. numer

Serge Ibaka - 24. numer

Kyle Lowry - 24. numer

Kawhi Leonard - 15. numer

Nick Nurse - 2 mistrzostwa Wielkiej Brytanii, 2 mistrzostwa D-League, mistrzostwo NBA

Masai zbudował świetną drużynę, oby się utrzymała w takim składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wróbel napisał:

Mistrzowski skład 2019

Fred VanVleet - niewybrany

Marc Gasol - 48. numer

Norman Powell - 46. numer

Danny Green - 46. numer

Pascal Siakam - 27. numer

Serge Ibaka - 24. numer

Kyle Lowry - 24. numer

Kawhi Leonard - 15. numer

Nick Nurse - 2 mistrzostwa Wielkiej Brytanii, 2 mistrzostwa D-League, mistrzostwo NBA

Masai zbudował świetną drużynę, oby się utrzymała w takim składzie. 

Bez urazy, ale te zestawienie jest trochę z dupy. Przecież to nie Raptors wybrali tych zawodników.

Gasol wybrany przez Lakers

Green Cavs

Ibaka OKC Sonics

Lowry Memphis

Leonard Pacers

Co nie oznacza, że Masai nie zbudował świetnego składu.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirwir napisał:

Bez urazy, ale te zestawienie jest trochę z dupy. Przecież to nie Raptors wybrali tych zawodników.

Co nie oznacza, że Masai nie zbudował świetnego składu.

Sam sobie odpowiedziałeś, Masai twórcą zwycięskiego teamu, nie draft. Zebrać chłopaków z drugich rund, poukładać, stworzyć drużynę na miarę mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 przed serią nie odpisałeś na posta o tym jak ludzie jechali po currym kiedy ci wrzuciłem trochę cytatów

Teraz masz kolejne przykłady kiedy jawnie podważa się Curryego w kontekście bycia Alpha dogiem w mocnych seriach.

 

Ja go nie obarczam odpowiedzialnością bo nie wyobrażam sobie żadnego zespołu mistrzowskiego który po utracie dwóch z trzech najlepszych graczy byłby w stanie zdobyć tytuł

Ale te wszystkie posty idealnie podsumowują to co pisałem- od lat, już od pierwszego tytułu ludzie jechali po Stefku za szklane jajka w ważnych momentach

Może łaskawie na nich naskoczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, josephnba napisał:

Ale te wszystkie posty idealnie podsumowują to co pisałem- od lat, już od pierwszego tytułu ludzie jechali po Stefku za szklane jajka w ważnych momentach

troche zly moment wybrales , nie chce mi sie juz pastwic na currym ale to on i jego slaba postawa po obu stronach w 4q jest glowna przyczyna porazki gsw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary

Lakers bez Bryanta i Horryego

Pistons bez Wallacea i Hamiltona

Spurs bez Manu i Parkera

Lakers bez Gasola i Bynuma

Celtics bez Piercea i Allena

Heat bez Wadea i Bosha

Cavs bez Irvinga i Lovea

Raptors bez Siakama i Lowryego

 

Czy Bulls bez Pippena i Romana/Granta

 

Widzisz tu choćby jeden tytuł?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomek napisał:

2 z 3 najlepszych graczy zespołu kontuzjowanych, podaj drużynę która zniosłaby to lepiej.

wiadomo że jakby Durex był to by nie było mistrza dla Raps, ale za jakiś czas nikt o tym pamiętać nie będzie, trzeba potrafić wykorzystywać okazje

1 godzinę temu, Wróbel napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś, Masai twórcą zwycięskiego teamu, nie draft. Zebrać chłopaków z drugich rund, poukładać, stworzyć drużynę na miarę mistrza. 

no jednak draft też tylko trzeba wiedzieć jak wybierać niezależnie od tego jaki pick się ma, Widać różnicę między dyletanctwem a fachowością, Colangelo miał top picki i ch. ekipę Ujiri potrafił wyciągnąć Siakama z 27. Ogólnie nie dziwne że mu Wiz oferują pół klubu i pomnik Washingtona, niby top liga top fachowcy a jak przychodzi co do czego to prawdziwego fachury nie uświadczysz, a jak się trafi taki co to chociaż wstydu nie przynosi to go na dyrektora klubu promują :P

 

PS gratki dla Raps, świetna historia,  jednak opłacało się "wypożyczyć" Leonarda :)

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

wiadomo że jakby Durex był to by nie było mistrza dla Raps, ale za jakiś czas nikt o tym pamiętać nie będzie

Raczej myślę, że ludzie za 20 lat będą pamiętać dokładnie o tym, co wydarzyło się w tych finałach, tak wielki wpływ ma i będzie to miało na ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dapunk20 napisał:

To że Kawhi dostał MVP jest zrozumiałe i jeśli bierzemy pod uwagę całe PO to oczywiście nim był ale moim zdaniem najlepszym graczem Raptors w tej serii był Lowry (ogółem raczej Curry)

Leonard dostarczał dobry scoring i zagrał świetne g4 no ale to było tyle. Wychodził często jego brak passing skills a w obronie zagrał fatalną serie.

playmaking i defensywa Lowryego (w połaczeniu z również przecież solidnym scoringiem) imo były tu overall dla Raptors w tej serii ważniejsze, aż szkoda że musiał swój typowy 2/9 mecz zrobić

Zgadzam się. Lowry pokazał, że jednak nie jest chokerem. To jest w sumie świetny grajek, bo w obronie i w ataku trzyma poziom. Szkoda, że ma już 33 lata na karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

główną przyczyną porażki są kontuzje Duranta oraz Klay'a.

 

10 minut temu, josephnba napisał:

Stary

Lakers bez Bryanta i Horryego

Pistons bez Wallacea i Hamiltona

Spurs bez Manu i Parkera

Lakers bez Gasola i Bynuma

Celtics bez Piercea i Allena

Heat bez Wadea i Bosha

Cavs bez Irvinga i Lovea

Raptors bez Siakama i Lowryego

 

Czy Bulls bez Pippena i Romana/Granta

 

Widzisz tu choćby jeden tytuł?

Wiecie, formalnie to durant i klay opuscili lacznie 6 meczow wiec to jest troche naciagane pisac o druzynie ze nie miala 2 z 3 najlepszych graczy. Srednio nieobecny byl tylko jeden.

Zwlaszcza pisanie o braku klaya. Zagral w 5 z 6 meczow srednio po 38 mpg, byl najlepszym graczem warriors w serii a piszecie tak, jakby go w tej serii w ogole nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vice-kontorezerwowe

Dzięki za minusy z dupy, jak zwykle trzymasz fason kolego. Inna sprawa, jak już przytaczasz jakieś rzeczy z dupy w stylu, że Kawhi jest mvp bez nike'ów na nogach, to znajdź też takie fakty, które nam powiedzą w jakich bokserkach grali dani zawodnicy. To też będzie zacna informacja, która na pewno wzbogaci to forum. A to, że minusujesz każdą moją wypowiedź po mnie spływa, bo jesteś zwykły kiep. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Raczej myślę, że ludzie za 20 lat będą pamiętać dokładnie o tym, co wydarzyło się w tych finałach, tak wielki wpływ ma i będzie to miało na ligę.

ludzka pamięć bywa zwodnicza :P plus większy wpływ na ligę będą miały ewentualne supermaxy dla Kalya i KD od GSW jeśli faktycznie im przedłożą. Ludzie mówią że to byłaby głupota ale w zasadzie chyba powinni, przecież to Warriors oni chyba z 20 lat do play off nie awansowali ( ok tylko 13 :P ) a teraz uchodzą za najbardziej dominująca ekpię ostatnich lat, za taką zmianę perspektywy można bulić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.