Jump to content
Chytruz

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors

Raptors vs GSW  

67 members have voted

1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?

Recommended Posts

Te gwiazdki to internetowe marudy tylko doprawiają. Tytuł to tytuł, i na pewno nikt w Toronto się nie będzie takimi bzdurami przejmował. Ograli bardzo mocne kadrowo 76ers, najlepszą drużynę RS Bucks, i są na dobrej drodze by ograć zespół który od kilku lat dzieli i rządzi w tej lidze. Tak po prawdzie, to nie wiem za co mieliby dostać tą gwiazdkę, bo w przeszłości było wiele przykładów, że do tytułu wystarczyła jedna poważna seria. 

5 minut temu, darkonza napisał:

Ale to są pojedyncze akcje, a nie oddanie roli prowadzącego grę lub punktującego.

przecież była mowa o "niekiedy". więc o jakim oddaniu roli piszesz, kiedy Curry coś takiego zrobił?

4 minuty temu, JakubW napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania równie dobrze można postawić gwiazdkę przy poprzednim mistrzostwie (kontuzja CP3) i tym z 2015 (kontuzja Kyriego i Lova)

kiedy w ogóle było ostatnio jakieś mistrzostwo bez gwiazdki?

Edited by lorak
  • Like 1

Ten mistrz dla Raptors będzie bardziej romantyczną historią niż LBJ2016 czy Mavs2011.

Kontuzje Warriors tu nic nie zmienią.

• Like 4
  • Downvote 1

1 minutę temu, lorak napisał:

2017

2014

2011

2008

2005

Idealnie co 3 lata.

• Like 2

3 minuty temu, lorak napisał:

otóż to.

mawiają, że jak chce się uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie ;)

31 minut temu, marzec napisał:

I co z tego że było by 3:0 nic to nie zmienia.Jaka ma wartość ten tytuł raptors przy takim szpitalu u rywali?

Pokonali już 3 i 4 drużynę w lidze. Mistrzostwo to mistrzostwo i nikogo nie obchodzi czy przeciwnik miał kontuzje bo grał wąską rotację ze względu na napakowanie dobrze opłacanymi gwiazdami.  Leonard ich jedyny all-star tez ma kontuzję a jest jedynym all starem w Toronto. Facet nie broni już tak dobrze i nie wchodzi pod kosz. Jedynie ustawia się na rzut z półdystansu i wymusza faule.

Gwiazdkę przy mistrzostwie równie dobrze może mieć GS. Ta drużyna mi trochę przypomina wybieranie składów przez moich kolegów w szkole średniej. Tzn ci co uważali że są najlepsi dobierają się do jednego składu i chcą golić ta resztę fajtłap. Stary temat. To po prostu obecne bazjajeczne pokolenie milenialsów. 5 all-starów 2 superstarów i wielki mi wyczyn to mistrzostwo. 

Mam nadzieję że tan patologiczny twór się rozpadnie jak nie przez kontuzje to przez różne inne rzeczy typu kłótnia o kasę ect. 

Edited by marceli73
  • Like 4

12 minut temu, marceli73 napisał:

To po prostu obecne bazjajeczne pokolenie milenialsów. 5 all-starów 2 superstarów i wielki mi wyczyn to mistrzostwo. 

Mam nadzieję że tan patologiczny twór się rozpadnie jak nie przez kontuzje to przez różne inne rzeczy typu kłótnia o kasę ect. 

Ty rozumiesz, że GSW to nie jest żaden patologiczny twór??? Green, Curry i Thompson to ich wybory w drafcie. Szkielet tej drużyny zbudowali sobie sami. A Durant chciał grać dla nich i to był jego jedyny wybór. Która drużyna by nie chciała takiego gracza jak Durant? Narracja o patologicznym tworze jest skrajną głupotą. Widocznie widzisz to co chcesz widzieć. Spurs mieli Duncana, Parkera i Ginobili, których wybrali w drafcie. I gdyby Durant wybrał Spurs, to też byś pisał w ten sposób? C'mon.

Edited by eF.
  • Downvote 1

30 minut temu, lorak napisał:

przecież była mowa o "niekiedy". więc o jakim oddaniu roli piszesz, kiedy Curry coś takiego zrobił?

No jak jest Durant w składzie to czesto on dostaje piłkę i gra izolacje a Kura grzecznie czeka z boku bo moze mu jednak piłkę odda a oddaje rzadko

37 minut temu, Chytruz napisał:

2014

Nie no jak?! 

LeBronowi w Texasie wentylacje wyłączyli.

Jak najbardziej z gwiazdką. 😎

• Like 1

42 minuty temu, Chytruz napisał:

2017

2014

2011

2008

2005

Idealnie co 3 lata.

tzn. mi nie chodzi tylko o same finały, lecz gdy w którymś contenderze kogoś zabrakło, więc Kawhi w '17, Ibaka w '14, Wade w '05. 

Czyli tylko Boston wygrał bez gwiazdki:)

53 minuty temu, Chytruz napisał:
57 minut temu, lorak napisał:

2017

2014

2011

2008

2005

Idealnie co 3 lata.

Ty tak na serio?
2010 nie ma liscie bo slychac strzaly? 

10 minut temu, lorak napisał:

tzn. mi nie chodzi tylko o same finały, lecz gdy w którymś contenderze kogoś zabrakło, więc Kawhi w '17, Ibaka w '14, Wade w '05. 

No 2005 wepchalem na sile bo ladnie wyszlo co 3 lata huehue.

Teraz, Maju napisał:

Ty tak na serio? 

Nie, lol.

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ten mistrz dla Raptors będzie bardziej romantyczną historią niż LBJ2016 czy Mavs2011.

po pierwsze primo - nic nie jest bardziej romantyczne od 70-letnich Kidda i Barei zatrzymujących prime lebrona

po drugie primo - zapomniałeś o go to work pistons, mi to się raptors najbardziej kojarzą z tamtą ekipą z uwagi na defense

po trzecie primo - finały 2016 to kontuzje gsw i zawieszeni draymonda, za dużo kontrowersji, żeby tu było romantycznie

• Like 2

20 minut temu, fluber napisał:

Lakers byli bez Bynuma 😎

22 minuty temu, fluber napisał:

także Dirk i raz Kobe.

a tak z innej beczki chytry bo wlasnie mi gdzies wyskoczyło, konik juz był? 😃

Raps mają całą serię GS na tacy, jak tu tytułu nie zdobędą to grubszy wstyd.

Swoją drogą straszny hejt na Warriors, aż ciekaw jestem jak ci zaślepieni z nienawiści by zareagowali, gdyby pomyśleli, że całkiem realny jest wybór między ledwie 2 opcjami

1)GS tytuł -> Durant odchodzi
2)GS przez szpital przegrywają -> KD zostaje.

*(tak, wiem, że GS mogą przegrać, a KD odejść, ale takie marzenie hejtujących się może nie spełnić).

• Like 1

10 minut temu, marzec napisał:

a tak z innej beczki chytry bo wlasnie mi gdzies wyskoczyło, konik juz był? 😃

Maly jakis.

Zreszta z tych synow to nigdy nic nie wychodzi ;]

Godzinę temu, darkonza napisał:

No jak jest Durant w składzie to czesto on dostaje piłkę i gra izolacje a Kura grzecznie czeka z boku bo moze mu jednak piłkę odda a oddaje rzadko

LOL

Może dlatego, że to Kevin Durant, a nie Al-Faroug Aminu. :D